نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان دلساتک delsatecco


نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

عنوان5  راهکار برای بهتر عمل کردن آسانسور
نویسندهSir Vahid Ebrahimi
دپارتمانojshid
زمان بندی00:12:00
تعداد کلمات1200
تاریخ01.11.2020

 

 فهرست مطالب

پیش گفتار تشریح عملکرد بالابر و تعریف آن برای نصب آسانسور اصفهان

تعریف جامعی برای سرویس و خدمات اسانسور در اصفهان

نکاتی برای اینکه بهترین خدمات و پشتیبانی را دریافت کنیم

نکاتی که درباره سرویس و پشتیبانی از بالابر نصب آسانسور اصفهان

دلایل مستهلک شدن بالابرها و نرخ های متعارف سرویس و پشتیبانی

نکاتی در باب قرداد یستن درباره اسانسور و خدمات اسانسور در اصفهان

تعریف و پشتیبانی فلکه هرزگرد در نصب اسانسور اصفهان

روغن کاری کابل های مورد استفاده در اسانسور ساختمان

فهرست اشکال

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

شکل 2 تعمیرات اسانسور

پیش گفتار تشریح عملکرد بالابر و تعریف آن برای نصب آسانسور اصفهان

بالابر وسیله اشنایی است که همه ما حداقل یکبار آن را تجربه کردیم اما این وسیله چیست و شیوه عملکرد آن چگونه است. بالابر از یک موتور الکتریکی بهره میبرد و توانایی کشش سیم بکسل و مکانیزم وزنه ها را چک میکند. این موتور وظیفه کنترل روغن هیدرولیک برای منتقل کردن پیستون را دارد. مرسوم است که کارکرد این وسیله همانند مکانیزم  قرقره می ماند که برای خارج کردن آب از چاه بکار میرفت. فقط تفاوتشان در این است که قرقره بصورت منوال بکار میرود. هنگامی که بالابر بکار میرود از سیستمی پیچیده ای برای فشار دارد. بر اساس نصب آسانسور اصفهان یک باکس فلزی در سایزهای گوناگون که با یک ریسمان فلزی مستحکم ارتباط دارد این ریسمان از یک قرقره در بالابر از بخش موتور گذر میکند. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان که با نام برند دلساتک فعالیت میکند تلاش دارد که در این نوشتار مواردی آسانسور ارائه دهد.

تعریف جامعی برای سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

بالابر جزءلاینفک و جدا ناشدنی در ساختمان های اداری و مسکونی است. نمی توان انکار کرد بالابر اوضاع و شرایط را برای ما راحت تر کرده اما باید پذیرفت که به هر حال هر دستگاه و مکانیزمی روزی نیاز به پشتیبانی و خدمات پیدا خواهد کرد. و این وسیله پر کاربرد پس از چند مدت استفاده نیاز به تعمیر و خدماتی دارد که توسط دلساتک بهترین شرکت آسانسور در اصفهان برای شما فراهم گردیده است. شبیه امکانات مدرن بالابرها نیز بسته به شرایط زمانی دچار تغییر و تحول شده و پس از مدتی کارایی خود را پس از نصب آسانسور اصفهان از دست داده و احتیاج به پشتیبانی و نگهداری پیدا کرده و تکنسین مجموعه بهترین شرکت آسانسور در اصفهان این امکان را برای شما فراهم آورده اند تا در صورت نیاز به این خدمات شما را یاری کنند. مطابق شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور را مشاهده کنید.

نکاتی برای اینکه بهترین خدمات و پشتیبانی را دریافت کنیم

تمام افرادی که از بالابرها به نوعی استفاده می کنند. در تمام موارد متوجه نیستند که چه فردی را برای پشتیبانی از بالابر خبر کنند. اما خبر بد اینکه خیلی از افرادی که برای تعمیرات اقدام می کنند یا آگاهی ندارند یا این کاره نیستند که اغلب یا سریدار ساختمانند یا مدیرهای ساختمانند که اشنایی جامعی با تعمیرات اسانسور ندارند. این بدترین اتفاقی است که قرار است برای شما بیفتد. اگر شما بودید چه می کردید؟ پیشنهاد دلساتک به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان دعوت کردن یک متخصص از این مجموعه است تا چالش شما را برطرف کند. پس از اینکه نصب آسانسور اصفهان در ساختمان را انجام دادید قراردادی برای پشتیبانی هم امضا کنید تا بعدها دچار چالش نگردید. این شرکت با داشتن دستورات منظم و با عرضه بهترین خدمات با احتیاجات بروز در ساختمان می تواند تعمیرات بالابر و پشتیبانی آن را انجام دهد.

نکاتی که درباره سرویس و پشتیبانی از بالابر نصب آسانسور اصفهان

با توجه به شکل 2 تعمیرات اسانسور است. در کلیه مجتمع ها به طور میانگین چندین بار از آنها استفاده میشود. نمیتوان بکار بردن بالابر را تخمین زد و شاید یکی از وسایلی که دارای استهلاک بالایی است. به طور مثال چنین میتوان گفت که در یکسال استفاده از بالابر بیش از رانندگی با خودرو است طبیعی است که این میزان استفاده سبب استهلاک و بازسازی شود. پیداست مکانیزم اسانسور تلفیقی از مکانیک و الکتریسته است. زمان بندی برای پشتیبانی از این وسیله بسیار اهمیت دارد چرا که یقین حاصل میشود بالابر ایمن میباشد. پس از نصب آسانسور اصفهان هم افراد در سلامت کامل هستند. دلساتک و تکنسین هایش دانش کامل و آگاهی ضروری را در جهت نگهداری و تعمیرات اسانسور را دارد. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان این توصیه را دارد. برای صرفه جویی در هزینه ها کوشش کنید تا از کاربلدان کمک بگیرید.

نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

دلساتک delsatecco

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

دلایل مستهلک شدن بالابرها و نرخ های متعارف سرویس و پشتیبانی

گمان و تخمین برای عمر مفید بالابرها تا 25 سال در صورت رعایت استاندارد استفاده از بالابرها است. پاره ای از مواردی که در عمر مفید بالابرها تعیین کننده اند عبارتند از:۱- پشتیبانی درست و به هنگام بالابر و استفاده نادرست. ۲- تعلل در بروز نکردن لوازم بالابر ۳- گام های غلط و نادرست  برای نصب بالابر ۴- مراعات نکردن گنجایش اسانسور ۵- بهره برداری مکرر از بالابر ۶- بکاربردن نا صحیح از بالابر ۷- خوردگی و زنگ زدگی. در delsatecco در قسمت پشتیبانی چالش های پیش رو با نرخ های متعارف و منصفانه به خریداران ارائه داده است بعد نصب آسانسور اصفهان یقین حاصل کنید که رضایت آنها جلب شده است.پشتیبانی در بهترین شرکت آسانسور در اصفهان یک هدف گذاری بلند مرتبه است که که به اخص برای حل چالش های پیش آمده دیزاین شده که تلاش دارد تا مانع از تعمیرات با هزینه های بالا شود.

نکاتی در باب قرداد بستن درباره اسانسور و خدمات اسانسور در اصفهان

امکان اینکه در قرارداد نصب بالابر در طول زمانی که پشتیبانی از بالابر عنوان شده باشد. و به بیانی دیگر موارد ی که طبق بندهای گفته شده در قرارداد عنوان شده و زمان بازدید مجدد امکان دارد تعیین شده باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که که باید نوع خدماتی را گزینش کنید. که برای احتیاجات خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. باید دقت کنید که اسانسور شما هر یک سال بایستی بازرسی گردد. این یک مدت معتبر است کهdelsatecco  بهترین شرکت آسانسور در اصفهان نسبت به آن توصیه دارد. نکته ای که باید بلافاصله بعد از نصب آسانسور اصفهان به آن دقت نمایید خدمات پس از فروش است. مدیر ساختمان این نکته را باید در نظر داشته  باشد که در هنگام قرارداد زمان بندی پشتیبانی را تعیین کند. میانگین مینمم ساعات ذکر شده برای پشتیبانی وابسته به گونه و شیوه بهره برداری و عمر بالابر.

تعریف و پشتیبانی فلکه هرزگرد | نصب آسانسور اصفهان

فلکه را که نام دیگر آن فلکه کششی بالابر در اصل قرقره مانندی است که برای جابجایی توان موتور و نیروی محرکه به کابل بکار میرود. این فلکه رکن پر اهمیتی در مکانیزم بالابر ایفا کرده. از وظایف این قطعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد: این قطعه هدف ارتباط کابل به محفظه و سنترال وزنه از فلکه بهره میبریم. کارشناسان delsatecco به دلیل بزرگ بودن فلکه روی گیربکس برای راه حل این چالش از دو فلکه کوچک که یکی برای گیربکس و دیگری برای هرزگرد بهره میبرند. بایستی به این نکته دقت کرد که شیارها بعد از نصب آسانسور اصفهان بجز هدایت کابل نقشی را بازی نمی کنند. و به خاطر فلکه گیربکس نیروی کششی لازم برای کم و زیاد کردن زاویه در کابل استفاده میگردد. به همین خاطر هرزگرد با کم کردن توان برای کشش فلکه گیربکس ایجاد تعلیق را باعث میشود. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

روغن کاری کابل های مورد استفاده در اسانسور ساختمان

برای مانع شدن از مستهلک شدن بالابر و ازدیاد کردن عمر بالابر نیاز به داشتن و انجام دادن روغن کاری در کابل و سیم بکسل است برای اینکه این امکان فراهم گردد پسندیده تر آنست که این کار برای زمان بندی مناسب انجام گیرد و روغن کاری به طورت منظم صورت گیرد. که این کار روش خاص خود را دارد که باید توسط متخصص این کار انجام گیرد. به این شکل که پارچه ای را با  روغن ترکیب کرده و بر روی سیم بکسل بکشید. توصیه delastecco به عنوان بهترین شرکت آسانسور در اصفهان برای شما دارد بعد نصب آسانسور اصفهان آنهم این که قبل از اینکه بالابر شما دارای مشکل شود به فکر سرویس ادواری باشید تا بعد از ایجاد مشکل دچار بحران نگردید به یاد داشته باشید که بالابر وسیله ای است مکانیزه که باید در زمان معینی پشتیبانی گردد. پس همیشه به یاد خدمات اسانسور خود باشید.

نصب آسانسور اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

دلساتک
delsatecco

شکل 2 تعمیرات اسانسور

در تابلوی کنترل آسانسور کدام ترمینال مشترک شستی های جهت پایین در سیستم COLLECTIVE-SELECTIVE می باشد؟

KND

کدام یک از انواع ترانسفورماتور ها ر ا به درستی نشان می دهد؟

کاهنده
افزاینده
مبدل

………….. کلیدی است که وظیفه آن قطع و وصل نمودن برق و کنترل موتورهای دیگر مصرف کننده های اکتریکی است.

کنتاکتور

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بهترین شرکت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب و خدمات آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *