نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

“ Merry Christmas and ,New Happy  Year 2021”

26.12.2020Date
What are the types of elevatorsSubject
OjshidDepartment
00:10:13Timer
1013Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

پیش گفتار | انواع اسانسورهای نصب شده در ساختمان!

# نوع 01 اسانسورهای کششی برای نصب در ساختمان اداری و مسکونی!

# نوع 02 اسانسورهای هیدرولیک برای مجتمع!

# نوع 03 اسانسورهای بدون موتورخانه با نام روملس!

# نوع 04 اسانسورهای دو سرعته!

 # نوع 05 اسانسورهای 3vf برای ساختمان های اداری و مسکونی!

فهرست تصاویر

شکل 1 انواع اسانسور

شکل 2 اسانسور روملس

پیش گفتار | انواع اسانسورهای نصب شده در ساختمان | نصب آسانسور اصفهان!

تنوع و اقسم اسانسورها شاید برای افرادی که کمتر از آن استفاده می کنند یا به ندرت به نصب آسانسور اصفهان آن اقدام میکنند از این همه تنوع در اسانسور به وجد میایند دلساتک دراین نوشتار به انواع اسانسور اشاره دارد و تلاش دارد تا شما را شگفت زده کند انواع مختلفی از اسانسور در دنیا وجود دارد که برای نیازهای خاصی ساخته شده و برای کارهای گوناگونی بکار گرفته خواهد شد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم که این شرکت به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان در تنوع اسانسورها برای فروش به خریداران دست بازی دارد و برای سلیقه های مشتریان احترام زیادی قائل است و مطابق با سلیقه آنها برای نصب اسانسور اقدام خواهد کرد. این چالش در کارکرد اسانسورها صادق است و آنها نیز طبق شکل 1 انواع اسانسورکه مشاهده میکنید. به عنوان مثال در اسانسورهای خانگی تنوع زیادی وجود دارد.

# نوع 01 اسانسورهای کششی برای نصب در ساختمان اداری و مسکونی!

این نوع از اسانسورها از متداول ترین و پر طرفدارترین اسانسورهای موجود در کشور است. در دلساتک که به خاطر محصولاتش بهترین شرکت اسانسور در اصفهان به شمار میرود. این نوع از اسانسور برای انتقال دادن افراد و اجسام از مکانیزم کابل و قرقره بهره میبرد. وزن اتاقک با وزنه تعادل متعادل سازی شده و در حال حاضر از کمربند فولادی برای این کار استفاده میشود. این کابلها به دلیل مقاومت بالایی که در کاور خود دارند و هسته آنها از جنس فیبر کربن است صیقلی و با وزن اندکی هستند. نکته این که برای روان کار کردن نیازی به روغن ندارند و جالبتر این که این خصوصیات باعث خواهد شد تا از تمام نظر کارآمد و سازگار با ارتفاعات زیاد باشند که برای نصب آسانسور اصفهان سه نوع را میتوان نام برد:

 1. اسانسور کششی دنده ای
 2. اسانسور کششی بدون دنده
 3. اسانسور کششی کم کشش
نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 انواع اسانسور

# نوع 02 اسانسورهای هیدرولیک برای مجتمع | نصب آسانسور اصفهان!

این نوع از اسانسورهای دلساتک در مکانها و فضاهای اقتصادی کنونی و مدرن به شکل اخص در مجتمع های با ارتفاع 06 تراز که ماکزیمم تراز برای اسانسورهای هیدرولیک قابل پیاده سازی است در قیاس با اسانسورهای کششی در بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  به ابزار زیادی احتیاج ندارند.

 • گنجایش : ماکزیمم 5000 پوند
 • بلندای ساختمان : ماکزیمم تا 80 فوت
 • سرعت اسانسور: 150 فوت در دقیقه
 • درایو: 2:1 Roped

امتیازات :

 1. مجتمع هایی که دارای ارتفاع کم و حد وسطی هستند تولید شده
 2. امکان بارگیری افراد یا اجسام را دارد
 3. این قابلیت را دارد تا از انواع الگوریتم ها تبعیت کند
 4. سازش با طبیعت با استفاده از بروزترین متدها
 5. امکان سفارشی سازی و انتخاب ایجاد طراحی های منحصربه فرد
 6. نصب آسانسور اصفهان این نوع از اسانسورها دارای استانداردهای خاصی است
 7. زمان بندی پشتیبانی و مینیمم شدن مدت تعمیرات و احتمال خرابی

# نوع 03 اسانسورهای بدون موتورخانه با نام روملس!

اسانسورهای بدون موتورخانه که با نام روملس شناخته میشوند در مجتمع هایی قابل استفاده اند که فضایی برای بودن موتورخانه ندارند این گونه از اسانسورهای delsatecco که بهترین شرکت آسانسور در اصفهان است برای این گونه از ساختمان ها شاید تنها گزینه ای که وجود داشته باشد مطابق شکل 2 اسانسور روملس است که در این نوع ساختمان ها استفاده میگردد. طبیعی است که تمامی قطعات این گونه از اسانسورها و مکانیزم هدایت آنها در چاه اسانسور قرار میگیرد و باید دقت کرد که به روز کردن این نوع اسانسورها به راحتی امکان پذیر است و در گذشته های دور و پس از نخستین نسل از این نوع اسانسورها نصب آنها معمولا از گونه فلت میباشد که امتیازات فروانی به نسبت دیگر اسانسورها دارد. نصب آسانسور اصفهان از این نوع که اندازه های کمتر وزن سبکتر و کارکرد بهتری دارند. دارای ایمنی بالاتر و پشتیبانی ساده تری هستند.

نوع 04 اسانسورهای دو سرعته | نصب آسانسور اصفهان!

این گونه از اسانسورهای delsatecco به دلیل این که شروع و حرکتشان با تنش و حرکت ناگهانی همراه است. حرکت ناگهانی این اسانسور سبب این میشود که افراد سوار بر این گونه از اسانسورهای به طور ناگهانی از سرعت صفر به سرعت یک متر بر ثانیه دست یافته و زمانی که به تراز نزدیک شود موتور به ناگهان از مامزیمم سرعت به مینیمم سرعت رسیده و نهایتا متوقف شده از انجایی که دریافتید متوجه شده اید که این نوع از نصب آسانسور اصفهان دارای دو سرعت است مکانیزم هدایت تا ایستگاه فرمان بی بهره گیری از درایو هدایت سرعت و بواسطه 04 عدد کنتاکتور دارای سرعتهایی که تند و کند و سمت فوقانی و انتهایی موتور را کنترل خواهد کرد. در بهترین شرکت آسانسور در اصفهان از لوازم با کیفیت طول عمر بالاتر و صدایی به مراتب کمتر دارند. کنتاکتور مدیریت جهتها را بر عهده دارد.

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسور روملس

نوع 05 اسانسورهای 3vf برای ساختمان های اداری و مسکونی!

اسانسورهای 3vf با کم و زیاد کردن ولتاژ برای ممانعت کردن از حرکت های ناگهانی از راه اندازی اسانسور ابداع شده و این نوع از اسانسورها به آرامی موتور را به راه انداخته و برای ایستادن به نرمی موتور را از سرعت انداخته و به آرامی کابین را نگه میدارد. در مورد درایو این نوع از اسانسورها که یک مکانیزم هدایتگر اسانسور برای کنترل دارد که به نام درایو شناخته شده و این امکان را میدهد تا اسانسور دلساتک که در بهترین شرکت آسانسور در اصفهان تولید شده و delsatecco آن را در ساختمان شما برای نصب آسانسور اصفهان مهیا کرده یاخته میشود این درایو همانگونه که اشاره شد مسئولیت کنترل و هدایت اسانسور را بر عهده دارد و این امکان را فراهم کرده افرادی که بر این اسانسور سوار شده به هیچ عنوان احساس لرزش یا مشکلی از این دست را ندارند نکته این که ارزان ترند .

FAQ elevator

س. آسانسور منزل شما می تواند چند طبقه را سرویس دهی کند؟

A. حداکثر 5 طبقه قابل سرویس دهی است. 50 ′ سفر حداکثر برای آسانسور مسکونی است.

آیا آسانسور منزل می تواند از هر جهتی وارد شود؟

از 3 طرف اتومبیل می توان به اکثر سیستم های آسانسور خانگی دسترسی داشت.

س: آیا آسانسور خانگی می تواند صندلی چرخدار را در خود جای دهد؟

بله

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *