قطعات مورد نیاز برای سرویس و خدمات و نصب آسانسور در اصفهان چیست؟

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان


عنوان:قطعات مورد نیاز برای سرویس و خدمات و نصب آسانسور در اصفهان
نویسنده:پردیس شیروی
وابستگی سازمانی:دلساتک | Delsatecco
کلمه مترادف:نصب آسانسور در اصفهان
مدت زمان مورد نیاز برای مطالعه:۱۰  دقیقه

 

معنی آسانسور و انواع آسانسور

قطعات سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

مفهوم آسانسور و سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان | ویژگی های آسانسور

عناصر و قطعات آسانسور

قطعات آسانسور برقی

قطعات آسانسور الکتریکی

دستگاه یا موتور

موتور برقی

کاهنده

زنجیره جبران خسارت

شاسی

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | قطعات آسانسور هیدرولیک

شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان

قطعات سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان یکی از عناصریست که زندگی را در شهرها به شکلی معنی دار تغییر داده آسانسور می باشد. واضح است که توانایی آنها برای حمل و نقل مردم وقیمت آسانسور در اصفهان و کالاها یکی از منابعی است. که با آن برنامه ریزی شهری و معماری سعی در افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ با ساختمانهای با ظرفیت پایدار و بزرگتر دارند. در مرحله بعد ، خصوصیات ، عناصر و قسمتهای نصب آسانسور در اصفهان تجزیه و تحلیل می شود.

 

مفهوم آسانسور و سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

آسانسور و بالابر بخشی از این کار هستند. تفاوت اصلی آنها در حمل و نقل نهفته است. آسانسور افراد و لیفتراک ، حجم یا حجم زیاد را جابجا می کند.

 

آسانسور است دستگاه را به حرکت مردم از یک طبقه به دیگری . با استفاده از یک زبان فنی تر ، تعریف مشخص تر می تواند ماشینی باشد. که در ساختمانها یا خانه هایی با کف نصب شده که ماموریت آن حرکت مردم است .

آسانسورها بسته به نیروی محرک یا موتور آنها می توانند. از نوع  الکتریکی  یا هیدرولیکی باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع مقاله مفصلی وجود دارد: آسانسور هیدرولیک: آیا از عملکرد و مزایای آن اطلاع دارید؟

 

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | ویژگی های آسانسور

آسانسور و قسمت های آسانسور باید پاسخگوی نیاز یک ساختمان خاص باشد. بسته به کف یا کف ساختمان یا خانه ، ابعاد یا فضای برنامه ریزی شده. برای آسانسور و تعداد افرادی که در طول روز نیاز به استفاده از آن دارند.مشخصات آن متفاوت خواهد بود. مشخصات اصلی سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان. با توجه به عرض به طول (ابعاد) و ظرفیت وزن پیشنهادی (محدودیت کیلوگرم) متفاوت خواهد بود.

 

عناصر و قطعات آسانسور

قسمتهای  زیر  آسانسور  برقی یا هیدرولیکی از هم متمایز می شوند :

 

قطعات آسانسور برقی

* درهای کف یا زمینی . درب هایی که در هر طبقه یا طبقه ساختمان قرار دارند و به دو دسته طبقه بندی می شوند:

 

*خودکار . باز شدن آن همزمان با درهای کابین صورت می گیرد ، در لحظه ای که آسانسور در کف یا کف مورد درخواست کاربر متوقف می شود.

 

* نیمه خودکار . باز شدن این درها توسط همان کاربری که درخواست آسانسور را انجام می دهد. انجام می شود اما بسته شدن درها بطور خودکار انجام می شود.

 

– راهنماهای . آنها از عناصر زیر تشکیل شده اند:

 

* تکه . برای پیوستن به بخش های مختلف راهنمای استفاده می شود و معمولاً در قالب صفحات فولادی ساخته می شوند.

 

* رفع . آنها عناصر فلزی هستند که مأموریت چسباندن راهنماها به دیواره شافت آسانسور را دارند. ذکر این نکته حائز اهمیت است. که با توجه به شکاف (اندازه) رفع های مختلفی وجود دارد. برای قرارگیری و در عمل ، در یک آسانسور برقی آنها هر 3 متر قرار می گیرند. در حالی که در هیدرولیک مسافت 1.5 متر خواهد بود. (سرویس و خدمات آسانسور اصفهان)همیشه در مورد اقدامات تقریبی صحبت می شود و با توجه به نوع آسانسور متفاوت است.

 

قطعات آسانسور الکتریکی

 

آنهایی که از طریق ریل هایی که شاسی کابین روی آن می چرخد همانگونه که درشکل 1 سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان ​​تشکیل شده است. به طور معمول ، هر آسانسور دارای دو عدد است. اما ذکر این نکته ضروری است که تعداد راهنماها منوط به ابعاد آسانسور خواهد بود.

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

شکل 1 سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

ما در مورد ریلهایی صحبت می کنیم که کشویی شاسی های ضد وزنه در آنجا رخ دهد. این عنصر منحصر به آسانسورهای برقی است. زیرا هیدرولیک ضد وزنی فوق الذکر را ندارد. این راهنماهای ضد وزن در سقف سوراخ معلق هستند. نکته عادی این است. که آنها در بخش های 5 متری با هدف دستکاری و نصب مناسب قرار گرفته اند. بسته به اندازه گیری مورد نیاز قادر به بریدن قسمت نهایی آن هستند.

 

دستگاه یا موتور

این ترکیب از گروه تراکتور و عناصر تشکیل دهنده مکانیسم های انتقال کابل های آسانسور تشکیل شده است. در یک سیستم کشش الکتریکی حرکت می تواند با چسبندگی یا سیم پیچ باشد. عناصری که در داخل دستگاه متمایز می شوند.

موتور برقی

نیروی سیستم که باعث می شود. حرکت یا شروع یا متوقف شود و توسط صفحه کنترل یا مانور فعال می شود.

* الکترومغناطیس ترمز . همانطور که از نام آن پیداست. هنگام انجام این عمل با فشار دادن دکمه stop یا stop موتور ترمز می کند.

 

کاهنده

با توجه به نیازهای سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان سرعت موتور را کاهش دهید

* قرقره رانندگی . این عنصری است که کابل های کششی را در خود جای داده است. حرکت آن به دلیل کاهش دهنده ذکر شده است.

* قرقره انحراف . یک عنصر کمکی که بین سقوط کابل های کابین و سقوط کابل های ضد وزن قرار گرفته است.

– کابل های کششی . آنها کسانی هستند که از شاسی کابین که به ترمینالها پیوسته اند ، از طریق قرقره درایو به ضد وزنه می روند. موادی که از آنها ساخته شده است از فولاد است ، ضخامت و عدد تعیین شده توسط وزنی که آسانسور می تواند از آن پشتیبانی کند. به عنوان امنیت این عنصر ، مخاطبین در زیر ترمینال ها قرار می گیرند که تشخیص می دهد کابل ها در حال از دست دادن ولتاژ هستند و به پانل کنترل اطلاع می دهند تا مانور را متوقف کند.

– محدود . این عنصر امنیتی به دلیل شناسایی سرعت در کابین و ضد وزن شناخته شده است. توسط قسمت بالای ، پایین و یک کابل بین دو قرقره تشکیل شده است. این کابل باعث می شود قرقره ها با همان سرعت حرکت کنند؛ اگر سرعت غیرطبیعی را تشخیص دهد ، دو قفل پرش می شوند: برای برش و چتر نجات یا کار ترمز.

– ضد وزن . وظیفه آن در تعادل کابین در انتهای دیگر کابل های کششی است. از این موارد تشکیل شده است:

* وزن . تعداد آنها بستگی به بار شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان یا وزن پذیرفته شده دارد ، که معمولاً از بتن یا فلز ساخته می شوند.

* شاسی . کشو که در آن وزن اضافه شده است.

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

 شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان

* محافظ صفحه نمایش . برای جداسازی وزنه مقابل کابین استفاده می شود.

زنجیره جبران خسارت

برای جبران وزن کابل ها در این ساختمان ها در آسانسورهای ساختمانی با بیش از نه طبقه استفاده می شود

– بالشتک. طراحی شده برای کوسن سفر بیش از حد کابین. این بخش از دو قسمت تشکیل شده است: ستون پشتیبانی که در آن مسیر با به حداقل رساندن گردش که یک دمنده لاستیک سیاه است. برطرف خواهد شد. نکته عادی این است که آسانسور یکی در داخل کابین و دیگری در مقابله با وزن ارائه می شود.

 

نصب آسانسور اصفهان از پیش مونتاژ شده در توخالی (IPH) . از جعبه مانور یا آسانسور تشکیل شده است . نصب سوراخ : بازار سیم های رنگی که صفحه کلید ، درهای فرود و عناصر مانند روشنایی را به هم وصل می کنند. ناودانها یا لوله های پلاستیکی که از موضوعات ذکر شده در بالا محافظت می کنند. طناب آسانسور . کابل که کابین را با کنترل پنل متصل می کند. جعبه بررسی . در قسمت بالای کابین قرار دارد ، جایی است که اتصال کابین و مانور سیم کشی انجام می شود. فتوسل . وسیله ای که مانع از بسته شدن درب ها در هنگام حرکت می شود. سوئیچ های عکس. دستگاههای خواندن یا پیشخوان کف  کف.  درپوش های . این شامل عناصر ایمنی ، پایین و بالا است ، که آسانسور نباید بر آن غلبه کند. عملکرد اصلی آن محدود کردن مسیر آسانسور است. مسابقات انتهایی نهایی: سایر ویژگیهای ایمنی که در تغییر سرعت متمرکز هستند.

 

شاسی

بدنی که کابین در آن قرار دارد. دو نوع وجود دارد: تماس کوله پشتی در خدمات آسانسور اصفهان هیدرولیک و حیاط در آسانسور برقی. عناصر آن عبارتند از پایانه های کابل ، rozaderas ها که شاسی در قسمت راهنما حرکت می کند ، چتر نجات به عنوان یک سیستم ایمنی تشکیل می شود و توسط دو کشو گوه با یک نوار که به آنها می پیوندد تشکیل شده و سیستم را فعال می کند. دو نوع سیستم وجود دارد ، آنی با توقف خشک و مترقی.

– کابین . فضای اشغال شده توسط کاربران آسانسور و یکپارچه سازی در شاسی . این عنصری است که از طراحی و کیفیت مراقبت می کند ، زیرا این مکان در تعامل کاربران با آسانسور است.

–  درهای کابین . مدل های مختلفی وجود دارد که بیشترین استفاده از اتوماتیک  یا اتوبوس می باشد که از برگها و اپراتور بازکننده تشکیل شده است.

توزین دستگاه . عنصر ایمنی که در هنگام رسیدن آسانسور به محدوده بار یا وزن اسمی آن ، به کنترل پنل اطلاع می دهد.

برای نتیجه گیری با عناصر ایمنی ، به سیستم نجات افراد متشکل از یک باتری اضطراری اشاره کنید که قبل از قطع برق روشن خواهد شد و سیستم ارتباطی دائم دو طرفه به عنوان یک عنصر اتصال الکترونیکی در کابین با یک اپراتور خارجی جهت درخواست کمک. در صورت لزوم

 

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان | قطعات آسانسور هیدرولیک

بسیاری از عناصر دیده شده در آسانسور برقی توسط هیدرولیک مشترک هستند. تفاوت اصلی در این است که قیمت آسانسور اصفهان واحد هیدرولیک عناصر هستند مخزن یا تانک نفت، پمپ هیدرولیک ، از بلوک شیر یا شلنگ که از طریق آن نفت است.

پس از تجزیه و تحلیل ویژگی ها ، سرویس آسانسور اصفهان و قطعات آسانسور و در صورت نیاز به نصب یا انجام تعمیر و نگهداری آسانسورها ، توصیه می شود که توسط یک متخصص در زمینه مشاوره انجام شود.

دلساتک یک شرکت متخصص در نصب ، سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان برای بیش از 95 سال است. درخواست پاسخ به  نقل قول سفارشی  و تنظیم برای نیازهای خانه، ساختمان یا جوامع همیشه در دسترس و با بهترین خدمات تضمین شده است.

تعرفه قیمت نصب آسانسور اصفهان در سال 99 چگونه می باشد؟

برای اطلاع از قیمت نصب آسانسور سال جدید با دلساتک 09131706208 تماس حاصل فرمایید

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانقیمت آسانسورقیمت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

تعمیرکار آسانسور اصفهانتعمیرکار آسانسور در اصفهانتکنسین آسانسورخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس های آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانفروش آسانسورقیمت آسانسورقیمت آسانسور اصفهانقیمت آسانسور در اصفهانقیمت نصب آسانسورمهارت های شغل تعمیرکار آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *