سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان دلساتک

سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان delsatecco


سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

تعریف آسانسور

4 نوع آسانسور

  1. آسانسورهای شیشه ای
  2. آسانسورهای بالابرنده
  3. آسانسورهای هیدرولیک
  4. آسانسورهای کششی

6 عامل که میتواند ایجاد بحران کند؟

  1. تعیین ظرفیت به ازای هر نفر
  2. میزان سرعت
  3. مقدار ارتفاع
  4. کنترل درب‌ها
  5. مکان قرارگیری آسانسور
  6. ولتاژ برق

شکل 1:سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

شکل 2:سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

 

سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

باتوجه به ساخت و سازها و نحوه معماری های امروزی بصورت طبقاتی، در صورتی که آسانسور نبود نمیتوانستیم در برج های  بزرگ چند طبقه زندگی کنیم. یا حتی همین ساختمان های کوچک زندگی بدون آسانسور سخت میشد. اکثر افراد آن را کابینی می بینند که افراد را به صورت عمودی در بین طبقات ساختمان جا به جا می‌کند. اما برای نگهداری آسانسور خدمات بسیاری است که در بخش سرویس وخدمات آسانسور دراصفهان به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تعریف آسانسور | سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

آسانسور یا بالابَر برای حمل بار یا انسان‌بَر برای حمل انسان اتاقک متحرکی است که به وسیلهٔ آن از طبقه‌ای به طبقات بالا روند یا از طبقهٔ بالا به پایین فرود آیند به عبارت دیگر آسانسور یکی از تجهیزات حمل و نقل عمودی است که جابجایی مردم یا کالا بین طبقات را تسهیل می‌بخشد. آسانسورها عموماً به کمک موتورهای الکتریکی باعث حرکت عمودی کابین می‌شوند. این موتورها با کمک کابل‌های کشش و سیستم متقابل وزن ؛ مانند یک بالابر معمولی کار جابجایی را انجام می‌دهند، یا با پمپ هیدرولیک میزان مایعات را برای بالا بردن در یک پیستون استوانه‌ایِ مانند تزریق و کنترل می‌کنند .سیستم یا مکانیزمی را نمیتوانید بیابید که نیازمند سرویس و نگهداری آسانسور و بازبینی دوره ای نباشد ، به ویژه مکانیزم هایی که ایمنی آنها نقش بسزایی در عملکرد آن ایفا می کند و اختلال در آنها باعث ایجاد خطرات احتمالی جانی یا مالی می گردد. سرویس وخدمات آسانسور (delsatecco) بدین معناست که  قطعات نصب شده بطور مستمر و مداوم توسط سرویس کار مورد بازیینی قرارگیرد ، از اینرو می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

واضح است که گاها ازکارافتادگی قطعه ای موجب اخلال در کل مدار مکانیزم شود ، و یا ممکن است خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد نماید. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن است ، در مبحث نگهداری آسانسور فرض کنید سیم های کشننده فولادی (wireropes) آسانسور یا همان سیم بکسل آسانسور درحال فرسودگی باشد ، این فرسودگی و یا خوردگی سیم بکسلها باعث خوردگی فلکه های کششی موتور و هرزگرد می شود ، بنابراین فلکه های کششی نیز در معرض فرسودگی قرار میگیرند و درحالی که ترمز ایمنی آسانسور (پاراشوت) فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بکسل باعث سقوط آسانسور شده و عواقب غیرقابل جبرانی را رقم بزند.1 سرویس و نگهداری آسانسور چیست؟ 2 بررسی دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسورها 2.1 تغییرات ناگهانی ولتاژ و قطع برق

این عواقب غیرقابل جبران ناشی از عدم رعایت اصول نگهداری موجب شد تا قانونی مبنی بر اجباری شدن  سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان وضع شود. خدمات آسانسور از لحاظ قانونی و فنی باید ماهیانه ، توسط یک سرویس کار آسانسور مجرب دلساتک انجام شود.

برخی خیال می‌کنند سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان  اضافی ا‌ست و تنها زمان خرابی آسانسور برای تعمیر آسانسور (delsatecco) هزینه می‌کنند، آن‌هم از سر ناچاری ؛ در اصل آنها فقط برای رفع خرابی آسانسور اقدام می‌کنند نه سرویس آسانسور.

4 نوع آسانسور

اگر بخواهیم آسانسورها را بر اساس مکانیزم چاله تقسیم‌بندی کنیم شامل انواع زیر میباشند:

1. آسانسورهای شیشه ای | نگهداری آسانسور

2. آسانسورهای بالابرنده | نگهداری آسانسور

3. آسانسورهای هیدرولیک

4. آسانسورهای کششی

در شکل 1 یکی از انواع آسانسور را میبینید.

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1:سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

6 عامل که میتواند ایجاد بحران کند؟

دلایل مختلفی وجود دارد تا یک آسانسور رفته رفته دچار نقص شود واین درصورتی است که اگر سرویس کار حداقل بصورت ماهانه از آن ها نظارت کند می تواند از خیلی از خسارات جدی جلوگیری نماید. همچنین رعایت اصولی فنی از دیگر پارامتر های مهم و اصلی در استفاده ، نگهداری آسانسور است که ما در اینجا به مواردی از آن اشاره می‌کنیم:

1. تعیین ظرفیت به ازای هر نفر

2. میزان سرعت

3. مقدار ارتفاع

4. کنترل درب‌ها

5. مکان قرارگیری آسانسور

6. ولتاژ برق | سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

در نگهداری آسانسور قطعا نمی‌توان انتظار داشت بدون رعایت پارامترهای لازم توسط متخصصین مربوطه مکانیزمی ، طراحی و متریال به‌کاررفته ، بدون عیب، با طول عمر بالا به فعالیت خود ادامه دهد.

همانطور که در شکل 2 مشاهده می کنید تصویری از آسانسور به شما نمایش داده می شود.

حتی هرچه قطعات به‌کار رفته در ساخت آسانسورها باکیفیت باشد ، باز احتمال خرابی و از کارافتادن آن‌ها وجود داشته ویا حتی گاهی نحوه استفاده و بکارگیری قطعات نیازمنده شیوه های خاصی است که بارعایت آن سرویس کار میتواند عمر آن قطعه را افزایش دهد ، اینجاست که دلساتک با کادری مجرب می تواند جهت نگهداری آسانسور شما درکمترین زمان این خدمات را به شما ارائه دهند.

نگهداری آسانسور

سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 2:سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

لازم بذکر است که شرکت سرویس وخدمات آسانسور در اصفهان (delsatecco) ، طرف قرارداد متعهد می‌شود ماهانه جهت نگهداری آسانسور شما سرویس کار آسانسور مجاز و آموزش‌دیده‌ای را برای سرویس ماهانه آسانسور شما اعزام کند. شما باید از آن دسته سرویس کارانی که در استخدام شرکت های مجاز استان هستند استفاده نمایید تا درصورت بروز هرگونه مشکل ویا حادثه موظف رفع مشکل شما شوند ، در اصفهان شرکت هایی از جمله دلساتک با کادری مجرب هستند که شما را در نگهداری آسانسور یاری می کنند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

آسانسوردلساتکسرویس کار آسانسورسرویس وخدمات آسانسور در اصفهانقیمت آسانسورکششینگهداری آسانسورهیدرولیک

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *