سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | پشتیبانی آسانسور

پشتیبانی آسانسور

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان


سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

وظایف شرکت ها

ویژگی های برتر سرویس کار آسانسور

رضایتمندی مشتریان

فعالیت شگفت و کیفیت عالی

آشنایی به فنون روز

سوابق بالا و درخشان

خدمات رسانی سریع

وجه تمایز دلساتک با دیگر شرکت ها

از مهمترین مزایای این شرکت:

وجود سرویسکاران متخصص

عقد قرارداد بلند مدت

بهترین خدمات تعمیر آسانسور

پشتیبانی آسانسور در انواع ساختمان ها

عملکردی کاملاً حرفه ای

بازدیدهایی به صورت منظم و دوره ای

دارای برد تخصصی نصب انواع آسانسورها

تأمین قطعات آسانسور

با پشتیبانی آسانسور بسیار قدرتمند

خدمات پس از فروش بسیار خوب

تعمیرات آسانسور تضمینی

جمع بندی

شکل 1: سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

شکل 2: سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

 

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

سرویس کار آسانسور delsatecco مفرح است که سال ها با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه سرویس و نگهداری انواع آسانسورهای خانگی ، اداری و صنعتی به عرصه تنگاتنگ رقابت وارد شده و توانسته خدمات شایان ذکری را در سراسر استان اصفهان به همشهریان عزیزش ارائه دهد.

وظایف شرکت های سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

این مساله بر همگان  روشن است، در حالتی كه هرمکانیزمی به صورت ماهیانه سرویس گردد و خدمات جانبی مانند روغن كاری، كنترل ترمزها، آچار كشی قطعات متحرک، مرتفع نمودن خرابی های جزئی به صورت مستمر و دقیق صورت پذیرد؛ علاوه بر بالا رفتن ایمنی، احتمال خرابی های بزرگ و زمانبر به طور قابل توجهی پایین خواهد آمد و چون از بروز مشكلات و خرابی های اساسی جلوگیری به عمل آمده است، می توان انتظار داشت که در هزینه های آسانسور نیز کاهش قیمت های بسیار زیادی صورت گیرد و ساکنان ساختمانها را به سود سرشار و صرفه جویی های زمانی و اقتصادی برساند.

خدمات بی دریغ دلساتک و در كلیه نقاط استان اصفهان مزیتی است که می تواند تمامی ساکنان اقصا نقاط این شهر را پشتیبانی آسانسور کند و دغدغه و دل مشغولی را از آن ها برهاند.

نکته قابل توجه در سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان این است که بیشتر مردم تفاوت بین تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور را نمی‌دانند و اغلب آن را یکی دانسته به همین دلیل نمی توانند از خدمات متنوع و مفید این دو به صورت مجزا بهره مند گردند و آن را به تعمیر خلاصه نموده و همچنین به طبع قادر نیستند از اتفاقاتی چون خرابی آسانسور، سقوط و گرفتار شدن در آسانسور خراب تا حد زیادی پیشگیری نمایند.

اگرچه نمی توان کارایی آسانسورها را به عنوان وسایلی بسیار پیچیده که شگفتی های خود را دارند، نادیده تصور نمود، اما به همان نسبت نیز حادثه‌آفرینی آنها را نباید دست‌کم گرفت و با بی توجهی از کنارشان گذشت.

گاه شدت این حوادث به قدری است که باید تعمیر آسانسور، نگهداری و سرویس آن را جزء اساسی ترین فعالیت های ساختمانها به حساب آورد.

اما متأسفانه با تمام توصیه های اکید صاحبان امر باز هم شاهد هستیم که افراد با سهل‌انگاری، نیاز مبرم به تعمیر آسانسور و بازدید و سرویس ماهانه را نادیده گرفته و سلامت خود را به خطر می اندازند.

اما در مقایسه ای حتی اجمالی در مساله سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان می یابیم که این هزینه ها هر چند در مقادیر بسیار بالا نیز باشند.

اما قطعاً به هزینه‌های احتمالی جانی که افراد را به شدت تهدید می کند نخواهند رسید.

مسلماً وجود سرویسکاران ناکارآمد که در گذشته به این صنعت وارد شده اند موجبات صلب اطمینان افراد را به آنها سبب شده و ضربات سنگینی را به پیکر شرکت های معتبر در این زمینه وارد نموده اند که این امر تلاش مضاعف شرکت های متخصص امروزی را می طلبد تا اعتماد بر باد رفته را دوباره احیا نموده و افراد را به استفاده از این خدمات ترغیب نمایند.

پشتیبانی آسانسور

ویژگی های برتر سرویس کار آسانسور در اصفهان | delsatecco

سرویس کاران آسانسور زیر نظر این شرکت، تیم تخصصی و کادری مجرب و حرفه ای دراین حوزه فعالیت می کنند، که تاکنون توانسته اند در بسیاری از پروژه های عمرانی با ساختمان ها و شرکت های بسیار بزرگ حاضر شوند و عقد قرارداد کنند.

این تیم تخصصی سرویس آسانسور را به بهترین شکل ممکن انجام داده و با بهره گیری از حرفه ای ترین و به روز ترین مهندسان با تجربه ایران در زمینه سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان، نصب آسانسور و تعمیرات حرفه ای آسانسور برای کلیه ساختمانهای اداری، تجاری و مسکونی بدون کوچکترین مشکل و فوت وقت را در بهترین حالت ممکن به انجام می رساند.

به طور کلی ویژگی های نیکوی این شرکت را اگر بخواهیم برشماریم می توانیم به نکات ارزشمندی دست یابیم که در اینجا به ذکر مواردی از آنها می پردازیم.

رضایتمندی مشتریان

رضایت مشتریان به حالت های مختلف محقق می گردد که از آن می توان به نصب آسانسورهایی با کیفیت و در مرحله بعد خدمات پس از فروش اشاره نمود که این خدمات مسلماً از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

به هرحال وجود واحد خدمات پس از فروش قدرتمند و پیگیر در هر شرکت آسانسور می تواند در جهت رضایتمندی مشتریان گام های مؤثری بردارد.

مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی، ارائه خدمات منحصر به فرد، پشتیبانی آسانسور از کالاها و… همگی می توانند در جهت جلب رضایت مشتریان و کسب آرامش خیال آنها نسبت به کلیه محصولات شرکت ها مؤثر واقع شوند.

فعالیت شگفت و کیفیت عالی

تجربه عملی چندین ساله که نمی توان برای آن همپایی قرار داد در کنار کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در آسانسورها  در هنگام سرویس و پشتیبانی آسانسور باعث شده تا میانگین رضایت مشتریان افزایش و شکایات در جهت خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

آشنایی به فنون روز

به کارگیری دستور العمل های مؤثر، آموزش و ارتقاء سطح دانش، مدیریت صحیح زمان و عملکرد، کنترل و بازرسی منظم، ایجاد راهکارهای منطبق با علوم روز، پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان، خدمات باکیفیت باعث شده سرویسکار آسانسور را به گزینه انتخابی بسیاری از ساکنان این شهر تبدیل نماید که در سایه خدماتی در خور مشتریان به سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان می پردازد.

سوابق بالا و درخشان

سوابق خدماتی سرویسکار از جمله زمانهای ارائه خدمات و فاکتورها و گزارشات بازرسی و خرابی، گزارشات حسابداری و … می تواند در معرفی دقیق یک سرویسکار متعهد و کارآمد مدد رسان خوبی به حساب آید،  مشتریان به این ترتیب با مراجعه به این افراد می توانند، در هر منطقه از استان اصفهان، خدمات خود را در کمترین زمان دریافت نمایند.

خدمات رسانی سریع

علاوه بر خدمات رسانی سریع، سرویس نگهداری پیشگیرانه را نیز به صورت منظم و ماهانه در فهرست خدمات خود گنجانده و درتاریخ مشخص و از قبل برنامه ریزی شده به انجام آنها می پردازد.

کلیه دستورالعمل های سرویس و نگهداری آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار این سرویسکاران قرار گرفته تا مشترکین نیز در جریان چگونگی انجام خدمات آنها قرار گیرند.

همچنین کلیه آسانسورها هر 6ماه توسط مهندسین واحد کنترل کیفیت و پشتیبانی آسانسور بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات نیز آسانسورها را کنترل نمایند.

وجه تمایز سرویس و خدمات آسانسور دلساتک با دیگر شرکت ها

اگر به دنبال مرکزی می گردید که بتواند حرفه ای ترین و بهترین سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان هستید، در طی مراحل کار و فعالیت این مجموعه تمایز را به گونه ای کاملاً ملموس احساس نمایید.

ما با سرویس و نگهداری و مراقبت های بسیار حساس و رعایت پیچیدگی های موجود در این دستگاه، آماده ارائه خدمات به ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی است.

این خدمات در شهر بزرگ و پر از جمعیت تهران و وسعت و تعداد بالای ساختمان هایی که در این شهر مجهز به آسانسور هستند، بسیار مهم و ضروری تر جلوه می کند.

شرکت های بسیار زیادی در حوزه سرویس آسانسور در اصفهان فعالیت می‌کنند که متأسفانه بهره گیری ضعیف آنها از نیروی های زبده و متخصص که گاه برخی از آنها تازه کار نیز هستند.

از همه مهمتر انتخاب نیروی فنی از میان افراد بسیار مبتدی و در حال کسب تجربه ، باعث مشهود شدن کاهش اعمال تجربه در این حرفه و انجام تعمیرات ناقص و ناکارآمد گشته و همین امر باعث افت شدید و چشمگیر خدمات آنها به مشتریانشان شده است و نقطه ضعف بزرگی در این راستا برای آنها محسوب گشته که کاهش اعتماد را نیز برای آنها به دنبال دارد.

دلساتک در بحث سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان توانسته در بین رقبای خود خدمات بسیار خوب با پشتیبانی آسانسور بسیار حرفه ای را به مشتریان ارائه نماید و تا حد زیادی رضایت خاطر تمامی مشتریان عزیزش را کسب کند.

پشتیبانی آسانسور

شکل 2: سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

 از مهمترین مزایای این شرکت:

وجود سرویسکاران متخصص

عقد قرارداد بلند مدت

بهترین خدمات تعمیر آسانسور

پشتیبانی آسانسور در انواع ساختمان ها

عملکردی کاملاً حرفه ای

بازدیدهایی به صورت منظم و دوره ای

دارای برد تخصصی نصب انواع آسانسورها

تأمین قطعات آسانسور

با پشتیبانی آسانسور بسیار قدرتمند

خدمات پس از فروش بسیار خوب

تعمیرات آسانسور تضمینی

و …

جمع بندی

درصورتی که خواهان ارائه خدمات  و پشتیبانی آسانسور به وسیله معتبرترین سرویس کاران هستید میتوانید روی delsatecco کلیک کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

پشتیبانی آسانسورپشتیبانی آسانسور در اصفهانپشتیبانی و نگهداری آسانسورسرویس های آسانسورسرویس و پشتیبانی آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهاننصب و سرویس آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *