آسانسور اصفهان

آسانسور هیدرولیک


آزمایش ، راه اندازی ، بررسی و نگهداری آسانسور

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان | آسانسور چیست؟

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان | آزمایش

بازرسی

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان  | راه اندازی

تعمیر و نگهداری

شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

شکل 2 قیمت آسانسور در اصفهان

 

آزمایش ، راه اندازی ، بررسی و نگهداری آسانسور

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان از تست گرفته تا چک ، از نقش مهندس واجد شرایط تا استانداردهای مرجع ، هر آنچه را که باید درباره آسانسور و بالابر بدانید.

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | آسانسور چیست؟

آسانسور به معنای دستگاه حرکتی است.

که کفهای تعریف شده را با استفاده از کابینی که در امتداد راهنماهای سفت و سخت حرکت می کند به هم متصل می کند.

شیب افقی (قیمت آسانسور در اصفهان)  آن از 15 درجه بیشتر است ، که برای حمل و نقل افراد ، افراد و چیزها در نظر گرفته شده است.

یا فقط در مواردی که کابین قابل دسترسی است یعنی اگر شخصی بتواند بدون مشکل وارد آن شود.

با کنترل هایی که در شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان داخل آن یا در دسترس شخص شخصی در آن قرار دارد مجهز باشد.

شکل 2وزنه متعادل سازی و گاید ریل

آسانسور اصفهان

آسانسورها و آسانسورهای حمل بار در خدمات خصوصی باید مجوز شهرداری را. برای راه اندازی و مجوز بهداشت محلی برای انجام بررسیهای ایمنی دوره ای دریافت کنند.

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | آزمایش

برای آزمایش ، باید اسناد لازم که ” پرونده فنی ” سیستم را تشکیل می دهد گردآوری نمود ، که شامل:

 • گزارش فنی ، نقشه ها و نقشه های ارتفاعات ، نمودارهای برقی و هیدرولیکی.
 • اعلام انطباق با (سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان) استانداردهای هماهنگ.
 • تجزیه و تحلیل خطر احتمالی برای بخشی که مطابق با استانداردهای هماهنگ نیست.
 • هر گواهینامه CE از بالابر مدل.
 • گواهینامه های قطعات ایمنی.
 • اعلام ثبت نام چتر نجات با توجه به شکل شکل 2 قیمت آسانسور در اصفهان.
 • مستندات فنی / گزارش آزمایش برای عناصر غیر از اجزای ایمنی.
 • دستورالعمل های استفاده و نگهداری ، از جمله دستورالعمل های اضطراری.
 • اعلامیه نصب کننده.
 • اعلام نهایی انطباق.
 • اعلام انطباق پروژه با الزامات جلوگیری از آتش سوزی در صورتی که فعالیت در معرض Cpi باشد.

آشنایی با ساختار آسانسور | سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

اتاقک و شیوه حمل بار در الویتور

چرخ قرقره و موتور

بخش هدایتگر

وزنه متعادل سازی و گاید ریل

4 مورد ازنکات  نصب در و ریل صحیح و اصولی

شکل 1چرخ قرقره و موتور

شکل 2وزنه متعادل سازی و گایدریل

 

آشنایی با ساختار آسانسور | سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بخش های مختلف الویتور که شما عزیزان آشنایی کلی و جامعی با ساختار آن پیدا کنید پس تا پایان با ما همراه باشید. در این نوشتار نگارنده سعی دارد تا به توصیه دلساتک برای داشتن یک سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان کم هزینه و آسان و بدون دردسر شما عزیزان را با این ساختار آشنا کند. بهرحال آگاه نبودن و سررشته نداشتن در هر موضوعی گاه به ما خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

اتاقک و شیوه حمل بار در الویتور

سایزهای مختلفی برای اتاقک آسانسور ساخته شده و هر کدام بسته به نیاز مشتری نصب می گردد یکی از مواردی که همیشه سرویس کاران Desalted برای سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان برای اول کار بازرسی می کنند اتاقک یا همان محل قرار گیری مسافران و بار می باشد.ایمنی در این اتاق حرف اول را می زند. این مکان تنها در مقابل هوا ایزوله نیست که احتمالا اگر شخصی در آن گیر کرد، دچار خفگی و مشکلی نشود.این کابین دست کم دارای یک در با یک موتور یا مدیریت هیدرولیک به صورت قائم حرکت می کند.باید خاطر نشان کنم که عمومی ترین آنها با با موتور کار می کنند و چون هزینه نصب و وخدمات پائین تری دارند در ساخت و ساز به صرفه ترن. در تونل آسانسور گاید ریل مخصوص الویتور و وزنه متعادل سازی که وظیفه کاهش فشار بر روی موتور را دارند.

چرخ قرقره و موتور

عمومی ترین الویتورها آنهایی هستند که با موتور کار می کنند. این الویتورها با بهره گیری از کابل های فولادی و وزنه های تعادلی حرکت می کنند وزنه متعادل سازی نزدیک 40% از وزن الویتور را در خود دارد و وظیفه کاهش فشار موتور را دارد. { سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان } قرقره دارای شیارهای خاصی است که کابل برروی آن قرار می گیرد و آنرا حرکت می دهد. یکی از وظایف موتور چرخاندن قرقره به سمت مسیر آسانسور است.

با توجه به نگاره شکل 1چرخ قرقره و موتور

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

بخش هدایتگر

{دلساتک} این بخش به واسطه موتور و قرقره در قسمت هدایتگر است که عموما در ابتدای حرکت بالابر قرار دارد پالسهایی را از بخش هدایت برای هر بخش ساختمان گرفته و به موتور فرمان حرکت می دهد.هنگامی که اتاقک توقف می کند. { سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان } پالسی را گرفته و به اشخاص امکان بیرون یا داخل شدن را می دهد.این واحد دارای یک دسکتاپ داخلی یا کامپیوتر مرکزی است که برنامه ریزی شده تا به سمبل های بالا و پائین شدن و فرمان های مخصوص برای ایست و رتبه بندی پالس ها نظارت کند.

وزنه متعادل سازی و گاید ریل

اگر بازی الکلنگ را به یاد بیاریم به درستی درک روشنی از وزنه متعادل سازی خواهیم داشت. موتور از این وزنه برای حرکت دادن سود می برد. گاید ریل مورد استفاده هم برای اتاقک و وزنه است تا مانع لرزش شود. { سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان }

توجه به نگاره شکل 2وزنه متعادل سازی و گاید ریل

3 مورد ازنکات  نصب در و ریل صحیح و اصولی

1- هر سرویسکار فنی باید از معمار ساختمان پلن های را که نشان از بعدهای چاهک در ساختمان را نشان می دهد، دریافت کند و اریابی کند و از دید او آن قسمت را اجرا کند. Desalted}| سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان } این تعامل همیشه باید بین مهندسین و فنی کاران باشد.اما همه می دانیم که به دلایل مختلف این امر امکان پذیر نیست.2- بعد از ارزیابی پلن ها فنی کار موظف است همه ی بعدهای پیت را از هر سمت ارزیابی کند.3- بعدهای بررسی شده را وارسی نهایی کرده برای تمامی سمت ها و نقاطی را برای ایجاد کمترین فضا و تعیین بعدهای چاهک ایجاد می کنیم.

2 مورد ازنکات  نصب در و ریل صحیح و اصولی

4- نقطه های هایلایت شده را اساس خود قرار داده و با استفاده از شاقول آن ها را تراز کنید تا بعدهای واقعی را بدست آورید.5- وقتی که ریل نخست توسط تیم فنی نصب می شود باید توجه کرد که براکت ها دارای ابعاد متناسب و هر ساختار داری تجهیزات کامل برای نصب یا در مرحله بعد سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان باشد. برای نصب قطعات باید به جای مناسب متصل گردد. با ایجاد شروط لازم برای نصب ریل نخست را که اساسی ترین رکن آن است به مرحله عمل در آورید. البته براکت مذکور باید دارای روکش آبکاری شده باشد سطوح و دهانه باید استاندارد باشد. به همین دلیل کارشناسان فنی باید دقت لازم را مبذول داشت.

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

تکنسین آسانسورخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس های آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانفروش آسانسورقیمت آسانسور در اصفهانمهارت های شغل تعمیرکار آسانسورنصب آسانسور اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *