نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت نصب آسانسور در اصفهان

“Merry Christmas and , New Happy Year 2021”

29.12.2020Date
How to install an elevatorSubject
OjshidDepartment
00:10:40Timer
1040Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

# مقدمه ای بر فرایند نصب آسانسور در ساختمان!

# نکته 01 امتیازات برای نصب اسانسور در ساختمان اداری و تجاری!

# نکته 02 برای نصب گزینش اسانسوری متناسب ساختمان!

# نکته 03 اضافه کردن اتاقک اسانسور برای نصب ساختمان اداری و تجاری!

# نکته 04 ملزومات رعایت کردن نکات در مورد برق اسانسور!

# نکته 05 نکلات رعایت ایمنی و مکان آسانسور!

فهرست تصاویر

شکل 1 نصب اسانسور

شکل 2 کابین اسانسور

# مقدمه ای بر فرایند نصب آسانسور در ساختمان | نصب آسانسور اصفهان!

فرایند نصب در دلساتک بهترین شرکت آسانسور در اصفهان در حال حاضر میتواند از پارامترها گوناگونی تبعیت کند و در این حالت عمر منزل یکی از عوامل مهمی است که سبب میشوند تا نصب روند ساده تری را طی کند و باید پلن ساخت اسانسور در اجرای ساخت خانه لحاظ شود این نکته را باید در نظر گرفت که اگر خانه از قبل آماده ای دارید باید استحکام آن را بالا ببرید. الزام اینکه شاید مهندس معمار شما مکان نصب آسانسور اصفهان را از قبل تعیین کرده باشد تا شما راه ساده تری برای انجام این کار داشته باشید. نمونه کاری که میتوان گفت چیدن کمدهایی است به صورت طبقه ای چیده شده و برای هر تراز از ساختمان تولید شده و اغلب با سایز شافت هم اندازه است که متشکل از لامپ ها و سایر ارتباطات سازگار است. همسان با شکل 1 نصب اسانسور که مشاهده میشود.

# نکته 01 امتیازات برای نصب اسانسور در ساختمان اداری و تجاری!

دلساتک به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان برخی از امتیازات آسانسور را برای یالا رفتن داده های شما در زیر آورده است.

  1. امنیت بالا که سهولت انتقال را برای حمل و نقل در راستای محور y برای شما فراهم میکند.
  2. راندمان بالا
  3. استفاده بهتر از زمان
  4. برای انتقال اجسام و افراد زمان کمتری نیاز است.
  5. نیازی به لیفتراک نیست.

05 گام برای نصب آسانسور اصفهان لازم است اول اینکه نخست کارکنان فنی یقین پیدا میکنند که فضایی که در نظر دارند انتخاب خوبی است یا خیر برای این کار اقدامات زیر لازم است.

  • باید مکانی را که در نظر دارید از نظر امنیتی ایمن بوده و اخلالی در کارتان پیش نیاورد
  • سطح انتهایی در دو کف باید مستحکم بوده شکل 2 کابین اسانسور. برای بارگیری فضای لازم وجود دارد.
  • پایه ها را در جای خود قرار داده و آنها را مستحکم میکنند.

# نکته 02 برای نصب گزینش اسانسوری متناسب ساختمان | نصب آسانسور اصفهان!

نوع و سایز منزل و ساختمان شما برای داشتن اسانسور و انتخاب آن تاثیر گذار است تنها دو نوع اسانسور توسط دلساتک که در نظر خریداران بهترین شرکت آسانسور در اصفهان است موجود میباشد که در ادامه به تشریح آنها میپردازیم نوع اول کششی و نوع دوم هیدرولیک است. در نوع اول که اسانسورهای کششی به نوعی دیزاین شده که سبب کمتر استفاده کردن در مکان مورد نظر میشود. از مهمترین امتیازات اسانسورهای کششی کارکرد نرم و سایلنت آن است. مکانیزم این نوع اسانسور که از کابلهای فولادی یا کمربند برای انتقال اتاقک از تراز به تراز بهره میبرد. آنها به حد کافی کم مصرف و پشتیبانی ساده و کارکرد بدون صدایی دارند. نصب آسانسور اصفهان برای اسانسور هیدرولیک به یک کابین ماشین احتیاج دارد که هرچند اتاق مجزایی دارد اما ضروری نبوده که فضای زیادی بگیرد. نکته بع انتخاب اتاقک اسانسور است که بستگی به نیاز شما دارد.

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 نصب اسانسور

# نکته 03 اضافه کردن اتاقک اسانسور برای نصب ساختمان اداری و تجاری!

اتاقک را در مکان و فضای مناسب قرار داده و ستون را به فرم یکدست مسیر را پیموده و اتاقک در درون ستون کاملا در پوزیشنی با این نشانه تعیین کرده و نصب چرخها بر روی ستون توسط delsatecco بهترین شرکت آسانسور در اصفهان نصب میگردد. و نیز ترتیب به فرم قائم بر روی درایوهای اتاقک مستحکم شده کابل های بالابر نصب شده و در نصب آسانسور اصفهان در موقع انتقال اتاقک نبایستی این چرخها مستهلک شوند. چنانچه درحال نصب مکانیکی میباشید. ستون درایو به قسمت فوقانی سر پایه ها برداشته شده و اگر به طور صحیح نصب شود. یایه جابجا شونده در مکان خود مستحکم شده و بعد به تکیه گاه جوش داده خواهد شد.

# نکته 04 ملزومات رعایت کردن نکات در مورد برق اسانسور!

پاره ای از الزامات برقی و ارتباطی باید پیش از نصب توسط delsatecco بهترین شرکت آسانسور در اصفهان باید تهیه شود فاز اصلی برق باید از یک سرور اختصاصی 240 ولت ، 30 آمپر با زمین ، و از یک سرور 120 ولت ، 20 آمپر بوده و هر دو در یک باکس الکتریکی 4*4 و 240 ولت با سیم های با رنگ های سیاه و قرمز و سفید و زمین را به مکان دستگاه وصل خواهد کرد که یک تکنسین برای برق که مجاز باشد باید این احتیاجات را برطرف کند. اهمیت دلارد که پیش از نصب آسانسور اصفهان مکان نظافت گردد و باید یک فضایی ایجاد کرد که 10*15 فوت باشد و باید یک راه تعیین شده برای اسانسور تعبیه شود.

# نکته 05 نکلات رعایت ایمنی و مکان آسانسور | نصب آسانسور اصفهان!

زمانی که نیاز به اسانسور احساس میشود بایستی نکاتی را رعایت کرد که در جهت نصب اسانسور توسط delsatecco که بهترین شرکت آسانسور در اصفهان است باشد. نکته این که باید نکات ایمنی را مراعات کرد مثلا داشتن ابعاد لازم برای درها و گیت اسانسور که باید در نظر گرفت. اما باید دانست که برای مکان اسانسور باید کدام قسمت از خانه را در نظر گرفت تا استفاده از آن راحت تر باشید البته این نکته را در نظر داشته باشید معماری که جای اسانسور شما را به کمدهایی خالی گذاشته این امکان را برای شما فراهم کرده تا نصب آسانسور اصفهان ساده تر و ارزان تر باشد. مالکان شاید بخواهند تا اسانسور را در مکانی دیگر نصب کرده و تا استفاده از آن راحت تر باشد. مکان هایی که سرپوشیده نیستند فضاهای مناسبی برای نصب آسانسور هستند که میتوان در این مکان اسانسور را نصب  خواهد کرد.

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 کابین اسانسور

اگر گواهی عملیاتی نداشته باشم چه می شود؟

تحت ایمنی آسانسور ، درخواست تمدید کنید

چگونه می توانم یک نسخه از گزارش بازرسی خود را بدست آورم؟

بازرس باید در هنگام بازرسی ، نسخه ای از گزارش بازرسی را به شما ارائه دهد.

گواهی عملیات از کجا ارسال می شود؟

برای حمل و نقل جدید و موجود ، گواهی بهره برداری به صاحب حمل و نقل ارسال می شود. این مسئولیت مالک است که ببیند گواهی به محل حمل و نقل می رسد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *