سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان | 7 روش تعمیر و رفع

سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان سرویس اسانسور در اصفهان دلساتکو delsatecco

سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان سرویس اسانسور در اصفهان دلساتکو delsatecco


سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان  سرویس اسانسور در اصفهان

عنوان7 روش تعمیر و رفع مشکل موتور اسانسور
نویسندهحمیده شاه رجبی
د‍‍‍پارتماناوج شید
زمان مطالعه00:12:00
تعداد کلمات1165

 

فهرست مطالب

نکات کلیدی درباره موتور آسانسور | سرویس و خدمات موتور

اجزای مهم  و اساسی تشکیل دهنده موتور اسانسور و اسانسور  چیست ؟

مشخصات اصلی موتور اسانسور | سرویس و خدمات موتور

مشخصات دنده گیربکس موتور اسانسور به شرح زیر میباشد:

چگونگی نصب گیربکس و شاسی در موتور اسانسور به این صورت است  :

چگونگی سیم کشی برقی موتور و کابین و راه اندازی اسانسور  :

فک ترمز در عملیات نصب اسانسور | سرویس و خدمات موتور

اصول مربوط به نصب موتور و گیربکس

 

فهرست شکل

شکل 1 سرویس و خدمات موتور

شکل 2سرویس اسانسور

 

نکات کلیدی درباره موتور آسانسور | سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان

آسانسور متشکل از چندین قطعه است که راندمان درست ان ها در کنار هم میتواند باعث کارکرد ان ها شود .که بخش مهمی  از اسانسور موتور است که اگر موتور مشکل پیدا کند باعث ایجاد مشکل در کل سیستم  اسانسور میشود .شرکت دلساتک به سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان می پردازد .ما در این مقاله به روش های سرویس اسانسور در اصفهان میپردازیم .که با مطالعه این مقاله میتوانید در صورت برخورد هر مشکل در اسانسور با مشاورین شرکت دلساتکو در ارتباط باشید.

اجزای مهم  و اساسی تشکیل دهنده موتور اسانسور و اسانسور  چیست ؟

اسانسور از قسمت هایی مانند موتور ،کابین ،کابل ها،تابلو فرمان و…….تشکیل شده است .دو نمونه موتور اسانسور موجود است :گیربکس و گیرلس که دارای قیمت های متفاوتی هستند که بر حسب عملکرد اسانسور یکی از ان ها را باید انتخاب نموده و نصب کنید . موتور اسانسور باعث ایجاد نیرو میشود که  مسبب حرکت عمودی  کابین اسانسور میشود.از طریق سرویس اسانسور اصفهان میتوانید نوع موتور اسانسور خود را تشخیص دهید . موتور های گیربکسی دارای بخش های مختلفی میباشند که وجود هرگونه مشکل در این قسمت ها باعث بهم ریختگی در سیستم کلی اسانسور میشود که در این شرایط میتوانید از شرکتdelsatecco که در زمینه  سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان خدمات ارائه میدهد کمک بگیرید.

با توجه به شکل 1 سرویس و خدمات موتور اسانسور  اصفهان

سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان سرویس اسانسور در اصفهان

شکل 1 سرویس و خدمات موتور اسانسور

مشخصات اصلی موتور اسانسور | سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان

سیستم موتور اسانسور به گونه ای است که میتواند وزن اشخاص را متحمل شود موتور از یک سمت به یک وزنه چدنی و از سمت دیگر به کابین بسته میشود .هنگامی که وزنه چدنی با وزنه کابین برابر شد اسانسور  حرکت میکند .

سرویس اسانسور در اصفهان برای راحت ترحرکت کردن قطعات اسانسور از واسکازین روان کننده استفاده میکند که استفاده از واسکازین در گیربکس اسانسور باعث روان تر حرکت کردن گیربکس اسانسور میشود .گیربکس اسانسور نسبت به گیربکس های دیگر متفاوت است و نباید گیربکس اسانسور کامل در روغن باشد و تا زیر شفت گیربکس باید روغن ریخته شود .

مشخصات دنده گیربکس موتور اسانسور به شرح زیر میباشد:

دنده گیربکس اسانسور از جنس فسفر برنز بوده و در برابر ضربات هیچگونه اسیبی نمیبیند .قسمت هایی از اسانسور از جمله بوش برنجی و بلبرینگ گیربکس موتور باید همیشه روغن کاری شوند و باید از روغن مخصوص استفاده شوند که تا از خورندگی دنده های گیربکس جلوگیری شود .شرکت دلساتکو در زمینه سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان بهترین ها را رائه میدهد.

چگونگی نصب گیربکس و شاسی در موتور اسانسور به این صورت است  :

باید اطمینان حاصل کنید که شاسی کاملا افقی است در این قسمت از یک تراز در دو راستای طولی و عرضی استفاده شود.و مطمئن شوید که در سطح نشیمن موتور گیربکس با رواداری صاف و مسطح است .در صورتی که صاف و همسطح نباشد نمیتواند موتور تکیه گاه خود را کنترل کند در موتور گیربکس های دارای یاتاقان خارجی اول پیچ پایه ها را محکم کنید و پس از ان چک کنید که شاسی درگیر نباشد موتور گیربکس باید دقیق و به صورت صحیح نصب شود .پس از ان روغن را از از طریق قسمت مربوطه به داخل گیربکس ریخته تا جایی روغن ریخته شود که میزان روغن به شاخص شفاف سطح روغن برسد شرکت  delsateccoدر زمینه نصب گیربکس فعالیت میکند و درزمینه سرویس اسانسور در اصفهان بهترین میباشد .

چگونگی سیم کشی برقی موتور و کابین و راه اندازی اسانسور  :

موتور الکتریکی را مطابق با نقشه سیم کشی در جعبه ترمینال به کمک سرویس اسانسور در اصفهان  باید نصب کرد و سپس مگنت ترمز را با استفاده از صفحه ترمینال مربوطه نصب کنید .با استفاده از چرخ دستی ،فلکه کششی یک دور کامل چرخانده تا روغن بصورت دورانی و یکنواخت توزیع شود . قبل از اینکه زنجیر های فولادی را داخل شیار ها قرار دهیم موتور گیربکس را روشن کرده و از عملکرد ان مطمئن شوید شرکت  دلساتکو در زمینه سرویس و خدمات موتور اسانسور  بهترین عملکرد را دارد .

با توجه به شکل 2سرویس اسانسور در اصفهان

سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان سرویس اسانسور در اصفهان

شکل 2سرویس اسانسور

فک ترمز در عملیات نصب اسانسور | سرویس و خدمات موتور اسانسور در اصفهان

فک موتور نیاز به تنظیم دارد که برای انجام این عمل ابتدا باید فک ترمزبا کمترین جابه جایی  ممکن باز شود .با شل یا سفت کردن پیچ های مخصوص تنظیم ترمز و با استفاده از یک گیج ضخامت کالیبره شده مطمین شوید . فاصله توقف به چگونگی تنظیم فنرها بستگی دارد و فنر نیاز به تنظیم دوره ای دارد .مطمئن شوید که در حین راندمان معمولی  فک های ترمز به صورت همزمان باز میشوند ساییدگی لنت های ترمز را مرتب چک کنید .در صورت ساییدگی باید مجدد تنظیم شوند .که این کار را شرکت delsatecco  که در زمینه سرویس و خدمات فعالیت دارد انجام میدهد .در صورتی که چک کردید و ضخامت لنت ها به 2میلی متر یا کمتر رسید فک ها را معاوضه کنید که از طریق سرویس اسانسور در اصفهان میتوانید این کار را انجام دهید .

 اصول مربوط به نصب موتور و گیربکس اسانسور در اصفهان :

موتور گیربکس اسانسور به عنوان بالابر در اسانسورهای بالابر و مسافربر طراحی و ساخته شده اند .شرکت دلساتک بهترین موتور گیربکس ها را استفاده میکند بنابراین هر موتور گیربکس را براساس استفاده از ان ها باید در محل مناسب خود بکار برد بطور مثال گیربکس و موتور اسانسور های باربری با انساسور های مسافربر متفاوت است و هرگونه استفاده نابجا از ان ها نامناسب است .بنابراین بهتر است این کار را به یک شرکت سرویس اسانسور  در اصفهان  بسپارید .موتور گیربکس ها را نباید در مکان هایی با مشخصاتی متفاوت از انچه در زمان سفارش ان مشخص شده است نصب شود .موتور گیربکس ها نباید برای بالا بردن دستی کابین پس از عمل کردن ترمز ایمنی به منظور ازاد کردن ان استفاده شوند.شرکت دلساتکو بهترین شرکت  است که در این زمینه میتواند به شما کمک کند.

روبیلینگر کیست؟

کسی که با بکار بردن سیم بکسل در آسانسور توانست ایمنی آسانسورهای کششی را دو برابر کند.

قطر بکسل و کابین و وزنه تعادل چه قدر است؟

۱۰-۱۱-۱۳-۱۵-۱۶-۱۹-۲

رایج ترین ساختار سیم بکسل ها در جهان چیست؟

وارینگستون- سیل

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

انواع آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات اسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس های آسانسورسرویس و پشتیبانی آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس وخدمات آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *