نصب آسانسور اصفهان | 05 مورد & سرویس آسانسور شامل چیست؟

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

05.12.2020Date
What are the 05 items of elevator service?Subject
OjshidDepartment
00:11:24Timer
1084Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

# پیش گفتار | اهمیت سرویس آسانسور در ساختمان اداری و مسکونی!

#1. پشتیبانی از اسانسور امضا کردن قرارداد !

#2. مکانیک هایی که دانش سرویس و خدمات اسانسور را آموخته اند.

#3. بازبینی برای سرویس و خدمات اسانسور در ساختمان !

#4. پشتیبانی و دقت بر کارایی اسانسور برای حفظ جان افراد!

#5. نکته اخر انتخاب شرکت اسانسور برای خدمات پشتیبانی !

فهرست تصاویر

شکل 1 پشتیبانی اسانسور

شکل 2 انتخاب شرکت مناسب

# پیش گفتار | اهمیت سرویس آسانسور در ساختمان اداری و مسکونی!

نخست باید به این نکته اشاره کنیم که با توجه به رشد آسمانخراش های چندین طبقه و مدرن که تعداد طبقات آنها به چند صد میرسد و با ارتفاعاتی که شاید رسیدن به انتهای آن چندین ساعت طول می کشد اما با وجود بودن وسیله ای مدرن به نام اسانسور میتوان ارتفاع بلندترین آسمان خراش ها را در عرض چند ثانیه پیمود شرکت دلساتک از پیشگامان این صنعت که سابقه طولانی که حدود یک دهه تجربه در نصب آسانسور اصفهان را دارد ما را بر آن داشت تا به این موضوع بپردازیم که بهرحال هر تکنولوژی و ساختاری در زمینه اسانسورهم پس از مدت زمانی که از نصب اسانسور اصفهان از آن میگذرد و با پایان یافتن عمر مفید آن لازم است که آن را پشتیبانی و سرویس دهی کنیم. بنابراین اگر شما مدیر مجتمع یا آپارتمان باید آگاه باشید که از مسئولیتهای شما رسیدگی به امور اسانسور است.

#1. پشتیبانی از اسانسور امضا کردن قرارداد | نصب آسانسور اصفهان!

اسانسور به پشتیبانی ترتیب خاصی را احتیاج دارد. مدیر ساختمان باید این را در نظر داشته باشد که پس از اینکه به مدت 30 روز از نصب اسانسور اصفهان گذشت باید به فکر بازبینی و سرویس آن باشد که این کار باید زیر نظر شرکت دلساتک انجام گیرد و دقیقا پس از گذشت یکماه از این که نصب اسانسور اصفهان گذشت باید اقدام به چک کردن و بازبینی کند. باید بدانید که توصیه این است که به محض این که نصب آسانسور اصفهان را در ساختمان انجام شد باید قرارداد سرویس و خدمات را در شرکت امضا کنید تا از ان خدمات طبق شکل 1 پشتیبانی اسانسور بهره مند گردید. البته باید خاطر نشان کنم که این کار به اسانسور کمک خواهد کرد تا اسانسور به درستی کار کند. و به اضافه بر این که باعث خواهد شد تا تعمیرات و هزینه ها به شدت کاهش یابد.

#2. مکانیک هایی که دانش سرویس و خدمات اسانسور را آموخته اند.

اختصاص بودجه خاصی به تکنولوژی اسانسور سبب خواهد شد تا شرکتی مانند دلساتک بتواند هزینه های کافی را برای اموزش دادن و پرورش نیروهای زبده در این مورد را داشته باشد تا در زمان نیاز به آنها از این نیرو کمک بگیرند. این کار همیشه لازم و ضروری است زیرا در چنین شرایطی پس از نصب اسانسور اصفهان گاه به دلیل کیفیت قطعات این کار زودتر از موقع موقرر انجام میگیرد بنابراین تلاش کنید از لوازمی در اسانسور استفاده کنید تا از کیفیت درجه یک استفاده کنید این سبب خواهد شد تا خرابی آن کمتر شده و تعرفه های تعمیرات پایین آمده و هم نصب آسانسور اصفهان با کیفتی مناسب صورت گیرد و هم زمان بندی مناسبی برای این کار توسط تیم اعزامی تکنسین های پشتیبانی به مدیر ساختمان ارائه دهند. این تیم فنی کاران که با دانش و آگاهی که آموخته میتواند این کار را به پایان برساند.

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

 

شکل 1 پشتیبانی اسانسور

#3. بازبینی برای سرویس و خدمات اسانسور در ساختمان | نصب آسانسور اصفهان!

دلساتک یک شرکت مستقل است که برای نصب اسانسور اصفهان دارای تجربه فراوانی است و نیز سرویس و خدمات و پشتیبانی و دارای گواهینامه ای با اعتبار بالا با که در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت این شرکت به عنوان یک شرکت خدماتی برای نصب آسانسور اصفهان است که دارای زمانبندی مناسب و داشتن قطعات با کیفیت و درجه یک تنها یکی از مواردی است که این شرکت را از شرکتهای فعال در این زمینه متمایز میکند. تنوع زیاد در طراحی و تولید اسانسور یکی از موقعیت های و نکات موثر در گزینش مشتریان برای انتخاب یک شرکت خواهد بود. مطابق شکل 2 انتخاب شرکت مناسب یکی از پیشنهادات این است که برای پشتیبانی از اسانسور خود یک برنامه زمانبندی شده ترتیب دهید تا احتیاج به تعمیرات در شرایط عادی نداشته باشید. و لازم به هزینه تعمیرات نیاز نباشد. اسانسوری که مرتب سرویس شده ایمنی و کارایی خوبی دارد.

#4. پشتیبانی و دقت بر کارایی اسانسور برای حفظ جان افراد!

این نکته بدیهی است که به آن اشاره کنیم اما باید متذکر شد که اسانسورهای  delsateccoطبق مقررات خاص بین المللی و استاندارد های جهانی برای نصب اسانسور اصفهان اقدام می کنند تا این یقین حاصل شود که ایمنی و کارایی آنها تضمین شده است. در مورد سرویس و خدمات بعد از نصب آسانسور اصفهان هم این مطلب صادق است. طبق قانون مصوبه در سال 2020 ساخت سازه های ایمن برای اسانسور از قوانین مهم صادر شده در این نهاد است. ست کردن برای اشخاصی که دارای ناتوانی جسمی و ذهنی هستند باید این امکان نیز فراهم گردد. در مورد پشتیبانی از اسانسور نیز باید از قطعاتی استفاده کرد که از مواد درجه یک ساخته شده است. قانون دیگری که در این شرایط وجود دارد با نام لیفتینگ که استانداردهای اجرایی و امکاناتی اسانسور که برای ایمنی و کارایی اسانسور تمرکز دارد.

#5. نکته اخر انتخاب شرکت اسانسور برای خدمات پشتیبانی | نصب آسانسور اصفهان!

پشتیبانی و سرویس برای بازسازی اسانسور delsatecco  آنقدر اهمیت دارد که نصب اسانسور اصفهان در ساختمان. نخست باید یقین پیدا کرد که شرکتی که گزینس میکنید برای این کار باید معتبر باشد و از دارای تاییدیه زیر نظر اتحادیه باشد. این مجموعه دارای تیم فنی معتبری باشد که از دانش و آگاهی کامل برخوردار باشد. و همچنین باید در نصب آسانسور اصفهان و سرویس و خدمات از قطعاتی بهره گیرد که دارای درجه یک و مواد با کیفیتی ساخته شده باشد. باید از شرکتی بهره گیریم که زمان بندی مناسب و خدمات 24 ساعته داشته باشد. تمام این خدمات را در شرکتی به نام delsatecco خواهید یافت که تمام این نکات را رعایت خواهد کرد. و مهمتر از همه این که رضایت خریداران برای این مجموعه از همه این موارد مهمتر و حیاتی تر است و به دنبال جلب رضایت مشتری برای ارائه خدمات خود خواهد بود.

نصب اسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 انتخاب شرکت مناسب

جهت و زاویه نصب از ویژگی های ……………………..رله و جنس کنتاکت از ویژگی های …………….رله می باشد.

مکانیکی-الکتریکی

کدام یک تعدا کنتاکتور های قدرت را به درستی نشان می دهد؟

تند-کند-بالا-پایین

کلیدی است که وظیفه آن قطع و وصل نمودن برق و کنترل موتورهای دیگر مصرف کننده های اکتریکی است.

کنتاکتور

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *