سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان


titleسرویس آسانسور در اصفهان | کابین
byvahid ebrahimi
organizationdelsatec
id keyسرویس آسانسور اصفهان
time10 دقیقه

 

 

 

چکیده | سرویس آسانسور در اصفهان

تاریخچه | سرویس آسانسور اصفهان

اغاز توسعه و گسترش | سرویس آسانسور اصفهان

معرفی اتاقک و کابین آسانسور

سینی اتاقک و کابین آسانسور | سرویس آسانسور اصفهان

طراحی کابین آسانسور

تزئین کابین آسانسور

 

شکل 1 شرکت زیمنس

شکل 2 کابین و سینی اتاقک

 

چکیده | سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان نوشتاری که پیش روی شماست به معرفی اتاقک الویتور پرداخته که نخستین جایی است که کاربران با آن مواجهند مکانی مخصوص حمل بار و مسافر که در ابعاد گوناگون ساخته و به سبک مدرن طراحی می گردد. شرکتهای بزرگ همچون زیمنس و دلساتک یکی از پیشروترین کمپانی های طراحی در این زمینه است و….

مقدمه

سلام وحید ابراهیمی هستم که در این نوشتار به معرفی یکی از بخشهای مهم در زمینه سرویس آسانسور در اصفهان خواهیم پرداخت. که اتاقک آسانسور نام دارد شرکتها و کمپانی های بزرگ چون delsatec همیشه در صدد طراحی مدرن ترین و اصولی ترین و استاندارد ترین کابین ها در جهان هستند تا از رقبا فاصله بگیرند یکی از این شرکتها زیمنس در آلمان است که در پاراگراف زیر به فراخور زمان به معرفی آن خواهیم پرداخت. پس امیدوارانه تا پایان همراه ما باشید.

تاریخچه | سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان

ارنست فون زیمنس یکی از نوابغ بزرگ در جهان و موسس شرکت مخابراتی وطراحی و ساخت آسانسور از معتبرترین شرکتها در جهان است اما آنچه در رابطه با این شرکت بزرگ و موسس آن ارنست فون زیمنس باید دانست را برای شما دوست عزیز واگویه خواهم کرد. به سال 1847 این کمپانی در شهر berlin در آلمان بنا شد. این شرکت در زمینه مخابرتی لوازم خانگی اتوماسیون صنعتی و ساخت انواع قطار و بسیاری از فن آوری های سنگین و سبک فعالیت دارد و هم اکنون دفتر سنترال آن در شهر مونیخ مستقر است.ارنست فون زیمنس 12 اکتبر کمپانی را افتتاح کرد. و اولین پروژه خود را موسوم به خط تلگراف فرانکفورت تا لندن را در سال 1850راه اندازی کردو برادرخود را ویلیام را رئیس دفتر لندن گماشت .اقدام بعد خطوط ریلی روسیه را افتتاح کرد. در سال 1867 موفق به راه اندازی تلگراف از بریتانیا تا هند شد . (دلساتک)

با توجه به شکل 1 شرکت زیمنس

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 1 شرکت زیمنس

اغاز توسعه و گسترش | سرویس آسانسور در اصفهان

(سرویس آسانسور در اصفهان)

1866 زمانی بود که زیمنس کار خود را بر پایه اصول فارادی بیشترین خدمات را به مهندسی برق کرد. او اصول کار دینام را شناخت و یک ماشین دینام مدرن و اصولی طراحی کرد.زیمنس بسیار حرفه ای عمال کرد و با ثبت اختراع خود عملا حق انحصاری و مالکیت آن را بر عهده گرفت.یک دهه گذشت و زیمنس تصمیم به توسعه گرفت. در سال 1875 پس از اختراع دینام تحول شگرفی در زمینه مهندسی برق بود.مهندسی با ولتاژ بالا آغاز شد. تولید و توزیع انرژی برق با صرفه اقتصادی بالا باعث رونق اقتصادی جهان شد. در سال 1879 و به تاریخ اول مارس ساختمان زیمنس در شارلوتنبورگ اولین مکان اختصاصی در جهان بود که با این سبک وانرژی الکتریکی روشن می شد. بعد از آن در برلین اولین ترن برقی جهان راه اندازی شد.(دلساتک)

معرفی اتاقک و کابین آسانسور

به نظر میرسد با تغییر سبک زندگی در حال حاضر و احداث سازه های بلند به نظر میرسد که نیاز به سرویس آسانسور در اصفهان یکی از نیازهای ضروری زندگی است و شناخت قطعات کلی آن یکی از نیازهای ضروری زندگی است.بنابراین طراحان و سازندگان الویتور باید به بهترین نحو آن را طراحی کنند تا امنیت و ایمنی مسافران برقرار شود.و با نمایی زیبا و منحصر به فرد محیطی شیک و مدرن را برای آنها فراهم کنند.

این اتاقک برای جابجایی افراد و بار در اسانسورهای باری بکار میرود بنابراین با توجه به نوع کاربری ساخته می شود با توجه به این موضوع قیمت های متنوعی را برای آنها متصوریم.در هنگام نصب به بلندی در دقت کنید که دستکم بالای دو متر باید در نظر گرفته شود باید روشنایی کامل داشته باشد و از تهویه مناسبی برخوردار باشد. (دلساتک)

سینی اتاقک و کابین آسانسور | سرویس آسانسور در اصفهان

هر اتاقک دارای یک سینی است که باعث جلوگیری از سقوط افراد می شود به داخل چاه.این سینی در زیر اتاقک نصب می گردد و از کاربردهای دیگر آن می توان به سهولت برای سرویس آسانسور در اصفهان دلساتک اشاره کرد که امنیت را برای فنی کار فراهم می کند اندازه استاندار آن 75 سانتی متر به علاوه 10 سانتی متر خم سینی که باید کاملا محکم و استوار باشد.

با توجه به شکل 2 کابین و سینی اتاقک

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 2 کابین و سینی اتاقک

طراحی کابین آسانسور

(سرویس آسانسور در اصفهان)

طبق تحقیقات به عمل آمده در آمریکا طراحی آسانسور یکی از مهمترین عاملی است که برتری آسانسور محسوب می شود. تعیین ابعاد اتاقک اسانسور بر حسب طراحی چاه آسانسور و برحسب ظرفیت انجام می گیرد که برحسب ستانداردهای ملی و جهانی تعیین می گردد. هرچند استانداردهای متعددی برای آن در نظر گرفته شده اما با افزایش نرخ مسکن بعضی از سازندگان ساختمان در صدد کاستن فضای الویتور برای کاهش هزینه ها در ساختمان سازی هستند.تعامل بین خریدار و فروشنده وجود داشته باشد بنابراین خریدار آسانسور می باید طبق نقشه فروشنده که استاندارها را تدوین کرده آماده کنند. (دلساتک)

تزئین کابین آسانسور

(دلساتک)

در بخشهای مختلف اتاقک الویتور می بایست از موادی استفاده کند دارای مقاومت زیادی بوده و در برابر نیروهای وارده مقاومت زیادی داشته باشد تزئینات الویتور بر حسب کاربردها و سلیقه مشتری متفاوت بوده و از عوامل مثبت در فروش آن می باشد.معمولا شرکت های فروش برحسب موادی که به کار می برند قیمت گذاری :ابین را انجام میدهند. به تب هر چه مواد ساخته شده مرغوب تر باشد قیمت آن بالاتر است. (سرویس آسانسور در اصفهان)

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

تعمیرکار آسانسور در اصفهانخدمات آسانسور اصفهانخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و پشتیبانی آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس وخدمات آسانسور در اصفهاننصب و سرویس آسانسورنگهداری آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *