سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | گواهینامه پارشوت زورلو

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان delsatecco

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان دلساتک


سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | گواهینامه پارشوت زورلو

عنوانتعمیر و راه اندازی مجدد آسانسور
نویسندهمریم نجف پور
دپارتماناوج شید
زمان مطالعه10 دقیقه
تعداد کلمات1105 کلمه

فهرست مطالب

مقدمه  سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

مشکلات عمده در خطایابی آسانسور و بالابر

1-بالا رفتن دما

2- توقف های ناگهانی

3- مدت انتظار زیاد

4- آسان بر در طبقه ای مانده و حرکت نمی کند| سرویس و خدمات آسانسور

عیب یابی  آسانسور

نکات مهم استفاده از آسان بر  برای سرویس و خدمات آسانسور

نحوه ی ریست کردن آسان بر

 

فهرست شکل

شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

شکل 2 گواهینامه پارشوت زورلو

مقدمه  سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

آسانسور یکی از جزء های بنا است که  به مدل های گوناگون  در بنا های زیادی موجود هستند. که عمل انتقال رهنورد  از جایی به جای دیگر را انجام میدهد. از آن جهت که آسانسور ها جزء های پیچیده ای دارند در هنگامی که مشکلی برای آن به وجود آمد. تعمیرش کار آسانسی نیست در ادامه اطلاعاتی راجب عیب یابی آسانسور خواهیم داد.که برای دریافت گواهینامه پارشوت زورلو delsatecco کاربرد دارد.

مشکلات عمده در خطایابی سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

1-بالا رفتن دما

اکثرا در فصل تابستان با این اتفاق روبرو میشویم . اگر ساختار خنک کننده ی آسان بر یا دستگاه تهویه هوای آن بدرستی کار نکند. قسمت کنترل دستگاه به 100 درجه خواهد رسید که موجب مشکل در کارکرد سرویس و خدمات آسانسور  اصفهان میشود. همچنین دقت کنید که دمای مناسب در آسانسور بین 5 تا 40 درجه است.

2- توقف های ناگهانی سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

زمان بندی و اشتباهات  الکترونیکی و اشکالات الکترونیکی میتواند از عامل رایج این مشکل باشد. که یک برنامه نویس و نگهداری  جلوگیری به ترتیب را  تا حد زیادی این مشکلات سرویس و خدمات آسانسور  را حل خواهد کرد .و هنگام روی دادن مشکل اندک  از آن پیشگیری میکند تا برای مجوز گواهینامه پارشوت زورلو دچار مشکل نشود.

پیشنهاد ما این است که در هنگام  مواجه شدن با مشکلی از کارشناسان پلاک درخواست کنید به شما سر بزنند. و آسان بر را خطایابی کنند.

3مدت انتظار زیاد

این مورد در آسان بر های فرسوده دیده میشود هنگامی که آسانسور ها فرسوده شدند. عیب یابی و خطای  سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان مشکل تر شده است. و هر کاردان با تجریبه ای در این مورد  آگاه است. که با  انتخاب کردن تابلو های پیشرفته تر عملکرد اسان برdelsatecco زیاد میشود. که این کار را ممکن است شما هم انجام دهید اما سپردن آن به یک فرد خبره بهتر است. شما میتوانید با خواندن پیشنهادات مشتریان در مورد کاردان های پلاک بهترین انتخاب را کنید موفق به دریافت گواهینامه پارشوت زورلو شوید.

4- آسان بر طبقه ای مانده و حرکت نمی کند| سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

اگر هنگام خطایابی بالابر به این مشکل برخورد کرده باشید امکان دارد چشمی اسانسور دچار اشکال شده باشد. و یا کاملا خراب باشد. که ممکن است نتوانید گواهینامه پارشوت زورلو را بگیرید.موارد دیگر در دلساتک قابل رویت است. میتوانید این موارد را در شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور  اصفهان مشاهده کنید.

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

عیب یابی  آسانسور سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

در گروه تعمیرات و پیدا کردن خطا سرویس و خدمات آسانسور  اصفهان  دلساتک که دارای افراد خبره هستند. که آموزش های مورد نیاز را دیده اند، خرابی های آسانسور شما را پیدا کرده و عملیات لازم را برای حل کردن مشکل آسان بر انجام میدهند. تشخیص دادن سریع خرابی موجب زمان توقف آسانسور و کم شدن قیمت اسان بر و گرفتن سریع گواهینامه پارشوت زورلو میشود.

عامل های تاثیرگذار در خراب شدن آسان بر

استفاده بیش از گنجایش آسان بر

بستن در های اسان سور با شدت و سرعت زیاد

زدن دکمه ی فراخواندن  به تعداد زیاد در زمان روشن بودن دکمه ی فراخواندن

روشن ماندن فن اتاقک به صورت دائمی

استفاده از لامپ های نامناسب برای روشنایی اتاقک

نکات مهم استفاده از آسان بر

 

1-در زمان استفاده از آسان بر  برای

برای سرویس و خدمات آسانسور  اصفهان

باید حتما به گنجایش پایانی آن توجه داشته باشیم.

که حتما باید بر روی پلاک مشخصات در اتاقک وصل شده باشد. معمولا آسان بر باید دارای دستگاه هشدار گنجایش مجاز و غیر مجاز باشد.

2- هیچوقت در هنگام صحبت، بصورت عقب یا از پهلو به اتاقک آسان بر ورود پیدا نکنید.

همچنین هنگام ورود به اتاقک از وجود اتاقک اطمینان پیدا کنید و سپس وارد شوید. یک ره برای اطمینان پیدا کردن دیدن تصویر خود در آینه اتاقک و دیدن افراد در اتاقک است.

3- اگر هنگامی در آسان بر حبس شدید اصلا نترسید، ابتدا به ترس خود غلبه کنید و خودتان را کنترل کنید سپس به موارد زیر اقدام کنید.

ابتدا دکمه ی زنگ خطر آسان بر را بزنید و در صورت وصل بودن تلفن به در اتاقک از آن یا تلفن همراه خود تقاضای کمک کنید در غیر این صورت با صدای بلند اما با خونسردی کامل کمک بخواهید. با رعایت این نکات حتما موفق به گرفتن گواهینامه پارشوت زورلو خواهید شد.روش درست استفاده از آن در شکل 2 گواهینامه پارشوت زورلو نشان داده شده است.

گواهینامه پارشوت زورلو دلساتک

شکل 2 گواهینامه پارشوت زورلو

نحوه ی ریست کردن آسان بر سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

خراب شدن آسان بر علت های مختلفی دارد که در مواردی اسان بر با بازنشانی کردن به حالت نرمال خود برمیگردد این مورد در گواهینامه پارشوت زورلو تاثی دلساتک تاثیری ندارد.

از آسان ترین روش  های نحوه ی ریست کردن سرویس و خدمات آسانسور   ریست کردن تابلو فرمان آسان بر است. که وظیفه ی کنترل حرکت اسان بر برعهده ی آن است ،قطع و وصل کردن مدار تغذیه ی فرمان میباشد. این کار با چرخاندن کلید مشکی رنگ که بر روی تابلو سه فاز قرار دارد. که از حالت 1 به 0 و بعد از یک دقیقه دوباره با برگرداندن این کلید به حالت اولیه انجام میشود. با توجه به این که بعضی از تابلو فرمانها  تجهیز شده به  سیستم اضطراری است.  بهتر است  پس از خاموش کردن  تابلو فرمان پس از 2 یا 3 دقیقه منتظر بمانیم. وسپس هنگامی که  مشکلی در برق شهری  دستگاه نجات ضروری اتاقک را به طبقه بندی رساند. سپس مسافرین از درون اتافک بیرون می آیند. این روند را میتوانید در delsatecco  مشاهده کنید.

تابلو فرمان

بازنشانی تابلو فرمان موجب میشود برنامه ای که در برد اصلی تابلو و ابزار ذخیره سازی کنترل حرکت وجود دارد. سپس بتواند دوباره راه اندازی شود و در صورت وجود اشکال نرم افزاری آسان بر به حالت نرمال برگردد. در صورت تکرار این اشتباه  بهتر است در همان لحظه یا پس از گذشتن مدتی اسان بر را بازنشانی نکنیم. و با واحد نگهدار شرکت مورد نظر تماس گرفته  تا بتوانند اشتباه به وجود آمده را حل کنند و موفق به دریافت گواهینامه پارشوت زورلو شوند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

انواع آسانسور کششیسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

delsateccoتعمیرکار آسانسور در اصفهانخطایابی اسانسور چگونه استدلساتکسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانگواهینامه پارشوت زورلونحوه تعمیر اسانسور چگونه استنگهداری آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *