نصب آسانسور در اصفهان | دلساتکنصب آسانسور در اصفهان | دلساتکنصب آسانسور در اصفهان | دلساتک

نصب آسانسور در اصفهان | delsatec


نصب آسانسور در اصفهان | بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

 

عنواننصب آسانسور در اصفهان | انواع آسانسور
نویسندهجمشیدی
دپارتماناوج شید
زمان00:11:00
تعداد کلمات1143

 

فهرست مطالب

تاریخچه ی پیدایش آسانسور | مفهومی کاربردی از آسانسور

متحول شدن صنعت حمل و نقل عمومی در اختراع جدید

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسور برای انجام ماموریت صحیح

انواع آسانسور ها چست و کاربرد هر یک آن ها

 

فهرست اشکال

شکل 1 نصب آسانسور در اصفهان

شکل 2 بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

 

تاریخچه ی پیدایش آسانسور | مفهومی کاربردی از آسانسور

 

نصب آسانسور در اصفهان میگوید آسانسور ممکن است به عنوان یک اختراع مدرن به نظر برسد. اما دستگاه هایی که برای حمل کالاها به صورت عمودی استفاده میشوند هزاران سال است که وجود دارد. طبق نوشته های ویتروویوس، ارشمیدس ریاضیدان یونانی 236 سال قبل از میلاد آسانسور بدوی ایجاد کرد.که توسط طنابهای بلند بر روی درام پیچیده شده و نیرویی توسط انسان اعمال میشد. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان میگوید در روم باستان، مجموعه ای از اتاق های زیرزمینی وجود داشت.که گلادیاتورها و حیوانات بزرگ از طریق بالابرها به صورت عمودی برای جنگ به میدان آورده میشدند. دلساتک میگوید اواسط قرن نوزدهم، اولین آسانسورهای هیدرولیک با استفاده از فشار آب بعنوان منبع انرژی طراحی ودر دسترس بودند. نصب آسانسور در اصفهان میگوید اما طناب هایی که به آنها متصل بود زود فرسوده میشدند و یا از بین میرفتند. و از این رو به طور کلی برای مسافرتی مورد اعتماد نبودند.

متحول شدن صنعت حمل و نقل عمومی در اختراع جدید

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  میگوید سال 1852الیسا گریوز صنعت حمل و نقل عمودی را متحول کرد. زمان خراب شدن طناب آسانسور یک فنر با استفاده از قفسه هایی در طرفین شافت قرار می دهد. و delsatec میگوید آسانسور را به حالت تعلیق درمی آورد. در سال 1857 در یک فروشگاه بزرگ پنج طبقه در شهر نیویورک نصب شد. نصب آسانسور در اصفهان میگوید اولین آسانسور برقی توسط مخترع آلمانی ونر فون زیمنس در سال 1880 ساخته شد. در سال 1889 نخستین آسانسور برقی موفق تجاری نصب شد. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان میگوید در سال 1887 یک آسانسور برقی با درب های اتوماتیک ثبت اختراع شد. که این اختراع آسانسورها را ایمن تر کرد. که بعد ها اولین آسانسور تجاری آسمان جهان را تغییر داد آسمان خراش ها را به واقعیت عملی تبدیل کرد.  و با ارزش ترین املاک را روی سر خود قرار داد.

نصب آسانسور در اصفهان | دلساتک

شکل 1 نصب آسانسور در اصفهان

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسور برای انجام ماموریت صحیح

تغییرات زیادی در طراحی، نصب آسانسور بواسطه پیشرفت سیستم های الکترونیکی در طول جنگ جهانی دوم ایجاد شده است. نصب آسانسور در اصفهان میگوید امروزه ساختمانهای تجاری مدرن معمولاً دارای چندین آسانسور با سیستم کنترل یکپارچه هستند.

در اینجا می خواهیم قسمت هایی از آسانسورها و عملکرد آن را با دقت بیشتری بررسی کنیم.

  1. فرماندار سرعت: دلساتک میگوید سسیستم تنظیم سرعت آسانسور به عنوان فرماندار سرعت شناخته می شود.

2. موتور الکتریکی: بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  میگوید موتور در مواجه با شرایط جدی عملکردی آسانسور را  کنترل میکند.3. ریل آسانسور: کشیدن بالا و پایین در آسانسورها با عملکرد مناسب ریل آسانسور امکان پذیر است.

  1. کابین: این قسمت برای حمل کالا و خدمات یا افراد طراحی شده است.

5. محور آسانسور:  delsatec میگوید کابین آسانسور در این فضا حرکت می کند.

از دیگر اجزایی که در ساختار یک آسانسور وجود دارد میتوان به موارد زیر اشاره نمود

6. درها: درهای آسانسور نیز برای ورود و خروج منظور می شوند. که دو نوع است:
درب های دستی: نصب آسانسور در اصفهان میگوید این نوع درها با کمک شخصی که می خواهد وارد آسانسور شود ، باز می شوند.
درهای اتوماتیک: درهای هستند که به طور خودکار درب باز می شوند.7. واحد درایو: هر آنچه که با برق کار می کند باید دارای یک موتور متصل به عملکرد باشد. واحد درایو بخشی است که شامل یک موتور است که آسانسور را هدایت می کند.8. بافر: بهترین شرکت آسانسور در اصفهان میگوید بافر دستگاهی است که در پایین آسانسور قرار دارد و برای محافظت کردن. از مردم طراحی شده است.9. ابزار ایمنی: این وسیله مکانیکی در صورت حرکت آسانسور بیش از حد مجاز سرعت میتواند ایمنی  مسافران را حفظ کند.

انواع آسانسور ها چست و کاربرد هر یک آن ها

نصب آسانسور در اصفهان در اینجا میخواهیم انواعی از آسانسورها را به طور مختصر تشریح نماییم

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان | دلساتک

شکل 2 بهترین شرکت آسانسور در اصفهان

آسانسورهای هیدرولیک که یکی از انواع آسانسور های می باشد

بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  میگوید آسانسورهای هیدرولیک توسط پیستونی در پایین آسانسور پشتیبانی می شوند. که به عنوان یک موتور الکتریکی به داخل پیستون ، آسانسور را به سمت بالا سوق می دهد. آنها برای برنامه ها کم ارتفاع 2-8 استفاده میشوند و با حداکثر سرعت 200 پا در دقیقه حرکت می کنند.  آسانسورهای هیدرولیک هزینه اولیه کم دارند و هزینه های نگهداری مداوم آنها در مقایسه با انواع آسانسور پایین تر است. با این حال ، آسانسورهای هیدرولیک از انرژی بیشتری نسبت به انواع دیگر آسانسورها استفاده می کنند. نصب آسانسور در اصفهان میگوید اشکال عمده آسانسورهای هیدرولیک این است که مایعات هیدرولیک گاهی می توانند نشت کنند. این میتواند یک خطر جدی برای محیط زیست ایجاد کند. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان میگوید ریسک محیطی و استفاده زیاد از انرژی دلایل اصلی عدم نصب آسانسورهای هیدرولیکی میباشد.

آسانسور چرخشی که یکی از انواع آسانسورها  می باشد

نصب آسانسور در اصفهان میگوید آسانسورهای کششی توسط طناب هایی بلند میشوند. واز چرخ متصل به موتور الکتریکی بالاتر از شافت آسانسور عبور می کنند. آنها برای کاربردهای میانی و مرتفع استفاده می شوند و سرعت بسیار بالاتری نسبت به آسانسورهای هیدرولیکی دارند. وزن خاموش باعث می شود که آسانسورها با جبران وزن خودرو و سرنشینان، کارایی بیشتری داشته باشند. دلساتک میگوید تا موتور نیازی به حرکت به اندازه وزن نداشته باشد. دنده آسانسور که به موتور وصل می شود. و بهترین شرکت آسانسور در اصفهان  میگوید با حرکت با چرخ ها طناب ها را هدایت می کند. آسانسورهای کششی دنده ای قادر به سرعت سفر تا 500 پا در دقیقه هستند. حداکثر فاصله سفر برای یک آسانسور دنده دستی حدود 250 فوت است.

نیروی آسانسور بدون چرخ دنده که یکی از انواع آسانسور میباشد

 

نصب آسانسور در اصفهان میگوید نیروی آسانسور بدون چرخ دنده چرخ را به طور مستقیم به موتور متصل می کند. آسانسورهای کششی قادر به سرعت بیش از 2،000 پا در دقیقه هستند. حداکثر مسافت سفر آنها در حدود 2000 فوت است ، بنابراین آنها تنها انتخاب برای برنامه های مرتفع هستند. آسانسورهای کششی دنده ای از نظر هزینه اولیه ، هزینه های نگهداری مداوم و مصرف انرژی در حالت میانه هستند. delsatec میگوید آسانسورهای کششی با دنده کم هزینه اولیه بالایی دارند. بهترین شرکت آسانسور در اصفهان میگوید هزینه نگهداری متوسط ​​ و انرژی کمتری نسبت به آسانسورهای کششی دنده ای دارند.

نظرت در رابطه با این مقاله چیه ؟

نظرت را اینجا بهم بگو

کدوم قسمت این مقاله برات جالب بود ؟

اینجا برام کامنت بزار

به نظرت چیزی هست که به این مقاله اضافه کنم

نظرت را بهم بگو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بهترین شرکت اسانسور در اصفهانسرویس و خدمات آسانسور در اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoبهترین شرکت آسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب آسانسور در اصفهانپشتیبانی و نگهداری آسانسورتعمیرکار آسانسور اصفهانتعمیرکار آسانسور در اصفهانخدمات آسانسور در اصفهاندلساتک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *