نصب آسانسور در اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان دلساتک

نصب آسانسور در اصفهان delsatecco


نصب آسانسور در اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

نام عنوانبهترین شرکت آسانسور در اصفهان
نام نویسندهبهتام آدینه
دپارتمانمجموعه  اوج شید
زمان9 دقیقه
تعداد کلمات1082 کلمه

 

 

نصب آسانسور در اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

نکاتی مهم در مورد آسانسور

پیش نیازهای نصب آسانسور و عملیات نصب آن

مراحل طراحی و نصب آسانسور

شکل 1  نصب آسانسور در اصفهان

شکل 2  بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

 نصب آسانسور در اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان بسیار ضروری است. در دنیای امروز اسانسور یکی از ابزار ضروری زندگی است. این ابزار نوعی وسیله برای جابجایی افراد است و نمیتوان واقعا این روزها بدون آن زندگی کرد. با بزرگترشدن شهرها و کمتر شدن فضا برای زندگی، وجود اسانسور واقعا وسیله ای واجب است. استفاده از اسانسور باید همراه با رعایت استانداردهای آن باشد. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ساختمانهای سر به فلک کشیده، استفاده از اسانسور به یک فناوری تبدیل شده است.

این وسیله برای جابجایی افراد و وسایل اگر با استانداردهای آن نصب نشود قطعا میتواند موجب حوادث ناگواری شود. استانداردهای نصب و بهره برداری و نگهداری باعث امنیت در جابجایی افراد شده. و حمل و نقلی امن را به دیگران هدیه کرده است. تا به حال همه ما شنیده ایم که استفاده از اسانسور اتفاقاتی را به همراه داشته است. اما با توجه به حساسیت نصب این ابزار همه دست اندرکاران اسانسور delsatecco سعی میکنند اتفاقات را به حداقل برسانند. در نتیجه همیشه این ابزار به وسیله ای امن برای جابجایی تبدیل شده و معمولا هم خوشنام بوده است. برای نصب آسانسور در اصفهان از شرکت دلساتک کمک بگیرید. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان را بیشتر بشناسید.

نکاتی مهم در مورد آسانسور | آسانسور اصفهان

  1. اسانسور برای ساختمان هایی با حداکثر طول ۹ متر و بیشتر از ۳ طبقه ضروری است.
  2. ساختمانهایی که بیش از۲۴ متر است و بیشتر از ۸ طبقه هستند حتما باید از ۲ اسانسور استفاده کرد.
  3. در ساختمانهایی که بیش از ۲۸ متر هستند حتما باید یک اسانسور برای جابجایی بار، بیماران نصب شود.

۴- معمولا برای بیمارستانها یک اسانسور برای حمل بیمار به همراه تخت نصب میشود. این کار الزامی و اجباری است.

۵- اسانسور باید طوری نصب شود که فاصله آن تا درب ورودی یا پیاده رو حداکثر ۴۵ متر باشد. تا افراد بتوانند به راحتی از در ورودی سوار شوند.

۶- میتوانیم اسانسورها را کنار یکدیگر نصب کنیم. البته در صورتی که تعداد اسانسورها ۳ یا کمتر باشد.

۷ – اگر تعداد اسانسورها بیشتر از سه دستگاه باشد بایستی آنها را روبروی یکدیگر نصب کرد.

۸- هر اسانسور دارای یک چاه است. نبایستی در چاه اسانسور چیزی قرار داد. غیر از وسایل خود آسانسور.

۹- ساختمان هایی که برق اضطراری دارند. باید به گونه ای تنظیم شوند که در صورت قطع برق. یک اسانسور به صورت خودکار از برق اضطراری استفاده کند.

۱۰- در داخل کابین اسانسور حتما باید یک دستگیره نصب شود. این دستگیره باید در ارتفاع ۹۰ سانتی بوده. و روی یکی از دیواره ها با فاصله ۲ سانتی متر از بدنه کابین نصب شود. شکل 1  نصب آسانسور در اصفهان را نشان میدهد.

نصب آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1  نصب آسانسور در اصفهان

پیش نیازهای نصب آسانسور و عملیات نصب آن | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

قبل از نصب اسانسور باید یک سری عوامل و عناصر را در نظر گرفت. عواملی مثل تعیین ظرفیت اسانسور، تعیین اندازه کابین، اندازه چاهک اسانسور. آماده کردن چاهک اسانسور، مهیا کردن برق تک فاز برای جوشکاری در مرحله نصب درب و ریلها. مهیا کردن برق ۳فاز برای راه اندازی اسانسور. نصب یک تابلو برق در موتورخانه و مهیا کردن کابل برق مورد نیاز برای اسانسور. و کابل کشی و همچنین انتقال برق از کنتور به اتاقک موتورخانه. همچنین برای مراحل نصب اسانسور باید شاقول اندازی جهت نصب ریل کابین و ریل وزنه. حمل لوازم درب اسانسور، ریل کابین و وزنه، نصب درب همه طبقات و نظارت و کنترل درب. و ریل از جمله مراحلی است که قبل از انجام باید روی آنها برنامه ریزی دقیق کرد.
برای صرفه جویی هزینه ها و زمان، بایستی در فرآیند طراحی و انتخاب اسانسور، نکات زیر را در نظر گرفت. دقت نظر و توجه به این عوامل میتواند اتلاف انرژی و هزینه را تا میزان زیادی پایین بیاورد. میتوانید با رعایت این نکات از مزایایی آن بهره مند شوید. برای نصب آسانسور در اصفهان از شرکت دلساتک delsatecco  کمک بگیرید.

با توجه به شکل ۲ شکل 2  بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 2  بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

مراحل طراحی و نصب آسانسور | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

۱) آماده کردن کف چاله اسانسور. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  را بیشتر بشناسید.دلساتک.

–  برای نصب یک اسانسور باید ارتفاع از کف چاله تا سطح کف سازی شده ی اولین توقف اسانسور. قبل از بتون ریزی کف چاله چیزی حدود ۱۹۰ سانتی متر باشد.

– وقتی بتون ریزی کف چاله انجام میشود. باید به نقشه سکوهای ضربه گیر زیر کابین و زیر قاب وزنه تعادل توجه کرد. بتون باید ۱۰ سانتی متر و آرموتوربندی باید ۳۰ سانتی متر باشد. ارتفاع باقیمانده نباید از ۱۵۰ سانتی متر و بتون ریزی کمتر باشد. این فضایی که راجع به آن صحبت میکنیم برای نصب قطعات اسانسور است.

قطعات آسانسور شامل ضربه گیرها، لوازم گاورنر سقوط ، محل عبور سینی کابین و استقرار سکوی ضربه گیر است. این فضای خالی تقریبا یک مربع با ابعاد ۱۰۰ در ۵۰۰ در ۶۰۰ سانتی متر مربع است.

-گیر در فونداسیون مذکور پیش بینی می شود. وقتی سرویس کار برای تعمیرات  به چاله اسانسور وارد میشود باید در امنیت کامل باشد. اگر اتفاقی اسانسور شروع به حرکت کند، سرویسکار میتواند به راحتی بیرون بیاید و خود را نجات دهد.
اما در صورتی که ساختما قدیمی باشد و اسانسور آن چنین فضایی نداشته باشد بهتر است. سرویسکار قبل از ورود به چاله از یک سکوی پرتاب فلزی استفاده کند. نکته مهمی که وجود دارد در این مرحله این است که پیش بینی چاه ارت بسیار ضروری است. برای نصب آسانسور در اصفهان از شرکت دلساتک delsatecco  کمک بگیرید. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان را بیشتر بشناسید.

آیا از مقاله ما لذت بردید؟

آیا شما نکات دیگری در نظر دارید؟

آیا تا به حال اسانسور نصب کرده اید؟

اگر شما هم تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منتظر تجربیات جالب شما هستیم./div>

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور دلساتکبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسورخدمات آسانسوردلساتکنصب آسانسور در اصفهاننکات مهم نصب اسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *