سرویس آسانسور در اصفهان | پشتیبانی و نگهداری از آسانسور

سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان


TITLEسرویس آسانسور در اصفهان | پشتیبانی و نگهداری از آسانسور
BYVAHID EBRAHIMI
ORGANIZATIONDELSATEC
KEYسرویس آسانسور در اصفهان
TIME10 MIN

 

چکیده | سرویس آسانسور اصفهان

آسانسور چیست ؟ | سرویس آسانسور  اصفهان

سه گام حرکت آسانسور

تقسیم بندی آسانسورهای فعال

انواع امور خدمات و پشتیبانی | سرویس آسانسور اصفهان

 

شکل 1 آسانسور مسافربری

شکل 2 سرویس کار فنی

 

سرویس آسانسور در اصفهان | پشتیبانی و نگهداری از آسانسور

چکیده | سرویس آسانسور در اصفهان

سرویس آسانسور در اصفهان و نصب در این نوشتار به این مطلب اشاره کرده ایم که چه نکاتی را پیش و پس از نصب و استفاده از این تکنولوژی باید مراعات کرد تا بهترین کارکرد را این وسیله امن و سودمند برایمان فراهم کند.از این که تا پایان با ما همراهی کردید از شما بسیار سپاسگذاریم.

مقدمه

با سلام من وحید ابراهیمی به همراه دوستانم در دلساتک این نوشتار سعی داریم نکاتی را خاطر نشان کنیم که به شما امکان بهره مندی صحیح از این وسیله را خواهد داد.خوشحال خواهیم شد تا پایان همراه ما باشید.

آسانسور چیست ؟ | سرویس آسانسور در اصفهان

شاید یک تعریف ساده این باشد که وسیله ای کاربردی دارای یک اتاقک باری یا مسافری که به صورت عمودی در یک مکان چهارچوبی مانند در یک راستا به طرف پائین یا بالا حرکت می کند. اما یک تعریف علمی در سرویس آسانسور در اصفهان  delsatecشاید این باشد که وسیله ای مکانیزه که در یک مکان به نام چاه آسانسور در یک جهت به سمت بالا یا پایین در حرکت است. برای تحرک یک الویتور سه گام باید در نظر گرفته شود. که به فراخور زمان در این نوشتار به آن خواهیم پرداخت.بیاید نگاهی به این سه فرایند بیاندازیم.

سه گام حرکت آسانسور

گام نخست پیش از تولید،طرح زدن،تولید سازه

گام دوم طرح زدن و تولید،اسمبل کردن الویتور

گام سوم ساپورت کردن و خدمات پس از فروش

آنچه باید گفت این نکته است که این سه پله کاملا از هم مجزا بوده اما کاملا کارکرد یکدیگر را پوشش می دهند و مختل کردن عملکرد یک گام عملکرد دو گام دیگر را دچار اخلال می کند.نکته ای که همیشه به دست فراموشی سپرده می شود این است که همیشه زمانی به فنی کار سرویس آسانسور در اصفهان الویتور احساس نیاز پیدا می کنیم که دچار مشکل می شویم. توصیه دلساتک همیشه باید بطور ادواری باید به بازرسی دقیق آسانسور پرداخت تا به ناگهان امنیت ساکنین یا کارکنانی که از آسانسور استفاده می کنند، به خطر نیوفتد.روشن است که حتی از یک ماشین با عملکرد ساده هم نمی توان انتظار کارایی بالا را داشت هرگاه دارای پشتیبانی نباشد. چه برسد به الویتور که مکانیزم منحصری دارد. توجه به شکل شکل 1 آسانسور مسافربری

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 1 آسانسور مسافربری

تقسیم بندی آسانسورهای فعال

آسانسورهای بازرسی شده توسط کنترل کیفی دلساتک که مورد تایید سازمان استاندارد برای اسانسورها می باشد.

آلویتورهای بازرسی نشده که ایمنی و امنیت و جان مسافران را به خطر خواهد انداخت.

باید در نظر داشت که هرچند آسانسورهای بازرسی شده نیز پس از یکسال گارانتی شرکت به پایان رسیده و حتی در مواردی نیز قرارداد خدمات پس از فروش نیز از اعتبار خارج شده و یا مدیر ساختمان به دلیل سهل انگاری یا از روی عمدی یا سهوی به دنبال تمدید قرارداد نیست و الویتور به حال خود رها شده و کم کم دچار فرسودگی شده و امنیت مسافران را بصورت جدی به خطر خواهد انداخت.

آسانسور به تنهایی یک پروسه کامل و پیچیده است که از طراحی، ساخت و تولید و سرویس آسانسور در اصفهان دارا بودن هزارن قطعه که هرکدام از فراینده خاصی برخوردار است که این قطعات بدون پشتیبانی دلساتک عملکرد خوبی نخواهد داشت و اگر به حال خود رها شود جان همه را به خطر خواهد انداخت. ضمن اینکه کیفیت پایین قطعات خریداری شده برای تعویض نیز برای جان مسافران مخاطره آمیز خواهد بود.

انواع امور خدمات و پشتیبانی | سرویس آسانسور در اصفهان

بازبینی آسانسور

بازبینی الویتور در دوره های زمانی مشخص شده صورت میگیرد تا کاملا برای شما مشخص گردد که آیا احتیاج به سرویس آسانسور در اصفهان دارد یا خیر که این کار برعهده مدیر ساختمان می باشد

پشتیبانی الویتور

مدیر ساختمان مسئولیت این کار را برعهده دارد هنگامی که این نیاز حساس شود که نیاز به فنی کار سرویس آسانسور در اصفهان دلساتک برای آسانسور احساس شود طبق چک فهرست که در دست وی می باشد هر ماه باید چک گردد تا از هر نظر عملکرد آن مطلوب باشد.

بررسی امور پیشگیری

این مورد زمانی انجام می گیرد که هنوز بسیاری از قطعه ها نصبی در حال کار هدف این است که خرابی ها در الویتور به تعویق اوفتد و در اصل خرابی ها از بین برود.

پشتیبانی و تعمیر

این برای مواردی است که اسانسور از کار افتاده و به وظایف خود عمل نمی کند که در این موارد باید طبق استانداردهای جهانی و ملی ایران که دلساتک خود را ملزم به رعایت آن میداند انجام گیرد. در این بازرسی کلیه موارد زیر صورت می گیرد: عملکرد ترمز و گاورنر ضربه گیرها. سیستم تعلیق اتاقک و دستگاه تعادل و مسیر.سیستم کنترلی و ایمنی الکتریکی و محرکه . اما شما دوست گرامی باید دقت کنید که بسیاری از مشکلات به تدریج اتفاق می افتد این به تدریج اتفاق افتادن خطر بیشتری را متوجه شما می کند به این دلیل که به ناگهان شما را دچار مشکل می کنند. و نیاز شما را به سرویس آسانسور در اصفهان لازم می کند. با توجه به شکل 2 سرویس کار فنی

سرویس آسانسور در اصفهان

شکل 2 سرویس کار فنی

پشتیبانی از ایمنی ترمز

در هنگام نبود برق سیستم کنترل سیستم ترمز به طور خودکار عمل کند. بنابراین این ترمزهای اصطکاکی الکترومغناطیسی است اگر اتاقک با 125% بار نامی خود در سرعت معمول حرکت کند. ترمزها باید قادر به ایست کامل کابین شود و سیستم را ثابت نگه دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

تعمیرکار آسانسور اصفهانخدمات آسانسور اصفهانخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهاننصب و سرویس آسانسورنگهداری آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *