نصب آسانسور اصفهان | 04 مورد $ چگونه اسانسور را سرویس کنیم؟

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

07.12.2020Date
04 items How to service the elevatorSubject
OjshidDepartment
00:09:38Timer
0898Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه ای | درباره اسانسورهای خانگی نصب آن در محل زندگی!

# اسلات در ایمنی و امنیت اسانسور در ساختمان اداری و تجاری!

# اسلات در، ایمنی و پشتیبانی اسانسور!

# فالو کردن عملکرد اسانسور، گنجایش و تمیزکاری اسانسور مسافری و باری!

# نوسازی کردن اسانسورهای اداری و تجاری ساختمانهای مدرن!

فهرست تصاویر

شکل 1 اسانسور لوکس

شکل 2 اسانسور از پشتیبانی

مقدمه ای | درباره اسانسورهای خانگی نصب آن | نصب آسانسور اصفهان!

برای تمامی افرادی که از اسانسورهای خانگی در سراسر کشور استفاده میکنند با گذری به روند این صنعت در خانه های ایرانی و پیشرفت رو به رشدی که در اسانسور خانگی در ایران وجود دارد به نظر میرسد که شرکت هایی مانند دلساتک که در نصب اسانسور اصفهان سابقه ای طولانی دارند پیش بینی میکنند که تا سال 2023 این صنعت چیزی در حدود 16 میلیارد دلار درآمد خالص دارند که دلایل اینکه این بازار برای سودآوری به این برمیگردد که اسانسورها وسایلی هستند که برای افراد دارای ناتوانی های خاص که چالش جابه جایی دارند یاری گر خوبی به شمار خواهد آمد. نصب آسانسور اصفهان نه تنها به زیبایی محل زندگی شما مطابق شکل 1 اسانسور لوکس نمای خاصی خواهد داد بلکه کمک خوبی برای انتقال افراد به شمار خواهد رفت. ما چه کنیم که بهتر از آن نگهداری کنیم در پاراگراف های بعد.

#1. اسلات در ایمنی و امنیت اسانسور در ساختمان اداری و تجاری!

نصب اسانسور اصفهان دلساتک که ایمنی در آن مهمترین بخش این مبحث است را میتوان از موارد خاص در این مبحث دانست شما با داشتن اسانسورهای این شرکت توانایی دارا بودن امنیت در اسانسور را خواهید داشت و میتوانید اطمینان حاصل کنید که در هنگام استفاده دچار مشکل نخواهید شد. این محصولات با داشتن کیفیت بالا امنیت شما را تضمین خواهند کرد. برای ممانعت از خسارات ناشی در موقع سوار شدن یا پیاده شدن از اسانسور سنسور حرکتی اگر پس از نصب آسانسور اصفهان دچار خرابی شود امنیت شما به خطر افتاده و شما را با چالش روبرو خواهد کرد بنابراین جایز است که در هر یک ماه این سنسورها چک شود که این کار تحت نظارت کارکنان فنی این شرکت باید انجام شود. تا با چک کردن آن پی به مشکل و عیب آن برده و اقدام به حل مشکل کنند. بر اساس شکل 2 اسانسور از پشتیبانی

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

 

شکل 1 اسانسور لوکس

#2. اسلات در، ایمنی و پشتیبانی اسانسور | نصب آسانسور اصفهان!

نکته پر اهمیت اینجاست که استرس و دلهره برای بودن گپ در اسانسور بسیار تعیین کننده است به این دلیل باید این نکته را در نظر گرفت که نصب اسانسور اصفهان تنها زمانی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد که گپی لازم میان در و اتاقک یا کابین اسانسور داشته باشد. به این ترتیب امکان دارد اسلات در مدت مدیدی از گپ مجاز بیشتر شود بنابراین امنیت آن به خطر افتاده بنابراین یک کارشناس در دلساتک کاملا آگاه است که این گپ نباید بیش از 0.075 متر یا 3.0 اینچ نباشد. بیشترین دلهره در مورد اسلات در، افتادن جسمی یا فردی در آن است. که در پاره ای اوقات اجسام گرانقیمتی از دست خواهند رفت. همیشه این نکته وجود دارد که شاید اسیر شدن و گیر کردن پا در گپ در به سبب سوار شدن یا پیاده شدن بیشتر نگرانیها از بابت کودکان در نصب آسانسور اصفهان است.

#3. فالو کردن عملکرد اسانسور، گنجایش و تمیزکاری اسانسور مسافری و باری!

بهترین روش مشخص کردن چالشها داشتن مدارکی از کارایی اسانسور است. شما به عنوان مدیر ساختمان موظفید تا هر جند وقت یکبار از کارایی اسانسور گزارش تهیه کنید. فالو کردن روند زمان بندی ارتباط با پشتیبانی و شماره تکرار داده های خوبی را در اختیار شرکت delsatecco که کار نصب اسانسور اصفهان را برای شما انجام شده را قرار میدهد. با چند بار تست کردن اسانسور براحتی میتوان به عیوب آن پی برد. کارایی درونی اسانسور به مشکل برمی خورد هرگاه از موادی استفاده کنید که به مکانیزم اسانسور صدمه بزند. به همین دلیل اهمیتی که قطعات حساس اسانسور دارد را نباید نادیده گرفت. در این مورد باید با شرکت نصب آسانسور اصفهان ارتباط بگیرید. یکی از مهمترین شیوه های اسیب دیدن اسانسور سوار شدن یا اضافه بار در اسانسور است که باعث میشود تا هم خود اسانسور و هم قطعات آن دچار استهلاک شوند.

#4. نوسازی کردن اسانسورهای اداری و تجاری ساختمانهای مدرن | نصب آسانسور اصفهان!

اکثر اسانسورها بعد از نصب اسانسور اصفهان غالبا تا مدت زیادی دوام خواهند داشت مثلا تا 30 سال ولی در این میان نیاز به یک شرکت تعمیرات برای تعویض دارند که شرکت delsatecco بهترین گزینه است. این روند بازسازی معمولا بعد از پنج سال انجام خواهد شد. برای این کار معمولا دو کار باید انجام داد.

  1. نوسازی نما : چنانچه فصد دارید نما را مدرن کنید، قابلیت این را دارد با طراح و تولید کننده که برای شما نصب آسانسور اصفهان را انجام داده برای نوسازی ارتباط برقرار کرده تا درک کنید چه قطعه هایی با اسانسورتان مطابقت دارد.
  2. عوض کردن مکانیزم موتور : چنانچه مکانیزم موتورتان قابل تعمیر نبوده که قطعا این موضوع را با تعویض موتور توسط delsatecco می توان انجام داد که طبیعتا هزینه بالایی دارد. البته پاره ای از اوقات باید کل قطعات را جایگزین کرد.
نصب اسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسور از پشتیبانی

ولتاژ سری استپ ها و ولتاژ بوبین ترمز مغناطیسی چند ولت است؟

۲۲۰-۱۱۰

در آسانسورهایی که با سرعت یک متر بر ثانیه حرکت می کنند پس از رسیدن به چه فاصله ای از کابین،کنتاکتور سرعت قطع می شود؟

۸۰ تا ۹۰ سانتی متر

احضار کالکتیو دان و کالکتیو سلکتو به ترتیب مربوط به چیست؟

جلوگیری به احضاری که خلاف جهت کابین است-در حین حرکت از بالا به پایین به کلیه احضارها پاسخ می دهد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *