نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور چرخ دنده و دوبل کابین

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان آسانسور اصفهان | دلساتک | delsatec


نصب آسانسور در اصفهان|  آسانسور اصفهان

عنوان آسانسور چرخ دنده و دوبل کابین
نویسندهSir Vahid Ebrahimi
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه00:10:00
تعداد کلمات980

فهرست مطالب

پیش گفتار اسانسورهای چرخ دنده ای

اجزای تشکیل دهنده اسانسور چرخ دنده ای برای نصب در مکان های صنعتی

اصطلاحات در اسانسور چرخ دنده ای  برای نصب اسانسور

قطعات اسانسور چرخ دنده ای  برای نصب

مزایای اسانسور چرخ دنده ای برای نصب در مکان های صنعتی

تعریف اسانسور دوبل کابین برای نصب در ساختمان ها

فهرست اشکال

شکل 1 نصب اسانسور

شکل 2 اسانسور اصفهان

پیش گفتار اسانسورهای چرخ دنده ای | نصب آسانسور در اصفهان

این اسانسورها مخصوص مکان هایی است در نصب آسانسور در اصفهان که صنعتی , انبار و مجتمع های بلند مرتبه جهت انتقال بار و مصالح و کارکنان می باشد. دلساتک به عنوان پیشروترین شرکت آسانسور اصفهان قصد دارد در این باب مقاله ای را ارائه دهد که ابتدا تلاش دارد اسانسور چرخ دنده ای و در انتها به معرفی دوبل کابین بپردازد. پس تا پایان همراه ما باشید. با نگاهی بر شکل 1 نصب اسانسور

اجزای تشکیل دهنده اسانسور چرخ دنده ای برای نصب در مکان های صنعتی

یکی از اجزای تشکبل دهنده این اسانسور سازه فلزی است و در کل مسیر کار گذاشته شده و به سازه جانبی ارتباط دارد که آن را ستون گویند. قطعه بعدی به نام دنده که به صورت سراسری روی ستون گذاشته شده و متریال آن فولاد مخصوصی است. در نصب آسانسور در اصفهان یکی از اجزای تشکیل دهنده اسانسور چرخ دنده ای چرخ نام دارند که روی کابین دلساتک نصب شده و با موتور به حرکت در آمده و در سراسر مسیر حرکت با دنده ها در تعامل هستند و با حرکت خود کابین را به جلو میرانند. کابین یا اتاقک در آسانسور اصفهان یکی از اجزای مهم وحیاتی است که معمولا از جنس الومینیوم اکسترود شده است و قاب آن فولادی بوده و موتور ,  چرخ و تابلو فرمان در داخل یا بیرون از اتاقک نصب میگردد.

اصطلاحات در اسانسور چرخ دنده ای  برای نصب اسانسور

ترمز اضطراری که برای ایمنی آسانسور اصفهان دلساتک است و زمانی که سرعت اسانسور از سرعت مجاز بیشتر شود عملکرد خود را نشان داده و از فرود بالابر جلوگیری میکند. سوییچ های حدی جهت ایمنی در ابتدایی ترین و انتهایی ترین حد مسیر حرکت نصب میشود. بافر در انتهای آسانسور نصب شده و غالبا از جنس فنر فولادی می باشد. کابل متحرک که بر خلاف بالابرهای عادی که در آنها پالس های بین تابلو فرمان و کابین را انتقال میدهد. فقط برای تغذیه برق موتور محرکه بکار میرود. ضامن یا خلاص کن که در هنگام نصب آسانسور در اصفهان کار گذاشته میشود. زمانی که برق کات میشود جهت پایین آمدن اتاقک با عملکرد این ضامن اتاقک با سرعتی مجاز توسط کاربر به طرف مقصد حرکت میکند.

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

شکل 1 نصب اسانسور

قطعات اسانسور چرخ دنده ای  برای نصب | نصب آسانسور در اصفهان

اورلود مانع از آن میشود که اسانسور بیش از گنجایش حرکت کند با نگاهی به شکل 2 اسانسور اصفهان شستی ها معمولا در اسانسور اصفهان در شرکت delsatec هدایت این بالابرها به صورت دکمه فشاری است و حتی در صورتی که نیاز باشد به شکل دوبلکس که در اسانبرهای عادی مرسوم است قابل بکارگیری است. در اتاقک به شکل گیوتینی و ریلی که به یک سو باز میشود طراحی می گردد. تابلو فرمان که در نصب آسانسور در اصفهان خیلی خیلی مهم است در آن رله ها و کنتاکتورها کلیه قطعات تعبیه شده و از متریال استیل است و در داخل یا بیرون اتاقک نصب میگردد. و در نهایت موتور گیربکس که یم مکانیزم محرک است که در واقع همان موتور است که بسته به گنجایش و طول حرکت تعداد میتواند دو یا سه عدد باشد.

مزایای اسانسور چرخ دنده ای برای نصب در مکان های صنعتی

به دلیل اینکه در نصب آسانسور در اصفهان موتور و تابلو فرمان در کابین قرار میگیرد. در احداث موتورخانه و چاهک میتوان از فضا بهتر استفاده کرد. سادگی در مونتاژ و دمونتاژ و انتقال و قابل نصب به صورت دائم یا موقت میباشد. به جهت سادگی بیش از حد آن هزینه پشتیبانی خیلی کاهش یافته است. در ضمن هنگام نصب آسانسور اصفهان توسط delsatec مسیر آن میتواند عمودی نباشد و میتوند منحنی یا شیبدار کار گذاشته شود. در عمل هیچ محدویتی در ارتفاع وجود ندارد. به هنگام کات شدن برق با استفاده از جاذبه و با سرعتی مجاز به پایین حرکت میکند.

تعریف اسانسور دوبل کابین برای نصب در ساختمان ها

در delsatec آسانسور اصفهان آپارتمان ها برای انتقال بیشتر افراد بین لابی زمینی و طبقات بالاتر در یک چاه مشترک اسانبر از دو عدد کابین متصل بهم عمودی شبیه اتوبوس دو تایی بکاربرده میشود. دو کابینی که به هم مرتبطند در این اسانسورها معمولا در جلوی دو طبقه زوج و فرد مجاور توقف میکنند.بعد از نصب آسانسور در اصفهان این گونه از اسانسورها افراد برای رفت و آمد می توانند بسته به تمایلشان در گزینش طبقه یکی از محفظه های زوج یا فرد را انتخاب کنند. برای سادگی در سوار و پیاده شدن افراد در طبقه ای که با همکف ترازنیستند نیاز به پله برقی است. در صورتی که برخی از طبقات مجاور هم دارای بلندای همسانی نباشند. در این صورت چون یکی از کابین ها نمیتواند همتراز شود با طبقه خود از سیستم جابجایی اتوماتیک استفاده میشود.

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

شکل 2 اسانسور

کدامیک انواع کفشک ها در اسانسور اصفهان را به درستی نشان نمی دهد؟

شیشه ای

سرعت عملکرد دگاورنر برای ایمنی کابین حداقل چند درصد سرعت نامی است؟

۱۵%

در کدام حالت کابین نصب اسانسور در اصفهان باید بتواند بدون سر خدن سیم پیکسل ها از پایین ترین توقف ساختمان با سرعت نامی خود بالا رود؟

Emergency stop

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاناسانسور اصفهانمراحل نصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *