نصب آسانسور دراصفهان | 04 نوع از اسانسورهای ساختمان های ادارای ، مسکونی!

نصب آسانسور دراصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور دراصفهان | نصب اسانسور اصفهان

15.12.2020Date
Types of elevators for office buildings, residentialSubject
OjshidDepartment
00:09:12Timer
0912Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

پیش گفتار برای انواع آسانسورهای اداری و مسکونی!

# نوع اول اسانسور دنده ای و کششی بدون دنده برای نصب در اسانسور مجتمع!

# نوع دوم اسانسورهای هیدرولیک برای مجتمع!

# نوع سوم اسانسورهای پنوماتیک ، کوهنوردی و صنعتی!

# نوع چهارم اسانسورهای MRL یا بدون ماشین!

فهرست تصاویر

شکل 1 اسانسور کوهنوردی و پنوماتیک

شکل 2 اسانسور دنده ای و کششی بدون دنده ای

پیش گفتار برای انواع آسانسورهای اداری و مسکونی | نصب آسانسور دراصفهان!

در حال حاضر دگرگونی بیشتر و فن آوری مدرنی که برای اسانسور بوجود آمده برای ما تازگی زیادی دارد اما نکته جالب اینکه ما با فشردن یک شاسی به تراز مورد نظر خواهیم رسید براستی اسانسور چیست و چرا برای نصب اسانسور اصفهان هر روز این همه درخواست به سمت شرکت دلساتک روانه میشود دلیل این امر چیست؟ جواب روشن است به دلیل سرعت انتفال بالای اسانسورها و ظرفیت بالایی که دارند موجب شده تا نصب آسانسور دراصفهان از جایگاه خاصی برخوردار شود. این نکته که ساختمانی با چهار متر ارتفاع برای تراکم جمعیتی که دارد با نبودن اسانسور دچار ترافیک سنگین خواهد شد. این وسیله به صورت قائم حرکت کرده و وظیفه انتقال اجسام و افراد را بر عهده دارد و نکته این که تمامی این کارها با توان موتور الکتریکی کار خواهد کرد مطابق شکل 1 اسانسور کوهنوردی و پنوماتیک را مشاهده خواهید کرد.

# نوع اول اسانسور دنده ای و کششی بدون دنده برای نصب در اسانسور مجتمع!

دنده ای و کششی بدون دنده که توسط کابل برای انتقال اجسم و افراد بکار میرود. پس از نصب اسانسور اصفهان که توسط شرکت دلساتک انجام میگیرد بدین شکل انجام خواهد شد که کابل بوسیله یک چرخ که ارتباط مستقیمی با موتور دارد و این موتور در قسمت فوقانی شافت می باشد شکل 2 اسانسور دنده ای و کششی بدون دنده ای. اکثر این موتور اسانسورها برای اسانسورهای با قدرت بالا تدوین شده است. سرعت بالای این گونه اسانسورها به نسبت هیدرولیک بالاتر است. این اسانسورها از یک وزنه برای تعادل استفاده میشود. در نصب آسانسور دراصفهان ، دنده ای از باکس دنده برای انتقال به مرتبط با موتور است استفاده شده که باعث شده گیربکس چرخ را به حرکات وا داشته و کابل را مجبور به انتقال کند. اما در مورد بدون دنده ، که آنها دارای یک چرخ که به طور بی واسطه با موتور در ارتباط است.

نصب آسانسور دراصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 اسانسور کوهنوردی و پنوماتیک

# نوع دوم اسانسورهای هیدرولیک برای مجتمع | نصب آسانسور دراصفهان!

با داشتن یک پیستون است که برای نگهداری برای آن در اساس و بنیاد اسانسور دلساتک پیدا خواهد شد. زمانی که روغن یا مایعی که به درون پیستون ریخته میشود. این کار انتقال اسانسور را به بالا هدایت میکند. و در حالت برعکس یعنی برای پایین امدن روغن از درون یک دریچه در درون پیستون ازاد می گردد. نصب اسانسور اصفهان هیدرولیک اغلب در مجتمع هایی کاربرد دارد که ارتفاع آنها کمتر از 8 تراز دارند. و تنها سرعت شان 200 فوت در دقیقه است. تعرفه نخست اسانسور و پشتیبانی این اسانسور کمتر از دیگر اسانسورها است. نصب آسانسور دراصفهان برای اسانسور هیدرولیک و راه اندازی آن به انرژی بالاتری نیاز دارد. موتور برای غلبه بر نیروی جاذبه باید نوان بیشتری را صرف کند. به دلیل اینکه این نوع اسانسور سازگاری با محیط زیست ندارد مشاغلی مانند جنگلداران و حامیان محیط زیست آن را خطری برای طبیعت می دانند.

# نوع سوم اسانسورهای پنوماتیک ، کوهنوردی و صنعتی!

اسانسورهای پنوماتیک با سیستم فشار هوا کار خواهد کرد. که با وجود تفاوت فشارهوا بین نقاط پایین و بالا اتاقک اسانسور delsatecco را را در خلا فراهم کرده که کار انتقال را توسط هوا انتقال میدهد. توربین برای این کار استفاده میکند کارکرد این اسانسور پس از نصب اسانسور اصفهان اسانسور را به جهت فوقانی هدایت کرده و با آزاد کردن هوا تا اسانسور پایین آید. امتیاز اسن نوع اسانسورها بدون ایجاد صدا و نداشتن چاه سبب شده تا احتیاجی به کندن گودال نباشد. اما اسانسور کوهنوردی در نصب آسانسور دراصفهان دارای توان خاص خود است. اسانسور پنوماتیک یا احتراقی یا الکتریکی میباشند. که کاربرد آنان یا ساختمان یا صنعتی است. در اسانسورهایی که مختص صنعتی هستند برای ازدیاد وزنهای زیاد دیزاین شده که این نوع اسانسورها اغلب شیب دارند که زیاد در صنعت کشتی سازی ، انبارها ، ساخت و سازها کاربرد دارد.

# نوع چهارم اسانسورهای MRL یا بدون ماشین | نصب آسانسور دراصفهان!

نصب اسانسور اصفهان delsatecco که نوعی دیگر از اسانسورهای کششی است که بدون نیاز به اتاق ماشین عمل خواهند کرد این نوع از اسانسور به دلیل اینکه برای تعمیرات روند سختی را طی میکند. به این طریق که اتاقک اسانسور اانجام گیرد که آن هم از طریق بالای اسانسور صورت می گیرد. باکس کنترل در اتاق هدایت قرار دارد. این تراز در کف قرار دارد که گپی در حدود 150 فوت از اسانسور با سمت شافت دارد. اسانسور بدون ماشین هزینه این نوع اسانسور نسبت به تعرفه های اسانسور دیگر  برای نصب آسانسور دراصفهان هزینه مشابهی دارد اما با توجه به انرژی اسانسور دنده ای کمتر مصرف دارد و به نسبت کششی بدون دنده از دید راندمان برابرند. اعتماد بیشتری میتوان به انها داشت و فضای کمی را می گیرند ام کاربرد آنها تنها برای مجتمع های متوسط عملکرد خوبی دارند.

نصب اسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسور دنده ای و کششی بدون دنده ای

آیا چیزی به عنوان آسانسور “سبز” وجود دارد؟

طبقه بندی سبز خاصی برای بازار آسانسورهای مسکونی در دسترس نیست اما برخی از مدل ها وجود دارد که می تواند سبز محسوب شود.

آیا خرید آسانسور خانگی مزایای مالیاتی دارد؟

بله در کشورهای پیشرفته

آیا آسانسورهای مسکونی ایمن هستند؟

بله، آسانسور مسکونی امن تا زمانی که شما به دنبال قوانین مطرح شده توسط کد تنظیم و تولید می نماید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *