نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

17.11.2020Date
What are the 10 most important components of an elevator?Subject
OjshidDepartment
00:10:10Timer
1010Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

اسانسور از نگاهی دیگر آنچه چشم ما نمی بیند !

تعریف و کاربرد وزنه تعادل در اسانسور های مجتمع های اداری و شخصی

وزنه تعادل و چهار شیوه کمک به حرکت اسانسور!

بهره مندی از ترمز ایمنی برای اسانسورهای ساختمان اداری و مسکونی!

اتاق ماشین و موتور از تعریف تا کاربرد در اسانسور

اتاقک اسانسور تعریف و کاربرد آن در اسانسور ساختمان

فهرست تصاویر

شکل 1 وزنه متعادل سازی

شکل 2 ترمز ایمنی اسانسور

اسانسور از نگاهی دیگر آنچه چشم ما نمی بیند | نصب آسانسور اصفهان !

اغلب مردم در مورد اسانسور نمیدانند این است که این اتاقک فلزی که ما بر آن سوار میشویم و از سطح زمین به مقصد مورد نظر اوج میگیریم چگونه این کار را به این سرعت انجام میدهد؟ این عملکرد اسانسور که شگفت انگیز است برای سازندگان و تکنسین دلساتک بهترین شرکت آسانسور در اصفهان با وجود دانش بالایی که دارند نصب آسانسور اصفهان را برای شما انجام میدهند. ما شما برای دوست عزیز که میخواهید بیشتر در این مورد بدانید بخش های مختلف ان را اینجا آورده ایم .

  1. نخستین بخش کابین اسانسور است که بصورت عمودی حرکت میکند.
  2. وزنه های متعادل سازی
  3. موتور الکتریکی و سیستم های هیدرولیکی
  4. دستگاه متشکل کابل و قرقره قوی
  5. مکانیزم امنیتی گوناگون برای ایمنی افراد در صورت معیوب شدن کابل
  6. در مجتمع های بزرگ یک مکانیزم هدایتگر الکترونیکی که با شیوه الگوریتم اسانسوری آن را هدایت میکند.

تعریف و کاربرد وزنه تعادل در اسانسور های مجتمع های اداری و شخصی

وزنه بوسیله چرخ هایی که در مجاور شفت حرکت میکنند. جایگاه اتاقک بالابر دلساتک بهترین شرکت آسانسور در اصفهان در ابتدای شفت است و این باعث خواهد شد تا وزنه که در انتهای اتاقک و شفت قرار دارد. وقتی دستگاه به طرف انتهای شفت میل میکند. وزنه جهت عکس حرکت کرده نکته این که هر اسانسور وزنه خاص خود را دارد بدین ترتیب اسانسورها قادر خواهند بود تا بطور مستقل عمل کرده و این مطلب را یادآور می شوم که درهای طبقات مختلف وقتی که با هم جهت شدن اتاقک با آنها باز و بسته خواهد شد. اما نصب آسانسور اصفهان کمی پیچیده تر از بالابر است. وزن اتاقک با وزنه متعادل می گردد و به سمت بالا حرکتت میکند. در همین حین وزنه خلاف حرکت اتاقک عمل کرده و به سمت مخالف حرکت می کند. با توجه به  شکل 1 وزنه متعادل سازی

وزنه تعادل و چهار شیوه کمک به حرکت اسانسور | نصب آسانسور اصفهان !

  1. موتور از توان کمتری برای انتقال افراد و بار استفاده کند با در نظر گرفتن وزن اتاقک و وزن اشخاص یا اجسام که قرار است انتقال داده شوند دیگر نیازی نیست تا تمام قدرت موتور بکار گرفته شود بنابراین وزنه تعادل یک نیروی کمکی برای موتور است تا موتور بتواند نیروی باقیمانده را صرف اصطکاک و قرقره ها و دیگر موارد خواهد کرد.
  2. کمتر شدن نیروی فشار را از روی کابل ها بر داشته و باعث افزایش ایمنی بیشتر اسانسور خواهد شد.
  3. اندازه انرژی مصرفی را برای موتور کم کرده این نکته بسیار مهم خواهد بود بخاطر اینکه در برابر نیروی جاذبه فشار کمتری را باعث می شود.
  4. وزنه ترمزگیری متعدد را کمتر کرده و تصور این که وزنه ای نباشد وحشتناک میباشد به دلیل وزن زیادی که بالابر دارد نمی توان براحتی ترمز کرد.

نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان delsatecco

بهره مندی از ترمز ایمنی برای اسانسورهای ساختمان اداری و مسکونی!

کابلی که باعث میشود تا پس از نصب آسانسور اصفهان اسانسور جان افراد داخل کابین را تضمین کند باید دارای ساختار محکمی باشد تا مانع از برخورد اتاقک به سطح زمین شود. این ابداع خاصی بود که توسط یک دانشمند امریکایی به نام اوتیس در دهه 60 میلادی شکل گرفت این سیستم دارای یک مکانیزم ضامن داری است به عنوان نگهدارنده هر اسانسور بهترین شرکت آسانسور در اصفهان delsatecco ما بین دو ریل قائم با دندانه هایی از جنس فلز و مستحکم تا اخر کیپ شده که در صورت کات شدن کابل قلاب هایی وجود دارد که در ابتدای هر اسانسور میباشد و با گیر کردن در این مکانیسم اسانسور در هر موقعیتی که باشد ایست کامل خواهد کرد. با توجه به  شکل 2 ترمز ایمنی اسانسور

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 وزنه متعادل سازی

اتاق ماشین و موتور از تعریف تا کاربرد در اسانسور | نصب آسانسور اصفهان

اتاق ماشین معمولا در ابتدای شافت در طبقه ابتدایی است و قسمتی که نمیتوان آن را اسانسور تفکیک کرد این جا بخشی است که تابلو کنترل و موتور آنجاست در حقیقت برای نصب آسانسور اصفهان ثبات بودن دمای اتاق ماشین بسیار ضروری به دلیل بالا رفتن حرارت زیادتر از حد مجاز که سبب خواهد شد مشکلات فراوانی را ایجاد کند با این وصف سرعت در تکنولوژی به این مفهوم خواهد بود تا این اتاق ماشین هر روز از فضای خود کاسته و تعدادی از مکانیزم آنها را داخل شفت توسط delsatecco بهترین شرکت آسانسور در اصفهان نصب میگردد. این که یک اسانسور چه نوع مکانیزمی داشته باشد. موتور ممکن است در اسانسورهای دیگر مختلف است این یکی از خصوصیات پر اهمیت و قلب کل این مکانیزم است در اسانسورهای کششی موتور عملکردی همانند شیار دارد. که دارای کابل استیل وزنه است. در هیدرولیک پیستون و پمپ.

اتاقک اسانسور تعریف و کاربرد آن در اسانسور ساختمان

این قطعه قابل مشاهده ترین بخش اسانسور میباشد. به همین دلیل باید از نظر زیبایی با مکان مورد نظر سازگاری داشته باشد و از نظر دکوراسیون و نمای داخلی بهترین نمونه برای خریدار باشد. اتاقک باید دارای تهویه نرده ها اینه و شاسی help میباشد. هنگامی که سخن از ایمنی به میان میاد و ترمز اضطراری وارد عرصه خواهد شد این وسیله ای است که میتواند از خطرات احتمالی برای افراد و مسافران اسانسور جلوگیری به عمل اورد. قبل از نصب آسانسور اصفهان شما باید توسط متخصصین delsatecco که این شرکت به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان شناخته میشود مکاتبه کنید.

| بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 ترمز ایمنی اسانسور

KND?

در تابلوی کنترل آسانسور ترمینال مشترک شستی های جهت پایین در سیستم COLLECTIVE-SELECTIVE می باشد.

مکانیکی-الکتریکی

جهت و زاویه نصب از ویژگی های …………………….. رله و جنس کنتاکت از ویژگی های ……………. رله می باشد.

تند-کند-بالا-پایین

کنتاکتور های قدرت را به درستی نشان می دهد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *