نصب آسانسور اصفهان | بهترین نوع آسانسور | نصب اسانسور اصفهان

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

 

19.11.2020Date
The best type of elevatorSubject
OjshidDepartment
00:10:10Timer
970Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه ای بر انواع اسانسور ساختمان

انواع اسانسور در اصفهان ویژگی های خاص اسانسور هیدرولیک

اسانسورهای کششی چرخ دنده ای

اسانسورهای کششی بدون دنده برای نصب و اجرا در ساختمان

MRL برای نصب و اجرا در مجتمع ها

آسانسور و بالابرهای  پنوماتیک برای مجتمع های شخصی و تجاری

فهرست تصاویر

شکل 1 امتیازات اسانسور

شکل 2 اسانسورهای بدون اتاق ماشین

مقدمه ای بر انواع اسانسور ساختمان | نصب آسانسور اصفهان

بالابر دستگاهی است که برای حرکت و انتقال افراد و اجسام به صورت قائم حرکت کرده و در مجتمع هایی با بلندای زیاد بکار میرود که داخل شافتی است . سابقه آن مربوط به سال 1850 رواج یافت به دلیل فریم هایی که ساختاری فولادی دارد که ایمنی این اسانسورها را مدیون اوتیس که سامانه ترمز ایمنی را راه اندازی کرد. این کار باعث معروف شدن بالابرها گشت.در بیست سالی که گذشت محبوبیت این وسیله افزایش یافت. در حال به تدریج نصب اسانسور اصفهان توسط دلساتک توسط مردم افزایش پیدا کرد. امتیاز این کار برای ساختمان و افراد مسن در نصب آسانسور اصفهان این است که ورود و خروج را برای انها با توجه به شکل 1 امتیازات اسانسور هموار کرده است. دانستن این نکته که چندین و جند نوع اسانسور برای خرید وجود دارد از جمله مطالب است که در این نوشتار بدان اشاره میشود.

انواع اسانسور در اصفهان ویژگی های خاص اسانسور هیدرولیک

نصب اسانسور اصفهان دلساتک | داشتن یک عدد پیستون در انتها که در ابتدای حرکت به سمت بالا حرکت کرده به این خاطر که موتورالکتریکی روغن داخل پیستون شده و با داخل شدن روغن از پیستون از راه شیر بالابر مسیر را طی کرده نکته این که این نوع از اسانسورها برای مجتمع هایی به کار میرود که بلندای 2 تا 8 طبقه داشته باشند. ماکزیمم سرعت این گونه از بالابرها 200 فوت در دقیقه است. اتاق ماشین در مکانی قرار دارد که در مجاور شفت بالابر است. این نوع از بالابرها تعرفه و قیمت نخست پایینی دارند و پشتیبانی شان نسبت به دیگر اسانسورها کاهش دارد. با این وجود مصرف انرژی بالاتری را دارند. زیرا موتورهای الکتریکی آن با مجبور کردن روغن به پیستون بر خلاف جاذبه کار می کنند. البته ناگفته نماند که تنها امتیاز منفی این گونه از اسانسورها ریزش روغن است. نصب آسانسور اصفهان

اسانسورهای کششی چرخ دنده ای | نصب آسانسور اصفهان

نصب اسانسور اصفهان دلساتک کششی که متشکل است از کابلها و دارای اتاق ماشین بالابرهای کششی دنده ای و چرخ دنده ای که از طریق چرخ ارتباط به موتور برقی بالابر گذر کرده جایگاه این موتور در ابتدای شفت میباشد که معمولا این بالابرها در مجتمع های با ارتفاع متوسط بکار میرود. در قیاس با بالابرهای هیدرولیکی این اسانسور یک وزنه شمارنده دارد که وظیفه آن متعادل سازی است که عملکرد آن را بهتر می کند. مزیت آن این است که فشار کمتری را انتقال میدهد. این نوع از اسانسورها خود به دودسته تقسیم بندی میگردد که برای ساختمان و نصب آسانسور اصفهان آنها را شرح خواهیم داد. اسانسورهای کششی چرخ دنده ای: در این نوع از اسانسورهای کششی گیربکس با موتور ارتباط داشته ماکزیمم سرعتی که این اسانسور دارد 500 فوت بر دقیقه است. هزینه نخست و مصرف انرژی متوسط و تعرفه پشتیبانی بالایی دارند.

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 امتیازات اسانسور

اسانسورهای کششی بدون دنده برای نصب و اجرا در ساختمان

در این نوع از نصب اسانسور اصفهان delsatecco چرخ به طور مستمر به موتور اتصال دارد. ماکزیمم سرعتی که دارند 2000 فوت بر دقیقه است. این خصوصیت موجب شده تا این نوع از بالابرها جایگاه ویژه ای برای ساختمانهایی که بلندا و ارتفاع بسیاری دارند داشته باشد. در این اسانسورها تعرفه های نصب زیاد و پشتیبانی متوسطی دارد. انها در قیاس با چرخ دنده ای انرژی بهینه ای دارند. موردی که باید پیش از نصب آسانسور اصفهان کششی این را به یادتان بیاید که باید بازرسی دقیق و برنامه ریزی شده نیاز دارد. باید این را در نظر داشته باشید که کابل و پیچ ها به خوبی عمل نمی کند. به خاطر عمر و کشش کابلها و میله کم شده و لغزش پیوسته گشته و عملکرد را مختل می کند.

  MRLبرای نصب و اجرا در مجتمع ها | نصب آسانسور اصفهان

نصب اسانسور اصفهانdelsatecco  نوعی از اسانسور کششی اند که در ابتدای چاه خود اتاق ماشین ندارند. مکانیزم در یک مکان لغزشی است که برای پشتیبانی از بالای اتاقک باید تعمیرات را انجام داد باکس های هدایتگر در در یک فضای هدایتی می باشد که در نهایت سطح پایین آمدن و در فواصل تقریبا 150 فوت دستگاه کنار شفت بالابر است. این اسانسورها بدون اتاق ماشین ماکزیمم تا 250 فوت مسافت را دارامی باشند. با توجه به شکل 2 اسانسورهای بدون اتاق ماشین سرعتی معادل ماکزیمم 500 فوت را در دقیقه دارد. این نوع اسانسور از نگاه هزینه و پشتیبانی نصب آسانسور اصفهان را میتوان با دنده ای قیاس کرد اما از نظر مصرف انرژی بهینه مصرف میکنند. بهترین گزینش برای مجتمع ارتفاع متوسط هستند که مسافت 250 فوتی دارند. از دیگر نکات اشغال فضای کم نسبت به بقیه ، ایمنی و امنیت آنها با بدون دنده ای برابر است.

آسانسور و بالابرهای  پنوماتیک برای مجتمع های شخصی و تجاری  

نصب آسانسور اصفهان عملکرد این نوع بالابرهای که با فشارهوا حرکت کرده از دید فیزیکی و تفاوت فشارهوا بین فضای زیرین و بالایی اتاقک بالابر خلا ایجاد کرده نکته جالب این که بالابر با هوا انتقال پیدا کرده و باید دانست که توربین یا پمپ های خلا می باشند که بالابر را هدایت کرده و هوا را رها کرده تا بالابر تغییر پوزیشن داده. بالابر پنوماتیک برای مجتمع های بهترن به دلیل این که به شکل فشرده دیزاین شده و نویز ندارند و دلیلی برای حفر چاه نیست. نصب اسانسور اصفهانdelsatecco

نصب اسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسورهای بدون اتاق ماشین

کنتاکتور؟

………….. کلیدی است که وظیفه آن قطع و وصل نمودن برق و کنترل موتورهای دیگر مصرف کننده های اکتریکی است.( نمونه سوالات فنی حرفه ای آسانسور )

جلوگیری به احضاری که خلاف جهت کابین است-در حین حرکت از بالا به پایین به کلیه احضارها پاسخ می دهد

احضار کالکتیو دان و کالکتیو سلکتو به ترتیب مربوط آن است.

۲۲۰-۱۱۰?

ولتاژ سری استپ ها و ولتاژ بوبین ترمز مغناطیسی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *