نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

23.12.2020Date
Tips on how the elevator worksSubject
OjshidDepartment
00:09:31Timer
0931Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

# پیشگفتاری بر کارکرد اسانسور در مجتمع مسکونی و اداری!

# نکته 1 چه ساختمان هایی برای نصب اسانسور درخواست می دهند!

# نکته 2 شافت اسانسور برای کارکرد اسانسور!

# نکته 3 اصول کار و نحوه عملکرد اسانسور!

# نکته 4 بخش های اصلی در اسانسورها!

فهرست تصاویر

شکل 1 کارکرد اسانسور

شکل 2 موتور اسانسورها

# پیشگفتاری بر کارکرد اسانسور در مجتمع مسکونی و اداری | نصب آسانسور اصفهان!

نصب آسانسور اصفهان یک کار پر اهمیت و یک اصل مهم در ساختمان سازی است که باید آن را به دقت مورد توجه قرار داد که این کار به شدت ارزش ساختمان شما را افزایش خواهد داد تمام مالکان در این روزها برای ساخت خانه خود نیاز به اسانسور دارند و به دنبال شرکت هایی میگردند که دارای اعتبار بالا و سابقه طولانی در این زمینه باشد و به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان شناخته شده باشد نحوه کارکرد این وسیله همانطور که در شکل 1 کارکرد اسانسور دیده میشود کاری حرفه ای و پیچیده و دشوار است که تنها از شرکتی مانند دلساتک قادر به انجام آن خواهد بود این شرکت با دارا بودن متخصصان فوق العاده کارآمد تلاش دارد تا این کار را به بهترین فرم برای شما انجام دهد. در این نوشتار به این موضوع که نحوه کار اسانسور به چه نحو است سخن میگوییم.

# نکته 1 چه ساختمان هایی برای نصب اسانسور درخواست می دهند!

با بالا رفتن ارزش خانه ، ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری و تغییر شیوه کارکرد آنها و تراکم بالای این چنین ساختمانهایی از نظر جمعیت و ارتفاع زیادی که دارند احتیاج به اسانسورهایی دارند که بتوانند جوابگوی نیاز افراد باشند دلساتک به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان معتبرترین و با سابقه طولانی در این زمینه خواهد توانست به شما کمک رساند تا برای ساختمان و محل کار خود اسانسور را خریداری و برای نصب آسانسور اصفهان اقدام کنید. برای این کار اسانسور در ساختمان بالاتر از سه طبقه الزامی است و اغلب برای ساختمانهای بالای 04 طبقه از اسانسورهای کششی بهره میبرند. مثل شکل 2 موتور اسانسورها در بالای شافت خود دارند که دارای میله ای گردان است و اصولا با یک قرقره همراه است که سبب بالا فراز و فرود اسانسور خواهد شد. با کشش کابل مرتبط به اتاقک و وزنه شروع به حرکت میکند.

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 کارکرد اسانسور

# نکته 2 شافت اسانسور برای کارکرد اسانسور | نصب آسانسور اصفهان!

با افزایش نصب آسانسور اصفهان در ساختمان و درخواست های متعدد برای اسانسور شرکت دلساتک برای اشنایی شما در این پاراگرافت یکی از قطعات را که شافت است را توضیح میدهد و به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان همیشه از بهترین قطعات بهره میبرد. نصابان اغلب برای نصب اسانسور ابزار آلات و قطعات را در قسمت فوقانی شافت قرار داده و بیشترین جا را میگیرد. ولی فن آوری به تولیدگان این توانایی را میدهد تا امکانات را به درون شافت خویش یا در مجاورت جداره جانبی قرار میدهد. در مجموعه دلساتک با ورود فن آوریهای مدرن به سمت اسانسورهایی پیش خواهیم رفت که بدون دنده و بدون اتاق ماشین است. اسانسورهایی وجود دارد که با استفاده از موتور دنده ای با اهنرباهای همیشگی و ابعادی کوچکتر اما توانی اندازه اسانسورهای موجود دارند. هنگامی که سازندگان از توان زمین برای کاهش دادن مصرف انرژی استفاده میکنند.

# نکته 3 اصول کار و نحوه عملکرد و کارکرد اسانسور!

لمس کردن شاسی اسانسور برای شما یک اتاقک را بالا یا پایین می برد و شما را از رفتن بر روی پلکان معاف کرده و زمانی که برای مجتمع های با بلندای 04 تراز توسط delsatecco بهترین شرکت آسانسور در اصفهان تولید و طراحی میگردد. امکاناتی را دارد که بوسیله آن میتوان یک اسانور را راه اندازی کرد یکی از این وسیله ها قرقره است که روش و شیوه کار آن مشابه چاه و سطل است اما پیچیده تر که برای هدایت کردن و کنترل برای نصب آسانسور اصفهان استفاده میگردد. اسانسور در اصل یک کابین فلزی است که با یک کابل بسیار قوی فلزی است که از راه شیاری که در قسمت فوقانی موتورخانه از آن گذر خواهد کرد. البته همتراز چرخ قرقره است. این شیار برای استحکام کابل است. وقتی شاسی را اکتیو می شود موتور را اکتیو خواهید کرد.

# نکته 4 بخش های اصلی در اسانسورها | نصب آسانسور اصفهان!

اتاقک اسانسور delsatecco بهترین شرکت آسانسور در اصفهان یک باکس تمام فلز که بواسط ریل در مکانی جا سازی شده و بواسطه کابل ها مستحکم شده و در کابین با سیستم مدرنی که دارد به طور اتوماتیک بسته شده و قابل باز شدن درها از خارج  فقط در صورتی قابل باز شدن هستند که در تراز مورد نظر متوقف شوند. و این کار باعث خواهد شد تا برای برای حفظ امنیت افراد و مسافران است. در قسمت آخر کابل فلزی یک وزنه برای متعادل سازی در نصب اسانسور اصفهان قرار دارد که به سبب برابر کردن وزن اتاقک اسانسور گذاشته شده است. موتور الکتریکی و ترمز زمانی که موتور به سمتی تمایل دارد شیار اسانسور را در جهت فوقانی می برد و در جهت خلاف حرکت اسانسور را پایین اورده شیار موتور و مکانیزم هدایت در اتاق ماشین در قسمت فوقانی شافت جا خوش کرده است. delsatecco

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 موتور اسانسورها

چقدر به اتاق نیاز دارم؟

الف) برای آسانسوری که یک صندلی چرخدار در آن جای گیرد

عمق گودال من برای آسانسور خانگی چقدر باید باشد؟

A. چاله ها از سازنده به سازنده دیگر متفاوت است. بعضی از آنها 6 ″ ، 8 ″ یا 12 هستند.

چه مقدار سربار نیاز دارم؟

الف) نیاز سربار به سیستم بستگی دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسورقیمت نصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *