سرویس آسانسور در اصفهان | نکاتی در مورد نصب در و ریل ها

سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان


titleسرویس آسانسور در اصفهان | نکاتی در مورد نصب در و ریل ها
byvahid ebrahimi
companydelsatec
id Keyسرویس آسانسور در اصفهان
time10 دقیقه

 

 

 

 

سرویس آسانسور در اصفهان | نکاتی در مورد نصب در و ریل ها

چکیده

پیش گفتار

سرویس آسانسور  اصفهان | نکاتی کلیدی در هنگام نصب

شکل 1 نگاره چاه الویتور

شکل 2 نگاره جرثقیل زنجیری وینچ برقی

سرویس آسانسور  اصفهان | نکاتی در مورد نصب در و ریل ها

چکیده

نکات بیان شده در این نوشتار که به اختصار بیان شد، نمونه ای از موارد زیادی است که در هنگام نصب و سرویس آسانسور در اصفهان به شیوه دلساتک باید بدان توجه خاصی نمود و در تمام مدتی که فنی کاران delsatec  مشغول کار بر روی الویتور هستند باید رعایت نمود.

پیش گفتار

ناگفته پیداست که برای شروع هر کاری که باید طبق برنامه پیش رود نیازمند اصولی هستیم که به ناچار ملزم به رعایت آنیم. در این نوشتار به نکاتی خواهیم پرداخت که شاید در نگاه اول در افراد عام از اهمیت خاصی برخوردار نباشد اما به توصیه دلساتک و به هنگام نصب و سرویس آسانسور در اصفهان از الویت های اول است با هم نگاهی به این نکات خواهیم انداخت با ما باشید.

سرویس آسانسور در اصفهان | نکاتی کلیدی در هنگام نصب

نخست ایمنی بعد کار

تمام ما پذیرفته ایم که در ابتدای هر کاری باید اول از ایمنی کار آگاه بود. این نکته خود مبحث گسترده ای دارد با این شرح مختصر نکاتی را متذکر می شویم که رعایت آن خالی از لطف نیست ایمن کردن دهنه ها و درگاه داخلی به چاه الویتور در تمامی قسمتها به نحوی که این درگاه وحشتناک برای همه اهالی مجتمع امن باشد.نحوه پوشاندن جلو دربها در همه قسمتها باید به نحوی باشد که از حرکت اجسام جلو گیری کند تا هنگام سرویس آسانسور در اصفهان به چاه ریزش نکنند.

نصب محافظ روبروی چاه الویتور

برای مانع شدن از افتادن اجسام به درون چاه پوششی لازم داریم تا به آن اعتماد داشته و امنیت کافی را هم برای اهالی ساختمان و هم برای فنی کاران دلساتک به جهت سرویس آسانسور در اصفهان برقرار سازد.بنابراین لازم است تا این مکان با یک توری فلزی و محکم که به صورت شبکه ای ریز باشد امن شود.

با توجه به نگاره شکل 1 نگاره چاه الویتور

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 1 نگاره چاه الویتور

نکاتی برای فنی کاران و نیروهای سرویس کار

در زمان آغاز به کار برای نصب یا سرویس آسانسور اصفهان سرویس کاران delsatec همیشه به یاد دارند که برای ایستادن برروی داربست همیشه از کلاه و کمربند ایمنی ودستکش برای تمام اوقات . به هنگام کار با ترانس جوشکاری و فرزکاری و پاک کردن براکتها و…. در تمام مواقع عینک به همراه داشته باشند.نکته دیگر داشتن کفش مناسب در هنگام کار کردن برای مانع شدن از برخورد اجسام و افتادن برروی پا. همراه داشتن تن پوش مناسب برای کار. روشنایی کامل در چاه به هنگام سرویس آسانسور دراصفهان. کار کردن با ابزار متناسب با کار.نکته ای که بدان باید توجه کرد این است که بعضی از افراد عقیده دارند که با داشتن ابزار و ئسایل غیر مرتبط می توان کار را انجام داد. در صورتی که این کار باعث مشکلات متعددی خواهد شد.

نکته هایی برای ایمنی آهن کشی و نصب ریل و درب قسمت اول

در این مرحله که کارهای اساسی در داخل چاه انجام می گیرد معمولا از کابین به عنوان سکو یا پلتفرم استفاده می شود اما نکاتی برای آن مد نظر است که به اختصار آنها را واگویه می کنیم.پیش از آن که برروی اتاقک برای شروع  سرویس آسانسور در اصفهان سرویس کار دلساتک روی آن قرار بگیرد به نکات زیر توجه کند: برای امن بودن پیش از حرکت از سالم بودن ترمز اضطراری مطمئن باشید. برای حمل و جابجایی اجسام بزرگ در چاه از جرثقیل رنجیری وینچ برقی در صورت نبود امکانات دستکم از طناب و قرقره بهره بگیرید.

با توجه به نگاره شکل 2 نگاره جرثقیل زنجیری وینچ برقی

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 2 نگاره جرثقیل زنجیری وینچ برقی

نکته هایی برای ایمنی آهن کشی و نصب ریل و درب قسمت دوم

تمام نکات ایمنی را در نظر داشته باشید و همیشه کار را به صورت تیمی اجرا کنید.از محکم بودن جایگاه در داخل چاه مطمئن شوید. بردهایی که روی آن ایستاده اید را به طور داربستی ایجاد کنید تا از یک سمت بلند نشود. نکته دیگر که اینکه از استحکام مکان نصب و سرویس آسانسور در اصفهان کارکرد مطمئن آن اطمینان حاصل کنید.در هنگام جابجایی یک قطعه با لوازم مناسب از مهار شدن آنها اطمینان حاصل کنید.تا زمان توقف اتاقک از تاچ کردن قطعات ثابت در چاه صرف نظر کنید.تمامی فرایند انصال قطعه های درون چاه ، ست کردن قطعه ها و زودودن  گرد وغبار از اجزای درون چاه باید هنگام توقف اتاقک بالابر صورت گیرد.

سپاسگذاری

از این که شما خواننده گرامی تا این لحظعه در کنار ما بودید از شما بی نهایت سپاسگذاریم و به بودن با شما و همراهی ما بی نهایت قدردانیم با ما باشید .

ارادتمند شما دلساتک | delsatec

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

سرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

تکنسین آسانسورخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و پشتیبانی آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *