نصب آسانسور در اصفهان | نصب آسانسور هیدرولیک!

نصب آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان


نام عنواننصب آسانسور هیدرولیک در اصفهان
نام نویسندهبهتام آدینه
دپارتماناوج شید
زمان۱۳ دقیقه
تعداد کلمات۹۰۰ کلمه

 

آسانسورهای هیدرولیک چگونه کار می کنند؟

اما آیا می دانید نصب آسانسور هیدرولیک چگونه است؟

بنابراین آسانسور هیدرولیک چطور کار می کند؟

نصب آسانسور هیدرولیک کار کیست؟

نکات مثبت و منفی نصب آسانسور هیدرولیک در اصفهان :

نکاتی که  برای نصب آسانسور هیدرولیک مهم است:

در کل  آسانسور هیدرولیک چطور کار میکند؟

 

رسم توضيحي 1 آسانسور هیدرولیک

رسم توضيحي 2 کابین آسانسور هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک چگونه کار می کنند؟

نصب آسانسور در اصفهان  سیستم شناخته شده است که در صدها آسانسور در سراسر جهان بکار گرفته میشود، همواره مقدار زیادی از ما شین آلات و تجهیزات با استفاده از همان اصول بکار گرفته میشود.

 اما آیا می دانید نصب آسانسور هیدرولیک چگونه است؟

نصب آسانسور در اصفهان  مطمئن شوید که آسانسور شما با تشخیص نحوه عملکرد و تشخیص هرنوع اختلال قبل از پیش آمد مشکل، در شرایط مناسب نگهداری می شود، یا اینکه تصمیم بگیرید کدام نوع آسانسور مناسب برای ساختمان شما میباشد.

برای آشنایی بیشتر با مکانیزم نصب آسانسور در اصفهان مطالب را مطالعه و دنبال کنید.

اجزای اصلی برای نصب  آسانسور هیدرولیک عبارتند از:

  • پیستون داخل یک استوانه
  • منبع روغن
  • پمپ
  • موتور
  • شیر فلکه

معمولا ۱ بالابر هیدرولیک دارای یک اتاق است که پمپ را در آن قرار می دهیم.  پس امکان دارد به فضای بزرگتری نیاز داشته باشیم. برای انتخاب آسانسور، ارزش استفاده از مزایا و محدودیت ها در رابطه با نیازهای شما ملاک است. محیط، ارتفاعات، سطح استفاده و فضای موجود می تواند در انتخاب آسانسور به شما کمک کند.

بنابراین آسانسور هیدرولیک چطور کار می کند؟

بالابرهای هیدرولیک دلساتک  بر روی یک اصل اساسی طراحی شده اند.  برای بالا رفتن (۱ پمپ ) روغن را به سیلندرها منتقل می کند تا پیستون را فشار دهد و اتاقک آسانسور به سمت بالا حرکت  کند. برای پایین آمدن، شیر باز می شود و روغن دوباره به داخل مخزن برمیگردد، و با استفاده از نیروی گرانشی ماشین آسانسور به عقب کشیده می شود. زمانی که دریچه بسته است، روغن تنها می تواند از مخزن به سیلندر وارد  شود.( با توجه به رسم توضيحي 1 آسانسور هیدرولیک) اما زمانی که دریچه باز است ، این عمل بصورت برعکس رخ میدهد. کلید های موجود در اتاقک آسانسور باعث حرکت روغن در پمپ میشوند، آسانسور که به انتها برسد، پمپ خاموش می شود و ماشین آسانسور در بالای پیستون قرار می گیرد.( نصب آسانسور در اصفهان)

نصب آسانسور در اصفهان

رسم توضيحي 1 آسانسور هیدرولیک

نصب آسانسور هیدرولیک کار کیست؟

آسانسور هیدرولیک جزء تخصصی ترین، آسانسورهای  DELSATEC به شمار می آید که نصب آن کار راحتی نیست. آسانسور جزء امکاناتی است که امنیت آن شدیدا حائزاهمیت است؛ زیرا در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی ممکن است حادثه ساز باشد و افراد را به خطر بیاندازد. آسانسور هیدرولیک باید توسط افرادی نصب شود که مهارت نصب آسانسور در اصفهان  را داشته باشند؛ تجربه کاری داشته باشند و  توانایی تشخیص اجزای مختلف آسانسور هیدرولیک را داشته باشند.

نکات مثبت و منفی نصب آسانسور در اصفهان :

نصب آسانسورهیدرولیک  از هیچ کابلی استفاده نمیشود. آسانسور هیدرولیک ارزان تر از آسانسور کششی است ، بنا براین اگر بودجه مد نظر باشد ، این موضوع می تواند به نتیجه گیری کمک کند.سرعت آسانسور هیدرولیک تقریبا ۱ متر بر ثانیه است. با توجه به سرعت آسانسور هیدرولیک، نصب آسانسور در اصفهان برای ساختمان های بیش از ۸ طبقه پیشنهاد نمیشود و به صرفه نیست.  همچنین به فضای بیشتری برای نصب سیلندر درچاهک نیاز است. نصب آسانسور هیدرولیک  به روغن مناسب نیاز دارد  که در دماهای مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشد (روغن در دمای بالاتر رقیق می شود) در این حالت ۱ مکانیزم خوب می تواند سیستم تعلیق را بهبود بخشد.

روغن می تواند از سیستم خارج شود و  مشکلات بزرگی ایجاد کند. این اتفاق در سیستم های جدید رخ نمی دهد، اما حفظ و نگهداری آسانسور بسیار مهم است.

 

نکاتی که  برای نصب آسانسور هیدرولیک مهم است:

نصاب آسانسور برای نصب آسانسور هیدرولیک در اصفهان باید یک سری نکات را در نظر بگیرد. نکته های امنیتی که در الویت مراحل نصب آسانسور در اصفهان بشمار میروند، بعنوان یک نصاب (شرکت DELSATEC ) باید حتما مسائل ایمنی را در ابتدا در نظر داشته باشید.  ساختمان باید از زمان نصب، بررسی شود؛ چرا که اگر اندازه ها اختلاف زیادی داشته باشد باید پیستون و سیلندر جک را عوض کنید. نصب آسانسور هیدرولیک  کاری است که به مهارت نیاز دارد؛ اما دقت و کیفیت از نکات اصلی است.

در کل  آسانسور هیدرولیک چطور کار میکند؟

آسانسورهای هیدرولیک مثال هر آسانسور دیگر یکسری دستورالعمل برای کارکردن دارند. آسانسور هیدرولیک به اینصورت کار می‌کند که موتور در دستگاه آسانسور بچرخد، تا تجهیز تلمبه بتواند روغن را از مخزن به سیلندر برساند، و منبع سیلندر پرشود تا روغن با فشاری که در آن زیاد می‌شود، اتاقک و پیستون را بطرف بالا حرکت دهد  و هنگامی که آسانسور به طبقه مد نظر رسید متوقف شود.] نصب آسانسور در اصفهان[ مکانیزم اصلی  که در این آسانسور طراحی شده  به موتور آسانسور هیدرولیک برای متوقف کردن روغن، پیامی میفرستد و محفظه آسانسور در طبقه می ‌ایستد و برای پایین آمدن آسانسور، همین روند پیش می ‌رود و زمانی که محفظه پایین می‌ رود، سیستم مرکزی به دریچه فرمان داده و حرکت آرامتر انجام شده و با سنگینی محفظه، پیستون به سیلندر فشار آورده و روغن از دریچه به مخزن منتقل و سیستم مرکزی دستور بستن را به دریچه داده و کابین متوقف میشود. WWW.DELSATECCO.COM

با توجه به  رسم توضيحي 2 کابین آسانسور هیدرولیک

نصب آسانسور در اصفهان

رسم توضيحي 2 کابین آسانسور هیدرولیک

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مشکلات نصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

تعرفه ی نصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *