نصب آسانسور اصفهان | 10 مورد از مهم ترین قطعات آسانسور

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

21.11.2020Date
10 of the most important parts of elevatorsSubject
OjshidDepartment
00:12:24Timer
1224Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

فرم اصلی و قطعات مورد نیاز!

تعریف گاورنر و وظایف آن در اسانسور در ساختمان!

تعریف سیم بکسل و کابل و کاربرد آن در اسانسور!

موتور، اهمیت ، تقسیم بندی و شرح وظایف!

تعریف فلکه کششی وظایف آن در اسانسور ساختمان اداری و شخصی!

قطعه آشنایی به نام پنل در آسانسور مجتمع های اداری و شخصی!

نکاتی چند درباره استفاده از در اسانسورها!

شناخت اجزای دیگر از اسانسور برای نصب در ساختمان!

فهرست تصاویر

شکل 1 گاورنر اسانسور

شکل 2 موتور اسانسور

فرم اصلی و قطعات مورد نیاز | نصب آسانسور اصفهان!

در مجتمع های با ارتفاع بلند ، که به اسانسور نیاز مبرم دارد تا ساکنین قابلیت آمد و شد را داشته باشند. و مجبور به استفاده از راه پله نیست. برای نصب آسانسور اصفهان شرکت دلساتک به امکانات و قطعه های تخصصی وابسته است تا بالابر به طور صحیح کار کند و به چالشی برخورد نکنیم. این قطعات که برای نصب اسانسور اصفهان بکار میروند خود به دو بخش دسته بندی میگردد. از نوع مکانیکی و الکتریکی. پیشنهادمان به شما مطالعه این نوشتار تا آخر است پس با ما همراه شوید. نکته اینجاست که شما بایستی با عملکرد هرکدام از این ابزارها آشنا شوید.

تعریف گاورنر و وظایف آن در اسانسور در ساختمان!

از پر اهمیت ترین لوازم موجود در نصب آسانسور اصفهان و مجموعه دلساتک بالابر برای امنیت در اسانسور قطعه ای به نام گاونر است که ترمزی است ماشینی برقی است که ایست کامل اتاقک را در هنگام فرود یا سرعت غیر مجاز عمل میکند. شیوه کاربرد گاورنر نصب اسانسور اصفهان بدین فرم می باشد که در زمانی که تخمین میزنند سرعت یا فرودی باعث بوجود آمدن سانحه خواهد شد قفل های ماشینی را خود را اکتیو و موجب استپ ماشینی اتاقک شده و بعد میکروسوئیچ های بالابر فعال شده و موجب خواهد شد تا موتور از ادامه کار جلوگیری کند. در همین لحظه بالابر از حرکت باز می ایستد. گاورنر سبب اکتیو بودن پاراشوت یا ترمز اضطراری میشود. با توجه به شکل 1 گاورنر اسانسور

تعریف سیم بکسل و کابل و کاربرد آن در اسانسور!

یک ریسمان ضخیم از جنس فولاد که اغلب با در هم تنیدن تعداد زیادی کابل فلزی که به گرد یک مفتول مستحکم فولادی ایجاد میگردد در نصب آسانسور اصفهان دلساتک نقش دارند. کابل ها قادرند فشار زیادی را تاب آورند و از افتادن کابین ممانعت به عمل آورند. این کابلها که با قرقره موتور همراهند در نصب اسانسور اصفهان. در اسانسور کار انتقال مکانیزم اسانسور را فراهم میکنند. این سیستم برای برعکس کردن نیرو که با کمک کابل و قرقره صورت میگیرد را برعهده دارد. نکته این که در بالابرهای کششی نقش کشش را همین کابلها بر عهده دارند.

موتور، اهمیت ، تقسیم بندی و شرح وظایف | نصب آسانسور اصفهان!

موتور برای نصب آسانسور اصفهان یک ی از ارکان مهم در این وسیله خواهد بود اغلب با کمک یک الکتروموتور متصل شده به گیربکس کاهنده انرژی و توان خود را به دست میآورد. و با گکذر زمان و مدرنیته شدن فن آوری موتورهای گیرلس که بدون گیربکس هستند. که راندمان بالایی دارند. موتورهای الکتریکی کششی در مکانیزم نصب اسانسور اصفهان دلساتک خود به دو دسته تقسیم میشود. موتورهای گیربکسی و موتورهای گیرلس. در ادامه به تعریف شاسی موتور پرداخته ایم. که عبارتست از مکانی که در آن موتور و متعلقات آن قرار گرفته است در واقع گیربکس موتور و ترمز که بر روی یک شاسی نصب میگردد که دارای ساختار فولادی است برای سوارشدن قطعات و بخشهای مختلف بر روی یک تراز میباشند. که این سبب گشته تا کل سیستم به صورت متمرکز باشند. با توجه به شکل 2 موتور اسانسور

نصب آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 گاورنر اسانسور

تعریف فلکه کششی وظایف آن در اسانسور ساختمان اداری و شخصی!

فلکه کششی و کابل و بخش مهم برای نصب آسانسور اصفهان در قسمت حرکت و مکانیزم تعلیق بالابر میباشند. این فلکه برای منتقل کردن توان موتور و حرکت در کابل عمل میکند. این فلکه که به آن هرزگرد نیز گویند. در مکانیزم بالابر، نیروی کششی تولید شده در اثر مالش بین کابل و شیار فلکه سبب درست کار کردن اسانسور میشود. هنگامی که گپ مابین اتاقک و قاب وزنه و کابل مرتبط به آنها زیادتر از طول فلکه موتور در نصب اسانسور اصفهان delsatecco شود و فلکه کشش موتور نتواند زاویه سازگاری برای کابل بسازد از این قطعه برای ایجاد مالش زیادتر بین کابل و فلکه ها و نیز سازگار کردن زاویه کابل بهره میبرد.

 قطعه آشنایی به نام پنل در آسانسور مجتمع های اداری و شخصی!

پنل هایی با دکمه هایی اند که دستور حرکت در اسانسور را بین طبقه ها از افرادی که در اتاقک هستند را گرفته و با دقت بر گزینش افراد پوزیشن را شناخته و دستور بالا یا پایین رفتن را صادر کرده پنل ها در طبقات و مجاور در اتاقک قرار گرفته و برای بهره برداری از اسانسور بکار میروند. برای اینکه ما از اسانسور بتوانیم استفاده کنیم مجبئر به استفاده از پنل خواهیم بود دلساتک این امکان را فراهم کرده تا در هنگام نصب آسانسور اصفهان اضافه بر کاربرد آن نمای آن راحتی کار برای کاربر تنوع رنگ و مرغوبیت جنس آن. این پنل ها که در اندازه های مختلف و با تنوع جنس که از الومینیوم و برنز ساخته شده که سبب شده که پس از نصب اسانسور اصفهان با کیفیت بالا نما و جلوه خاصی به آن بخشیده است با مشاوره با delsatecco بهترین را بخرید.

نکاتی چند درباره استفاده از در اسانسورها | نصب آسانسور اصفهان!

در نصب آسانسور اصفهان | نصب اسانسور اصفهان | delsatecco که کاربرد درها را میتوان با ایمنی افراد سوار بر اسانسور مطابقت داد. برای این منظور اشاره دارم به انتقال افراد سوار بر اسانسور که با بودن درهای ایمن به راحتی می توانند از این وسیله برای انتقال خود و بار استفاده کنند. با بکار بردن این نوع از درها میتوان به فرم مطلوب استفاده کرد. به عبارتی ساده تر میتوان گفت که در این صورت میشود از فضا را به نحو مطلوبی بهره برد. که با این دو اسمی که برای آنها در نظر گرفته شده نام گذاری میشوند. درهای اتاقک و و در طبقه. در اتاقک که به شکل بیواسطه برروی اتاقک نصب میشود. درباره درب طبقه باید گفت که نصب آن به شکل مجزا بوده و در تراز هر طبقه که دارای توقفگاه است نصب شده و مانع از افتادن اشخاص داخل چاه میگردد.

نصب اسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 موتور اسانسور

شناخت اجزای دیگر از اسانسور برای نصب در ساختمان!

باکس رویزیون : باکسی است برای هدایت کردن به صورت منوال برای انتقال اتاقک اسانسور است. که بر روی بام بالابر نصب و برای بهره برداری توسط متخصصین فنی کار delsatecco پس از نصب آسانسور اصفهان بکار میروند.

 شالتر: حسگری برای شناخت انتهایی ترین و فوقانی ترین طبقه. که اینکار برای ممانعت از آمد و شد اتاقک بصورت غیر مجاز و مانع شدن اسانسور از سقوط به کف چاه یا سقف است.

 لقمه : قلابهایی برای ارتباط دهی ریل به براکت | نصب اسانسور اصفهان

روغندان : شیوه روغن دهی خودکار ریل ها که اغلب روی کفشک ها متصل میشود. معمولا متشکل از مخزنی است مملو از روغن و فتیله هایی است که به سبب خصلت موئینگی ، روغن را از منبع خارج کرده و وظیفه پخش کنندگی آن برای ریل را دارد.


استفاده از MDF و فورمیکا بعنوان تزیینات داخلی کابین مجاز است؟

بله


استوانه ای –بزرگتر از ۱۳ میلیمتر

شکل دنباله مته و قطر آن


شیار مته

قسمت مته به منظور هدایت براده به بیرون از قطعه دوشیار مارپیچ بر روی بدنه ایجاد میکند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *