سرویس آسانسور در اصفهان | نصب،سرویس و خدمات آسانسور در شرکت دلساتک

سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان


 Titleسرویس آسانسور در اصفهان | نصب سرویس آسانسور در دلساتک
BYVahid Ebrahuimi
Organizationdelsatecco
Id keyسرویس آسانسور در اصفهان
Time10 دقیقه

 

 

چکیده

معرفی شرکت دلساتک

درباره نصب آسانسور در اصفهان شرکت دلساتک

تیم فنی

خدمات سرویس آسانسور اصفهان

طراحی و نصب آسانسور بصورت مدرن

 

شکل 1 سرویس آسانسور اصفهان

شکل 2 آسانسور کششی

شکل 3 اسانسور هیدرولیک

سرویس آسانسور اصفهان | نصب،سرویس و خدمات آسانسور در شرکت دلساتک

چکیده سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان:این نوشتار به اختصار نگاهی کوتاه دارد به شرکت خدماتی دلساتک که مسئولیتی خطیر در قبال شما عزیزان دارد. این چند پاراگراف نگاهی کلی دارد بر کار معروفترین کمپانی نصب و سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان.

مقدمه

در یک نگاه گذرا یک شرکت خدماتی در زمینه نصب،سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان کاری را انجاتم می دهد که شاید اکثر افراد جامعه از آن آگاهند. اما باید به این نکته اشاره کرد که چگونگی انجام کار به نحو احسن می تواند رضایت بیشتر مخاطبان را جلب کند و لازم به توضیح نیست که اعتبار شرکت را در نزد هواداران به نسبت زیادی بالا خواهد برد.

معرفی شرکت دلساتک سرویس آسانسور در اصفهان

این شرکت با تجربه طولانی و سابقه بسیار در زمینه خدمات نصب و سرویس آسانسور در اصفهان از معروفترین شرکتهای با سابقه در این زمینه است شرکت delsatec از زمان تاسیس تا کنون همواره در جهت رضایت مشتریان گام برداشته و شاید این مطلب خالی از لطف نباشد که این شرکت با داشتن هشت سال سابقه کاری و همراه داشتن کادری فنی و متخصص تضمین کننده برترین کیفیت کاری در زمان تحویل پروژه است.دارا بودن تیمی کارکشته و ورزیده به جهت انجام دادن کار به نحو احسن از بارزترین و برجسته ترین خدمات شرکت دلساتک در زمینه سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان است. این کمپانی با بیش از 500+ پروژه اجرایی موفق در این راستا از موفق ترین کمپانی ها در ایران می باشد. که از این تعداد 300+ پروژه مربوط به نصب آسانسور می باشد که در نوع خود بی نظیر است. اما این کمپانی هدف بزرگتری دارد.

درباره شرکت دلساتک سرویس آسانسور در اصفهان

ناگفته پیداست که اولین و برجسته ترین کار این شرکت نصب آسانسور در اصفهان است که در این زمینه از رقبا پیشی گرفته همانطور که در بالا اشاره شد delsatecco با بیش از 300+ نصب موفق از پیشتازان این حرفه است.دلساتک با بیش از 360+ تجهیزات مدرن و ارائه برترین کیفیت در جهت پشتیبانی سرویس آسانسور در اصفهان بی شک و بدون تردید از بهترین کمپاتنی ها دراین زمینه و خدمات است.

تیم فنی

یکی از پارامترهای مهم و کلیدی در هر سازمان و شرکتی تیم فنی حرفه ای هماهنگ و کارآزموده می باشد. که در این زمینه تیم فنی delsatecco که در این راستا آموزش های لازم و فنی را به طور حرفه ای و تخصصی گذرانده نمونه بارزی از تیم فنی بسیار حرفه ای است.این تیم بصورت 24 ساعته و کاملا حرفه ای از شروع پروژه و حتی در زمان پشتیبانی از فنی ترین و تخصصی ترین کادر تخصصی آسانسور در اصفهان و ایران است.

خدمات سرویس آسانسور در اصفهان

دلساتک | delsatec بصورت تمام وقت و در تمام طول شبانه روز پاسخگوی نیاز شما عزیزان می باشد سرویس آسانسور در اصفهان یکی دیگر از خدمات ارائه شده به شما عزیزان می باشد.  ارائه تجهیزات اورجینال برای خدمات و پشتیبانی و حساسیت بالای کاری تیم فنی در تمام مراحل منظم و دقیق بودن هر کدام از پرسنل چه به هنگام سفارش و چه در موقع انجام کار یکی از اصولی است که این شرکت آن را سرلوحه کار خویش قرار داده و همیشه به دنبال ایجاد رضایت برای تمام مشتریان بوده و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نکرده. باید ادعان داشت که این شرکت پس از نصب الویتور تا یکسال خدمات و فروش آن را به صورت رایگان برای شما عزیزان انجام داده و در تمام موارد به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد.

با توجه به نگاره شکل 1 سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 1 سرویس آسانسور اصفهان

طراحی و نصب آسانسور بصورت مدرن

Delsatecco با داشتن تیم تخصصی طراحی به روز و مدرن، با رعایت تمامی استانداردهای جهانی توانسته گوی سبقت را از دیگر رقبا در این زمینه برباید و همچنان در صدر برترین شرکتهای طراحی قرار بگیرد. در این راستا این شرکت رقابت خود را با شرکتهای جهانی و چند ملیتی که در این زمینه فعالیت می کنند ادامه داده و پا به پای بزرگانی همچون Siemens KONE Express  در عرصه جهانی پیشتازی کند. این شرکت ارائه دهنده انواع آسانسورها هیدولیک کششی و گیرلس برای نصب و سرویس آسانسور در اصفهان است.اما بیاید تعریفی از این دو نوع آسانسور ارایه دهیم

اقسام آسانسورها 1

آسانسور کششی:از موتور برای حرکت اتاقک و از وزنه برای کاهش نیرو بر موتور بهره می برند. در outwood وزنه های تعادل همیشه ثابت و برابرند.به همین دلیل نیروی بسیار کمی برای حرکت سیستم لازم است.در این نوع از الویتورها وزن اتاقک همیشه متغیر است به دلیل اینکه در غیر اینصورت فشار زیادی بر روی موتور وارد می شود بنابراین همیشه وزن وزنه در تمام موقع نیمی از ظرفیت اتاقک را دارد که این باعث آن می شود که نیمی از نیرو بر موتور وارد شود.به همین خاطر به موتوری با حالت قبل نیاز خواهیم داشت.

با توجه به نگاره شکل 2 آسانسور کششی

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 2 آسانسور کششی

اقسام آسانسورها 2

 

آسانسور هیدرولیک: این نوع از الویتورها در روزهای اولیه بر اساس قوانینpascal  حرکت می کرد.بدین شکل که ظرفی مملو از روغن در سمتی که دارای سطح مقطعی کوچک و در سمتی دیگر مقطع بزرگی داشت با وارد کردن نیرو به یک سمت جهت دیگر در جهت عمودی جا به جا می شد.اما امروزه با استفاده از موتورهای الکتریکی پمپ روغن و جک هیرولیک که تمامی این ابزار در pit و زیر الویتور قرار می گیرند. به دلیل نبود وزنه تعادل تمام وزن اتاقک توسط hydrolic jack به حرکت در آمده و دارای یک موتور قدرتمند که به همراه یک شیر الکتریکی یا powerpoint که در ظرف روغن شناورند وظیفه فراهم کردن نیرو روغن بر جک را دارند.در این بالابرها تنها زمان حرکت به بالا نیاز به موتور احساس می شود اما در حرکت رو به پائین با باز شدن powerpoint صورت می گیرد.اما نکته جالب برابری میزان انرژی مصرفی هیدرولیک و کششی است.

با توجه به نگاره شکل 3 اسانسور هیدرولیک

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 3 اسانسور هیدرولیک

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

خدمات آسانسور اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورنگهداری آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *