نصب آسانسور در اصفهان | نکاتی در باب نصب آسانسور

نصب آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان


tilteنصب آسانسور اصفهان
byvahid ebrahimi
organizationdelsatec
id keyنصب آسانسور اصفهان
time10 دقیقه

 

 

 

چکیده

نکاتی در باب نصب آسانسور اصفهان

گنجایش و قدرت حمل بار

تردد و رفت و آمد در آسانسور

ایمنی الویتور

طراحی الویتور

 

شکل 1 گنجایش و ظرفیت

شکل 2 طراحی الویتور

 

 

چکیده | نصب آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان یکی از مواردی است که با روند رو به رشد صنعت آپارتمان سازی،گسترش قابل توجهی یافته و شرکت دلساتک با ارائه این مقاله نکاتی را خاطر نشان کرده که به تب پیش از نصب آن باید مراعات شود،که در غیر این صورت خطرات و خسارت ناشی از اهمال کاری و نادیده گرفتن آنها عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. پس تا پایان با همراه باشید.

مقدمه

من وحید ابراهیمی به تاریخ امروز 22/02/1399 به همراه دوستان خوبم قصد دارم این بار نکاتی در باب نصب آسانسور در اصفهان را به شما عزیزان ارائه دهیم تا به هنگام نصب دچار این مشکلات نشوید پس تا پایان با مقاله دلساتک همراه باشید.

نکاتی در باب نصب آسانسور اصفهان

نصب آسانسور اصفهان توسط شرکت delsatec به صورت کاملا ایمن و امن انجام می گردد و دلساتک طبق استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. با هم مروری داریم بر نکاتی که باید برای نصب مراعات شود.

گنجایش و قدرت حمل بار | نصب آسانسور در اصفهان

گنجایش و مدت انتظار برای رسیدن الویتور از نکاتی هستند که پیش از گزینش باید برای نصب در الویت باشد.باید نکاتی از قبیل کاربری و جمعیت حاضر در ساختمان و توزیع از مواردی است که همیشه برای نصب آسانسور اصفهان از نکات مهم دلساتک بوده که برشمار آنها موثر بوده. اگر سرعت آسانسور مد نظر باشد، الویتوری با حداقل گنجایش 150 الی 200 نفر گزینه مناسبی است. ولی با توجه به هزینه های بالا باید گنجایش حمل بار را تا 250 الی 300 نفر نصب نمود. بلندای بنا از جمله مواردی است که بر شیوه راه اندازی آسانسور از اولویت خاصی برخوردار است.آسمان خراش های بالای 30 یا بیشتر الویتورهایی نیاز دارد که با شفت های چندگانه در level های متنوع تا ساکنین را به مرتفع ترین طبقه هدایت کنند. ضرورت نصب آسانسور در بناهای خیلی بلند توسط شرکت delsatec اولویت خاصی دارد.

با توجه به شکل 1 گنجایش و ظرفیت

نصب آسانسور در اصفهان

شکل 1 گنجایش و ظرفیت

تردد و رفت و آمد در آسانسور

در بناهای مرتفع برنامه ریزی و هماهنگی راه بندان در الویتور بسیار مهم و حیاتی است.و عملکرد را بسیار بالا برده و راحتی را تضمین می کند.برای نصب آسانسور در اصفهان به وسیله شرکت دلساتک این برنامه ریزی و هماهنگی راه بندان الویتور در اولویت قرار می گیرد.

ایمنی الویتور

یکی از مواردی که باعث می شود آسانسور یکی از وسایل پر تردد در ساختمان باشد،امنیت و ایمن بودن آن است. نصب آسانسور اصفهان که توسط کمپانی delsatec انجام می گیرد،برای نصب و مطمئن بودن از ایمنی یکی از ساده ترین روش ها تست کردن الویتور با بیشترین ظرفیت آن است .مکان نصب هم باید باید از هر نظر متناسب باشد و از هر نظر بررسی گردد. در بناهای کهن و فرسوده که از مقاوم سازی کمتری برخوردار است. به همین دلیل برای ممانعت از هرگونه خطر احتمالی مقاوم سازی حتما باید بررسی گردد نکته ای که باید خاطر کنم سرویس و نگهداری باید توسط افراد متخصص و حرفه ای شرکت دلساتک انجام گیرد.

طراحی الویتور

با در نظر گرفتن به این موضوع که اکثر کسانی که مشتری این گونه خدماتند افراد و ساکنین ساختمان می باشند.دیزاین و محل نصب اندازه،سایز و سرعت آن ها متفاوتند.کاربرد و تزئینات و دیزاین الویتور مخصوصا اتاقک مکمل ایمنی برای آسانسور به حساب می آیند. به همین دلیل الویتوری را گزینش خواهید کرد که علاوه بر ایمن بودن جلوه خاصی به نمای محل کار یا زندگی خود بدهید. نکته دیگر این که انتخاب شما باید با دیزاین درونی یا بیرونی جایی که الویتور را نصب آسانسور اصفهان می کنید،همخوانی داشته باشد. و نمای زیبایی به آن بدهند.پیشنهاد دلساتک مشورت با مشاوران و متخصصانی که در این شرکت از تجربه و دانش بالایی برخوردارند است.و با این حربه بهترین و ناب ترین ایده ها را دریافت کنید در حال حاضر بیشترین سفارش برای الویتورهایی است که ازجنس شیشه ساخته شده.

با توجه به شکل 2 طراحی الویتور

نصب آسانسور در اصفهان

شکل 2 طراحی الویتور

انواع الویتورها

الویتور هیدرولیک

این ها با نیروی تحت فشار هیدرولیک کار می کنند و بناهای دارای هشت طبقه شایسته می باشد.اما نوع بعدی آسانسورهای کششی که با استفاده از کابل که توسط چرخ موتور حرکت می کند و مسافران را بالا و پایین می برد البته سرعتی زیادتر است و برای سرعت های بالا و ارتفاعات هست و محدودیتی ندارد و رایج ترین آسانسور در جهان می باشد.(نصب آسانسور در اصفهان)

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

قیمت آسانسورقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *