قیمت آسانسور در اصفهان بر چه اصلی محاسبه می شود؟

قیمت آسانسور اصفهان

قیمت آسانسور اصفهان


قیمت آسانسور اصفهان | آسانسورهای هیدرولیک

بالابرهای برقی

بالابرهای خودران

قیمت آسانسور اصفهان | آسانسورهای پنوماتیک

متداول ترین نوع آسانسور های نصب شده در جهان چیست؟

قیمت آسانسور اصفهان | نحوه نصب آسانسور در ساختمان

حداقل فضای نصب آسانسور چقدر است؟

قیمت آسانسور اصفهان چقدر است؟

شروع روند نصب آسانسور در اصفهان

قانونی شدن آسانسور و راه اندازی

تعمیر و نگهداری آسانسور در اصفهان

جنبه های قانونی که هنگام نصب آسانسور باید در نظر بگیرید

شکل 1قیمت آسانسور در اصفهان

شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان

 

قیمت آسانسور در اصفهان | آسانسورهای هیدرولیک

قیمت آسانسور در اصفهان آسانسور هیدرولیک توسط یک درایو که مشخص است. یک عمل پمپ هیدرولیک به همراه یک موتور الکتریکی . کابین به لطف تزریق روغن تحت فشار. از طریق بلوک دریچه ها از مخزن به پیستون ، مکانیزمی شود. که امکان تنظیم سرعت را دارد. موتور فقط در صورت بالا رفتن کابین فعال می شود. برای پایین آمدن دریچه باز می شود. کابین به دلیل جاذبه کم می شود زیرا پیستون های نفت به تدریج خالی می شوند. واحد قدرت هیدرولیکی تشکیل شده توسط موتور و پمپ هیدرولیک معمولا در طبقه همکف در نزدیکی آسانسور توخالی قرار داده است.

 

بالابرهای برقی

آسانسور از طریق یک مکانیزم الکتریکی با یک موتور و یک قرقره که کابل های عبور کار می کنند. در یک طرف قرقره قیمت آسانسور اصفهان کابین را آویزان کرده است ، و از طرف دیگر وزنه ای ضد وزنی که بار کابین را متعادل می کند: موتور کابل های قرقره را هدایت می کند ، که باعث می شود آسانسور بالا یا پایین بر روی ریل های ثابت یا راهنماهای ثابت قرار گیرد. این نوع آسانسور دارای ویژگی های ایمنی مانند محدود کننده سرعت ، چتر نجات مکانیکی یا میراگر است. این فناوری به بهینه سازی مصرف و فضا و همچنین کاهش سر و صدای آسانسورهای برقی دست یافته است.

 

بالابرهای خودران

آسانسورهای خود پشتیبان در مواردی که ساختار ساختمان از فضای کافی برای نصب آسانسور برخوردار نیست ، راه حل موثری است. وقتی آسانسور برای دسترسی به سقف از سقف ساختمان فراتر می رود. یا در خانه های تک خانواده آنها دارای ساختارهای مدولار و محفظه هایی هستند که باعث می شود یک آسانسور همانطور کهشکل 1قیمت آسانسور در اصفهان در داخل آن قرار گیرد. که توسط یک سیستم کشش جابجا می شود. آنها می توانند به نما یا حتی وسط یک اتاق وصل شوند.

 

قیمت آسانسور در اصفهان | آسانسورهای پنوماتیک

آسانسور پنوماتیک انجام گودال نیاز ندارد، اما نصب و راه اندازی آن به صورت مستقیم بر روی زمین. آنها طبق اصول پنوماتیک و خلاء کار می کنند و از هوا به عنوان مکانیسم انتقال انرژی استفاده می کنند. آنها تمایل به شکل استوانه ای و دیوارهای شیشه ای دارند و برای آسانسورها در خانه های یک خانواده ایده آل هستند.

هنگام درخواست بودجه برای نصب آسانسور و هزینه آسانسور اصفهان در خانه تک خانواده ، انجام یک تحلیل مقدماتی از مشخصات ملک و نیازهای ساکنان آن ، با هدف انتخاب مناسب ترین راه حل برای هر مورد ، مهم است. وجود دارد  می انواع مختلف، مدل ها و مارک دستگاه آسانسور جدا شده، مناسب برای فضاهای مختلف و استفاده می کند، بودن خود – حمایت از لاستیک آسانسور و بیشتر رایج است.

نصب و راه اندازی یک خانه آسانسور  به طور عمده در فضای موجود در مسکن و داشتن آسانسور اندازه که می خواهند بستگی دارد به نصب کنید. انتخاب مکان ایده آل برای نصب آسانسور یکی از نکات کلیدی نصب است: یک تکنسین واجد شرایط باید خانه را ارزیابی کند تا امکان سنجی نصب را بررسی کند. اگر این امکان پذیر نباشد ، متخصص می تواند راه حل های جایگزین را برای تسهیل دسترسی به طبقات فوقانی ، مانند نصب صندلی یا آسانسور پله ، پیشنهاد کند.

در هنگام نصب آسانسور تك خانواده عواملي وجود دارد كه بايد آنها را در نظر بگيريم . این قانون لازم است جامعه در صورت وجود همسایگی با تحرک کم ، چه به دلیل ناتوانی و هم به دلیل سن ، در سن بالای 70 سال ، دسترسی را با نصب آسانسور تسهیل کند. در این موارد ، رأی گیری در شورای محله ضروری نخواهد بود ، اما قانون مالکیت افقی نصب رمپ ها ، آسانسورها و سایر وسایل مکانیکی را که از دسترسی به خارج از کشور حمایت می کند ، اجباری تعیین می کند.

قیمت آسانسور اصفهان

شکل 1قیمت آسانسور در اصفهان

متداول ترین نوع آسانسور های نصب شده در جهان چیست؟

متداول ترین نوع آسانسورهای نصب شده در جوامع همسایه آسانسورهای هیدرولیکی و برقی است ، زیرا آنها از بار بیشتری پشتیبانی می کنند و در مقابل خاموشی های برقی ایمن هستند.

قیمت نصب آسانسور اصفهان به اتمام نمای بیرونی و داخلی ، اصلاحاتی که باید در ساختمان انجام شود.

 

قیمت آسانسور در اصفهان | نحوه نصب آسانسور در ساختمان

متداول ترین نصب آسانسور در راه پله است . در بعضی موارد ، توزیع مجدد آن برای کاهش سایز آن و قرار گرفتن در آسانسور ضروری است. همیشه احترام به مقررات ایمنی مربوط به خروج اضطراری ساختمان . وقتی فضای پله ها کافی نباشد ، گزینه های دیگری در نظر گرفته می شود ، مانند نصب آسانسور در حیاط داخلی ساختمان در صورت داشتن آن ، یا حتی خارج از آن ، توسط بخشی از نما.

 

یک تکنسین باید گزینه های ممکن را ارزیابی کند و شما همیشه باید با آیین نامه شهرداری و جنبه های قانونی نصب آسانسور مشورت کنید.

 

حداقل فضای نصب آسانسور چقدر است؟

قیمت آسانسور در اصفهان به طور کلی ، برای نصب آسانسور به یک فضای 1.20 1. 1.50 متر احتیاج دارد. و 1.20 1. 1.70 متر هنگام مسافرت دو برابر. با این حال ، در سطح فنی امکان نصب آسانسور و تعرفه آسانسور اصفهان در حداقل فضای 1 0. 0.85 متر وجود دارد . 1×1 متر برای انطباق با مقررات دسترسی برای افرادی که تحرک کم دارند.

 

اگر می خواهید یک خانه آسانسور را در یک خانه یک خانه نصب کنید ، باید فاصله 1 0. 0.70 متر داشته باشید . در حالی که آسانسور ویلچر برای عملکرد مؤثر به فضای کمتری برابر 1.50 1. 1.50 متر نیاز دارد.

 

در مورد ارتفاع ، ارتفاع داخلی فضای داخلی آسانسور نیز باید حداقل 2 متر باشد ، دقیقاً مانند ارتفاع ورودی دسترسی.

 

 

قیمت آسانسور در اصفهان چقدر است؟

هنگام نصب آسانسور سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان چه در اجتماع محله ، چه در فضای تجاری و چه در منزل یک نفره ، امضای قرارداد تعمیر و نگهداری با همان شرکت نصب یا با یک شرکت متخصص در زمینه نگهداری آسانسور ضروری است.

 

قرارداد تعمیر و نگهداری شامل جنبه هایی از قبیل تناوب بازرسی آسانسور ، تضمین پوشش در صورت خرابی یا حوادث و خدمات اضطراری شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان ارائه شده توسط شرکت می باشد که باید 24 ساعت باشد.

 

شروع روند نصب آسانسور در اصفهان

پس از تصویب نصب آسانسور در بلوک مسکن در جلسه ساکنان جامعه ، یک تکنسین برای مطالعه امکان سنجی کار و مناسب ترین راه حل با توجه به فضای موجود و توزیع توزیع ، باید از ساختمان بازدید کند. همان: آن را پروژه نصب آسانسور می نامند همچنین می توانید در مورد هر نوع نصب آسان ترین نوع آسانسور ، مواد ، ظرفیت آن و اتمام کارها را راهنمایی کنید.

 

هنگامی که تکنسین امکان سنجی کار برای نصب آسانسور را مثبت ارزیابی کرد ، باید بودجه های مختلف و پیشنهادات متخصصان آسانسور مورد مطالعه قرار گیرد . تصمیم گیری توسط کل جامعه همسایگان انجام خواهد شد. در گفتگو با متخصصان ، سوالات زیر باید حل شود:

 

نوع آسانسور ، مارک ها و مدل ها.

نوع کار ، مدت و مهلت.

ناراحتی که به معنی همسایگان ، برنامه ها و سر و صدا خواهد بود.

بودجه ، هزینه های اضافی و نگهداری آسانسور.

سرویس و خدمات آسانسور اصفهان

پس از دستیابی به اجماع در آسانسور و انتخاب شرکت نصب ، باید یک قرارداد کار امضا شود که شامل تمام جزئیات نصب باشد.

 

مرحله بعدی شامل اخذ مجوزهای عمرانی عمده شهری و  مجوزهای راحت اداری و همچنین ثبت آسانسور در صنعت است. متخصصان آسانسور می توانند در مورد مراحل اداری مشاوره ارائه دهند ، همچنین در مورد مهلت ها و درخواست های دریافت یارانه های عمومی با هدف بهبود دسترسی در ساختمانها اطلاع رسانی کنند.

 

پس از اخذ مجوزهای مناسب ، کار پس از هماهنگی قبلی با هدف ایجاد حداقل ناراحتی برای همسایگان و تضمین ایمنی کار آغاز می شود. در وهله اول تطبیق راه پله یا فضای مقرر برای آسانسور انجام خواهد شد. سپس نصب آسانسور و آزمایش عملکرد و ایمنی انجام می شود.

قیمت آسانسور اصفهان

شکل 2 نصب آسانسور در اصفهان

قانونی شدن آسانسور و راه اندازی

پس از اتمام کار نصب ، شرکت مسئول نصب آسانسور گواهی نهایی کار را صادر می کند و با ارائه کلیه مستندات مربوطه ، قانونی بودن آسانسور در صنعت را انجام می دهد. اگر همه چیز درست باشد ، صنعت اجازه استفاده را صادر می کند. از آن لحظه آسانسور می تواند به طور عادی توسط همه کاربران استفاده شود.

سرانجام راه اندازی آسانسور انجام می شود و کنترل های نهایی برای اطمینان از عملکرد صحیح آن انجام می شود.

 

تعمیر و نگهداری آسانسور در اصفهان

پس از راه اندازی آسانسور ،  امضای قرارداد تعمیر و نگهداری ، ترجیحاً با شرکت نصب ، ضروری است که مهلت ها و تاریخ های بازرسی دوره ای آسانسور و نحوه عملکرد را در صورت خرابی تعیین می کند.

 

معمولاً دو نوع خدمات وجود دارد: برخی از شرکت ها سالانه یا ماهانه هزینه ای را شارژ می کنند که شامل بررسی های دوره ای و تعمیرات در صورت خرابی است ، در حالی که سایر شرکت ها سفر به ساختمان یا آدرس و سرویس را هر زمان که لازم باشد هزینه می کنند. در آسانسور چک کنید یا تعمیر کنید . مورد دوم این خطر را دارد که در صورت نیاز به تعمیر مهم ، پرداخت پول می تواند بسیار زیاد باشد ، در حالی که هزینه نگهداری معمولاً در بسیاری از موارد ، مانند بیمه ، شامل خرابی ها می شود.

 

جنبه های قانونی که هنگام نصب آسانسور باید در نظر بگیرید

به عنوان یک قاعده کلی ، برای انجام نصب یا تعویض آسانسور در یک اجتماع محله ، لازم است جلسه مالکان تشکیل شود. برای شروع کار نصب آسانسور لازم است به حد نصاب مقرر در قانون برسید : رأی آن دسته از مالکان که تا تاریخ پرداخت هزینه های خود را دارند ، در نظر گرفته می شود. برای نصب آسانسور لازم است 3/5 از کل صاحبان حلال به نفع کار رأی دهند.

اما در مواردی که هرکدام از همسایگان از تحرک کاهش یافته اند ، خواه به دلیل ناتوانی یا بیش از 70 سال سن داشته باشند ، قانون مالکیت افقی تصریح می کند که لازم نیست کار را به رأی بگذارید و لازم است که  همه همسایگان برای تضمین بهبود دسترسی ساختمان و خانه های آن هزینه نصب را پرداخت می کنند. در مواردی که نصب آسانسور در راه پله امکان پذیر نیست ، گزینه های مختلفی در نظر گرفته می شود ، از جمله نصب آسانسور در پاسیو چراغها یا در نمای بیرونی ساختمان یا  نصب سکوی آسانسور پله. مسیری که آنها می توانند انجام دهند نامحدود است ، زیرا موتور آنها می تواند مردم را تا 150 کیلو در دامنه های بلند حمل کند. صندلی های راه پله در بازار وجود دارد که از قبل می توانند تا 9 طبقه در یک ساختمان (قیمت آسانسور در اصفهان) صعود کنند.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانقیمت آسانسورقیمت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

تعمیرکار آسانسور اصفهانتعمیرکار آسانسور در اصفهانتکنسین آسانسورخدمات آسانسور در اصفهانسرویس آسانسور در اصفهانسرویس های آسانسورسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهانفروش آسانسورقیمت آسانسورقیمت آسانسور اصفهانقیمت آسانسور در اصفهانقیمت نصب آسانسورمهارت های شغل تعمیرکار آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *