نصب آسانسور در اصفهان | مراحل نصب تابلوی آسانسور

نصب آسانسور در اصفهان delsatecco


عنوان :نصب تابلوی آسانسور
نویسنده :مهدی امین
دپارتمان :اوج شید
زمان مطالعه (حدود) :9 دقیقه
تعداد لغات1000 کلمه

 

 

نکات ایمنی جهت نصب تابلو روی دیوار

نکات کلی برای تنظیم منوهای نمایش داده شده توسط LCD

  1. نمراتور | در نصب آسانسور در اصفهان
  2. زمان تزریق DC در حالت نرمال در نصب تابلو آسانسور

شکل 1 قطر سیم در نصب آسانسور در اصفهان

شکل 2 نصب تابلو آسانسور

نکات ایمنی جهت نصب تابلو روی دیوار

رول پلاک از بسته 4 ابتدا چهار عدد گوشواره در کناره‌های تابلو باید نصب شود. آن‌ها را به همراه متعلقات بیرون آورده و نصب نمایید نصب آسانسور در اصفهان ( دلساتک ).

سایر گوشه‌ها را آماده نصب روی سوراخهایی روی دیوار ایجاد نموده و با پیچهایی، دیوار نمایید. سپس با توجه به مکانهای گوشواره‌ها. امکان نصب تابلو روی دیوار را مهیا سازید، متناسب با قطر سوراخ‌ها.

تابلو را در محلی نصب کنید که موتور به راحتی دیده شود و همچنین دسترسی شما به تابلو برق ورودی موتورخانه بهر احتی امکانپذیر باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل سریعاً برق تابلو را قطع کنید.

تابلو در محلی نصب شود که دسترسی به ترمینالهای آن به راحتی امکانپذیر باشد تا در هنگام نصب از خستگی و اشتباهات سهوی جلوگیری شود.

انتخاب قطر سیم قدرت و اتصال سیم‌های قدرت

قدرت موتور می‌باشد. جدول زیر قطر پیشنهادی برای قدرتهای مختلف، عامل اصلی در انتخاب قطر سیم موتور رانشان می‌دهد. شرایط آبوهوایی در انتخاب نوع سیم تأثیرگذار می‌باشد. درصورتیکه محل استفاده از تابلو دارای شرایط  جهت انتخاب قطر سیم مناسب با واحد فنی این شرکت، آبوهوایی خاص باشد ) گرمای بیشازحد یا…(تماس حاصل نمایید. نصب تابلو آسانسور( delsatecco ) با توجه به شکل 1 قطر سیم در نصب آسانسور اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1 قطر سیم در نصب آسانسور در اصفهان

نکات کلی برای تنظیم منوهای نمایش داده شده توسط LCD

ESC: وارد شدن به بخش منوها و خارج شدن از منوی انتخاب شده بدون ذخیره تنظیمات.

ENT: وارد شدن در منوی انتخاب شده و خارج شدن از آن پس از ذخیره تغییرات اعمال شده.

UP: تغییر مقدار و یا افزودن به مقدار فعلی پارامترها – حرکت در جهت بالا در حالت ریوزیون.

DOWN: تغییر مقدار و یا کاستن از مقدار فعلی پارامترها – حرکت در جهت پایین در حالت ریوزیون.

 

توجه! نصب تابلو آسانسور : در تابلوهای آلتون آسانسور نیازی به ریست کردن تابلو فرمان قبل از وارد شدن به منوها و پس از انجام تنظیمات نمی‌باشد به محض فشردن دکمهٔ ESC و شنیدن عبارت خروج از تنظیمات، تنظیمات ذخیره و اعمال می‌شود.نصب آسانسور در اصفهان ( دلساتک )

 

  1. نوع آسانسور: گیرلس،3VF، هیدرولیک یا دو سرعته

در این منو نوع آسانسور را تعیین می‌کنیم (0- گیرلس، 1-3VF، 2- هیدرولیک، 3-دوسرعته)

با انتخاب نوع آسانسور در این منو تمام پارامترهای مربوط به آن تغییر کرده و به طور خودکار با نوع آسانسور هماهنگ می‌شوند. نکته: برای تنظیم تابلو جهت هیدرولیک درایو دار، ابتدا منوی شماره 1 را روی 2 تنظیم نموده و سپس در منوی H5 گزینه 2 را انتخاب می‌کنیم.

  1. تعداد توقف

برای آسانسورهای بالای هفت طبقه حتماً باید برد گسترش G10 تا 10 طبقه و G20 تا 20 طبقه برروی برد GSM و برد کابین نصب شده باشد در غیر این صورت آسانسور دچار خطا می‌شود.

3.      نمراتور | در نصب آسانسور در اصفهان

نحوه اعلام طبقه

بر اساس شاخص طبقه:

بهطور پیشفرض هر آنچه بهعنوان شاخص طبقه تنظیمشده باشد، اعلام می‌گردد.- بر اساس اعلام دلخواه: 1 (قرار ENABLE) 1 را مساوی L19 (می‌شویم و پارامتر ADVANCE SETTING) ابتدا وارد منوهای تخصصی می‌دهیم در این صورت در این منو می‌توان اعلام طبقه را بهدلخواه و بدون وابستگی به شاخص طبقات تنظیم نمود. این منو قابل تنظیم به حالات جدول زیر میباشد.

اعلام طبقات خاصنحوه تنظیم
طبقاتخالیخالیG
لابیخالیخالیL
استخرخالیخالیS
رستورانخالیخالیR
پشت بامخالیخالیT
پارکینگخالیخالیP
پارکینگ 1 تا 7خالی7,…,1P
زیرزمینخالیخالیB
زیرزمین 1 تا 7خالی7,…,1B
طبقه 1 تا 9 و در صورت دلخواه با پسوند شمالی یا جنوبی یا شرقی و یا غربی(S یا W یا N یا E)9,…,1خالی
طبقه 10 تا 19 و در صورت دلخواه با پسوند شمالی یا جنوبی یا شرقی و یا غربی(S یا W یا N یا E)9,…,01

 

  1. زمان مجاز حرکت

بسته به تعداد طبقات این پارامتر باید تنظیم شود که از 7 ثانیه قابل تنظیم می باشد.

مثلا در صورتی که یک آسانسور برای 5 طبقه دارم بیشترین حرکت از طبقه اول به پنجم یا بالعکس می باشد که با استفاده از فرمول [(n-1)*3]+10 و قرار دادن مقدار مجاز 22 ثانیه می شود نصب آسانسور در اصفهان .

  1. تعیین پرچم دور اندازی

نصب تابلو آسانسور ( delsatecco ) این پارامتر بر روی مقادیر 0 و 1 و 2 قابل تنظیم می باشد اگر بر روی 0 تنظیم شود با پرچم دوم و اگر بر روی 1 تنظیم شود با پرچم اول دور اندازی می شود و با تنظیم بر روی 2 نحوه دور اندازی قابل برنامه ریزی می شود که تنظیمات مربوطه در منوی L14 صورت می گیرد.

6.      زمان تزریق DC در حالت نرمال در نصب تابلو آسانسور

در تابلو های درایو دار این پارامتر کارایی دارد. همانگونه که می دانید در حالت معمولی فرمانهای سرعت و جهت با هم برداشته می شود ولی در این پارامتر می توان از 0 تا 2.5 ثانیه بین آنها و در حالت نرمال تاخیر گذاشت. با توجه به شکل 2 نصب تابلو در آسانسور

نصب تابلو آسانسور دلساتک

شکل 2 نصب تابلو آسانسور

  1. زمان تزریق DC در حالت رویزیون

در تابلو های درایو دار این پارامتر کارایی دارد. همانگونه که می دانید در حالت معمولی فرمانهای سرعتو جهت باهم برداشته می شود ولی در این پارامتر می توان از 0 تا 2.5 ثانیه بین آنها و در حالت رویزیون تاخیر گذاشت. نصب آسانسور در اصفهان ( دلساتک )

  1. تاخیر دور اندازی در جامپ یک طبقه

در این پارامتر می توان تاخیر دور اندازی حرکت های یک طبقه آسانسور را تعیین کرد که از 0 تا 2 ثانیه قابل تنظیم می باشد نصب تابلو آسانسور ( delsatecco ).

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoخرید آسانسور در اصفهاندلساتکقیمت آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب تابلو آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه آسانسور در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *