نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

18.01.2021Date
All kinds of parts inside the elevatorSubject
OjshidDepartment
00:11:14Timer
1074Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

پیش گفتاری بر قطعات مهم در اسانسور!

# 01 قطعه اول شافت و موتور از اجزای مهم اسانسور!

# 02 واحد کنترل و ریل آنتی وزنه!

# 03 اتاقک ، کابل ، دستگاه کشش ، hoistway ملزومات اسانسور!

# 04 ریل ، ضربه گیر ، کنترلر سرعت!

# 05 موتور، محور، درها ، درایو و ایمنی!

فهرست  تصاویر

شکل 1 توزیع در ساختمان

شکل 2 موتور اسانسور

پیش گفتاری بر قطعات مهم در اسانسور | نصب آسانسور اصفهان!

در اسانسور دلساتک که از بهترین شرکت آسانسور در اصفهان است برای اینکه اسانسور خوبی را به خریدار تحویل دهد نیاز به قطعاتی در اسانسور دارد که به لحاظ کیفیت و عملکرد و نیز ایمنی در حد عالی از خود کارکرد نشان دهد اجزای اسانسور از قسمت فوقانی تا انتها در تونلی که به چاله معروف است توسعه یافته و از نازلترین تا صعودی ترین پارت گذر کرده که این کار که طبق شکل 1 توزیع در ساختمان اتاقک در ساختمان که وظیفه انتقال افراد و کالا را برعهده دارد باید در یک تونل یا چاه حرکت کرده و وظیفه خود را انجام دهد نصب آسانسور اصفهان کار دشوار و پیچیده است و برای این کار نیاز به متخصصان برجسته و آموزش دیده ای است که توان انجام این کار را داشته باشند. چنانچه اشاره شد قطعاتی را لازم دارد که از نظر متریال بسیار مرغوب باشد.

# 01 قطعه اول شافت و موتور از اجزای مهم اسانسور!

 اسانسور دلساتک برای انتقال اشیا و افراد نیاز دارد تا به وسیله اتاقک این نوع مسافرین کالا را در خود نگه دارد بنابراین انواع و اقسام از این نوع کابین ها وجود دارد نکته این است که این اتاقک در چاه گرفتار شده و اتاقک اسانسور این قابلیت را دارد که با بهره مندی از موتور و مکانیزم هیدرولیک عمل انتقال را انجام دهد. اسانسورهای موتوری در نصب آسانسور اصفهان بسیار رایج اند و برترین شمارنده را برای تولید مجتمع عرضه می کند. در بهترین شرکت آسانسور در اصفهان شافت اسانسور نیز متشکل از راههایی است در اسانسور و نیز وزنه ای است برای متعادل سازی که باعث افت فشار در موتور شده و استهلاک موتور را کاهش خواهد داد. نکته این که همانند شکل 2 موتور اسانسور با استفاده از کابل و یک وزنه عمل انتقال را انجام داده نکته اینکه وزنه فشار را از روی موتور برمیدارد.

# 02 واحد کنترل و ریل آنتی وزنه | نصب آسانسور اصفهان!

یونیت هدایتگر همه در کابین دلساتک فرمان قرار دارد که به فرم اخص در مکانی در پارت فوقانی اسانسور جای گرفته است. اینجا فضایی است که بهترین شرکت آسانسور در اصفهان پالس های هدایت شده به هر ترازی رفته و بعد به واسطه مکانیزم برگردانده شده تا فرمان به موتور برسد که عمل انتقال را انجام دهد. زمانی که اسانسور به تراز رسید پالسی به مرکز فرمان خواهد رسید که موتور را به حالت توقف و یا مجوز حرکت یا خروج افراد را داخل شدن آنها را خواهد داد. اپی وجود دارد که الگوریتم انتقال را برای نصب آسانسور اصفهان کنترل کرده و فرامین خاصی را دارد که در یونیت کنترل با فضاهای تراز و رتبه بندی پالس زمان بندی شده است. وزنه متعادل سازی برای پایین آوردن نگرانی در موتور بهره مند میشوند به دلیل در نوسان بودن اسانسور در صورت نبودن وزنه موتور دچار فشار زیادی است

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 توزیع در ساختمان

# 03 اتاقک ، کابل ، دستگاه کشش ، hoistway ملزومات اسانسور!

اتاقک اسانسور delsatecco : این واحد بخش مهم اسانسور بوده که برای انتقال افراد و متاع که توسط بهترین شرکت آسانسور در اصفهان دیزاین شده است.

کابل اسانسور: که این قطعه برای گذر از شیار به وزنه و کشش اسانسور بکار رفته است. اغلب شمارنده شیارها به بار و سرعت وابسته است.

مکانیزم اسانسور : دیوایس کشش تنوع امکاناتی دارد یک پک آن که تشکیل شده است از موتور ، شیار ، ترمز ، و پیج فلت دیوایس ، که شیوه کار به این فرم است که پس از نصب آسانسور اصفهان موتور دیوایس کشش شافت را که در شیار محرک را به گردش وا می دارد همان گونه نیز میله به گردش در میآید.

Hoistway  : مکانی که توسط دیواره های غیر قابل حریق و درهای اسانسور برای انتقال. این چاه متشکل میگردد. که در انتهای مکانی برای ملزومات یا در مکانی که اسانسور به بالا راهی ندارد.

# 04 ریل ، ضربه گیر ، کنترلر سرعت | نصب آسانسور اصفهان!

ریل: از متریال فولاد و به شکل حرف T است که با لولهای راهنما به فرم قائم که برای اسانسور برای حرکت اتاقک و وزنه های متعادل سازی در شرکت  delsateccoو بهترین شرکت آسانسور در اصفهان استفاده شده است.

ضربه گیر : از ابزاری است که در قسمت انتهایی اسانسور و برای پشتیبانی از افراد دیزاین شده که قادرند قدرت بالا  و پایین را کنترل کنند.

کنترل کنندگان سرعت : اغلب اسانسورهای نصب آسانسور اصفهان دارای یک ست کننده سرعت است که مجزا به نام کنترلر که دارای یک چرخ دنده که دست های ماشینی داخل آن طراحی شده. اغلب این دست ها بواسطه فنرها داخل چرخ نگهداری شده ولی چنانچه اسانسور با سرعت بالا مسیر را طی کند. دو روش برای کنترل کردن دارد اول آنکه با کات کردن برق موتور اسانسور را کنترل کند و دیگر آنکه ترمز ایمنی این کار را انجام دهد.

# 05 موتور، محور، درها ، درایو و ایمنی | نصب آسانسور اصفهان!

موتور برقی : وقتی که نصب آسانسور اصفهان به حالت تازه ای روبرو میشود موتورهای برقی ممانعت

میکنند از و کارکرد ساده ای را ایجاد میکند.

محور آسانسور : اتاق اسانسور وابسته به تنوع اسانسور مکان شفت مختلف است.

درهای اسانسور : به عنوان درهای عادی برای داخل و بیرون رفتن از اسانسور است که بر دو نوع

است دستی و اتوماتیک

درب های آسانسور delsatecco به عنوان درهای معمولی برای ورود و خروج نیز منظور

می شوند. درب آسانسور دو نوع است: درب دستی و درب اتوماتیک.

درایو برای عملکرد هر قطعه ای که با برق کار می کند باید به موتور ارتیاط داشته باشد که این

یونیت قسمتی است که متشکل از موتوری است که باعث انتقال اسانسور میشود.

ایمنی : یک دستگاه ماشینی است که به اسانسور ارتباط دارد و اگر اسانسور با سرعت بالا حرکت کند

این وسیله کنترل آن را برعهده دارد. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 موتور اسانسور

FAQ & Feedback

اندازه آسانسور مسکونی چقدر است؟

اندازه متوسط ​​بین 6 تا 7 فوت قد و بین 3 تا 5.5 فوت عمق دارد.

آیا آسانسورها به همه خانه ها می روند؟

بله ، انواع مختلف آسانسورها فضای مورد نیاز و مشخصات مختلفی دارند. ما همچنین

آسانسورهایی با طراحی سفارشی ارائه می دهیم که انعطاف پذیری بیشتری در شما

ایجاد می کند تا آسانسور متناسب با نیاز شما باشد.

کوچکترین آسانسور مسکونی چیست؟

کوچکترین آسانسورهای مسکونی طراحی بدون شافت است. برداشتن قسمت شافت باعث

صرفه جویی در فضای زیادی می شود و نیازی به حفر گودال برای شافت نیست.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *