نصب آسانسور اصفهان | بازرسی نگهداری، سرویس آسانسور

نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

2020.11.20Date
Elevator service maintenance inspectionSubject
Sir Vahid EbrahimiBy
OjshidDepartment
00:11:11Timer
1111Counter

فهرست مطالب

پیش گفتار نحوه عملکرد اسانسور | نصب آسانسور اصفهان

نقش سرویس و خدمات برای پشتیبانی از اسانسور در جهت ایمنی

پشتیبانی و نگهداری اسانسور | بازبینی و چکاب نصب آسانسور اصفهان

سرویس و خدمات اسانسور در ساختمان اداری و مسکونی

موارد پر اهمیت در سرویس و نگهداری بالابر | نصب آسانسور اصفهان

مواردی که باعث خواهد شد  تا بالابر دچار چالش شود

معیوب شدن لوازم الکتریکی و مکانیکی در اسانسور ساختمان

فهرست تصاویر

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

شکل 2 پشتیبانی اسانسور

پیش گفتار نحوه عملکرد اسانسور | نصب آسانسور اصفهان

شیوه کار کردن این ماشین بدین شکل است که همانند دستگاه قرقره عمل کرده شاید به خاطر داشته باشید در چندین سال گذشته بالابرها زیاد خطرآفرین بودند. و متاسفانه خیلی از مواقع این داستان بعد از نصب اسانسور در اصفهان به مرگ ختم میشد. به همین جهت شرکت های اسانسوری مخصوصا دلساتک را به این نکته رساند که برای ایمنی و امنیت یک اسانسور باید موارد را در نظر گرفت این مقاله به این موارد خواهد پرداخت و درباره پشتیبانی و سرویس و خدمات با شما سخن خواهیم گفت. به همین دلیل قوانینی وضع شد تا هرکدام از مدیران ساختمان پس از نصب آسانسور اصفهان موظف شوند که در موقع مقرر به پشتیبانی از اسانسور اقدام کنند. مطابق با شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور هر چند هنوز هستند افرادی که به این قانون عمل نمیکنند. نکته این که کار اغلب به شکل ماهیانه انجام میگیرد.

نقش سرویس و خدمات برای پشتیبانی از اسانسور در جهت ایمنی

پشتیبانی از بالابر یک زمان بندی 30 روزه دارد و چک کردن از آن یک روند سالانه دارد. چک کردن اسانبر توسط دلساتک مورد ارزیابی قرار گرفته و برای داستان 30 روزه با اعزام یک فنی کار نصب اسانسور در اصفهان و سرویس و خدمات آسانسور امکان ارزیابی میباشد. این کار سبب کمتر کردن درصد معیوب بودن دستگاه ، کم کردن استهلاک و مهم تر از همه صرفه جویی در هزینه و به صفر رساندن خسارت برای اسانسور است. با نگاهی به کاربرد اسانسورها در زندگی امروز می توان دریافت که این وسیله نیاز ضروری و یک امکان حیاتی است. نصب آسانسور اصفهان برای عصر حاضر مهم است. به همین دلیل باید پشتیبانی این وسیله به شکل زمان بندی شده انجام شود. باید دانست که چک کردن بازسازی و پشتیبانی از بالابر سبب زیادتر شدن امنیت و ایمنی ، بیشتر شدن عمر مفید اسانسور میشود.

نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

پشتیبانی و نگهداری اسانسور | بازبینی و چکاب نصب آسانسور اصفهان

اگر بخواهیم تعریف دقیقی از این عبارت ارائه دهیم باید گفت که بازبینی یا وارسی قطعه های اسانسور و یک بازبینی کامل بر کارکرد این ماشین است. این دستگاه پس از نصب اسانسور در اصفهان بایستی مورد ارزیابی قرار گیرد. و این روند موجب بهتر و ایمن کار کردن ماشین یا اسانسور می گردد. تکنسین دلساتک با دانش به روز خود متخصص در این زمینه است. نکته بارز درباره این داستان این است که باید برای این موضوع باید وقت و هزینه صرف کرد. پشتیبانی از اسانسور برای حال رفاه افراد ساکن در مجتمع وظیفه مدیر ساختمان می باشد. بعد نصب آسانسور اصفهان با در دست داشتن چک لیستی که به وی داده شده باید به بازبینی تحت نظارت شرکت اقدام کند. تا فنی کاران سرویس و خدمات را انجام دهند. این کار برای افراد ساکن در مجتمع بسیار از بابت تعرفه به صرفه خواهد بود. شکل 2 پشتیبانی اسانسور

سرویس و خدمات اسانسور در ساختمان اداری و مسکونی

زمان بندی این کار توسط delsatecco به شکل منظم انجام میگیرد و این امر سبب خواهد شود تا مانع از بازسازی اسانسور در ابعاد بزرگ بعد از نصب اسانسور در اصفهان و با تعرفه بالا شود. در صورتی که بازسازی به شکل مستمر صورت گیرد. در پاره ای از اوقات لازم است تا مکانیزم اسانسورها هر از گاهی اپدیت شود. این کار سبب رویکرد بهتر مانع از مشکلات و رخدادهای یکدفعه ای و بیشتر شدن ضریب امنیت میشود. هنگام چک کردن دقیق که با تعمیر و آزمایش مستمر همراه است. افزایش کارایی بالابر را در پی دارد. که پس از نصب آسانسور اصفهان با هموار کردن چالش ها فراهم میگردد. که میتوان گفت بهینه سازی انرژی را سبب خواهد شد. لازمه صدمه ندیدن اسانسور این است که قطعات معیوب را به موقع و در زمان بندی مناسب تعویض گردد.

 

نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 پشتیبانی اسانسور

موارد پر اهمیت در سرویس و نگهداری بالابر | نصب آسانسور اصفهان

عده ای از افراد تصور میکنند که پرداخت تعرفه های پشتیبانی بالابر بی اهمیت است بنابراین از هزینه کردن در این باره امتناع میکنند و زمانی برای این کار اقدام میکنند که کار از کار گذشته است. بالا رفتن استهلاک اسانسور به حدی است که دیگر امکان رفع و رجوع آن به این راحتی ممکن نیست. توصیه delsatecco برای این افراد علاج واقعه قبل از وقوع است. به این معنی که تا جایی که امکان دارد و میتوانید به فکر سرویس آن باشید. در این مقاله به شما پیشنهاد می کنیم تا پیش از اینکه بعد از نصب آسانسور اصفهان به فکر تعمیر بیفتید طبق زمان بندی آن را سرویس کنید. تا هم در هزینه ها صرفه جویی کنیم هم کارایی را بالا ببریم.

مواردی که باعث خواهد شد  تا بالابر دچار چالش شود

ممکن است بارها مشاهده کرده باشید که افرادی که سوار بر اسانسور میشوند یا اجسامی که با آن حمل میشود بیش از گنجایش اسانسور  delsatecco است بنابراین پس از نصب اسانسور در اصفهان این کار اسانسور دچار استهلاک شده و از بین خواهد رفت. هر بالابری یک ظرفیت محدودی دارد که میتوان از آن بهره گرفت. در زیر به چند مورد اشاراتی خواهیم داشت. 1- انتقال اثاثیه با بالابری که مخصوص حمل مسافر است. 2- دست زدن افرادی که دانش کافی ندارند به اسانسور 3- وارد کردن نیروی اضافی به درها 4- مستهلک شدن لوازم 5- مرغوب نبودن متریال برای نصب آسانسور اصفهان.

معیوب شدن لوازم الکتریکی و مکانیکی در اسانسور ساختمان

بکار بردن اسانسور در مجتمع هایی با شمار طبقات بیشتر باعث معیوب شدن مکانیزم های الکتریکی و مکانیکی را سبب میشود. فنی کاران delsatecco نصب اسانسور در اصفهان برای رفع کردن این نقایص کمک فراوانی خواهد کرد. به هر شکل برطرف نمودن چالش مهم ایستادن ناگهانی و به ناگهان کند شدن اسانسور ممکن است زیادترین مصرف و متمرکز شدن تکنسین ها برای این عرصه و دانش کافی اهمیت زیادی دارد. که با این شکل اگر تشخیص درست باشد. بالابر درست کارخواهد کرد. این را باید متذکر شد که تنها یک فرد با دانش میتواند با دانشی که دارد توانایی انجام نصب آسانسور اصفهان، سرویس و تعمیر آن را دارد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهاندلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *