نصب آسانسور در اصفهان | کابل، سیم بکسل و اتصالات آسانسور

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان دلساتک delsatecco


عنوانکابل، سیم بکسل و 7 اتصالات آسانسور
نویسندهSir Vahid Ebrahimi
دپارتماناوج شید
زمان بندی00:08:00
تعداد کلمات800

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

فهرست مطالب

تعریف و اهمیت حسگر مجاورتی در نصب اسانسور اصفهان

انواع سنسورهای مجاورتی در صنعت اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان

حسگرهای مجاورتی القایی و التراسونیک در صنعت اسانسور

انواع و ساختار سنسورهای القایی | نصب آسانسور در اصفهان

فهرست تصاویر

شکل 1 سنسور مجاورتی

شکل 2 سنسور القایی

تعریف و اهمیت حسگر مجاورتی در نصب اسانسور اصفهان

گونه ای از سنسور که توانایی این را دارد که به طور هوشمند حس کند که فردی یا شخصی در حال آمدن یا رفتن است. این سنسور بیشتر دارای میدانی قوی میباشد. که یا مغناطیسی یا استاتیکی و از خود ارتعاشاتی ساطع می کند و جستجوگر نوسانات تغییریافته در محیط یا پالس های پژواک شده است.این گونه از سنسورها نصب آسانسور در اصفهان عملکردشان بر پایه سیگنال های بالاتر از صدا میباشد. با توجه به شکل 1 سنسور مجاورتی به این شکل که با فرستادن یک موج الکتریکی و بعد گرفتن انعکاس آن از موقعیت یک شئ آگاه شد. امتیاز این سنسور یا حسگر آسانسور اصفهان دلساتک این خواهد بود که در صنایعی کاربرد دارد که از نظر محیطی تمیز نیستند، یا داخل مایع و جامد به راحتی کار میکند. این سنسور میتواند در عملکرد گسترده تخمین زدن فواصل، مشخص کردن یک سطح، حدس زدن یک پهنا و تخمین ارتفاع.

انواع سنسورهای مجاورتی در صنعت اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان

در این راستا حسگرهای مجاورتی دارای چهار نوع هستند که به شرح زیر بخش بندی خواهد شد که عبارتند از: ۱- نوری : این گونه از حسگرها به دو صورت عمل میکند. یا هر دو حسگر در مفابل هم هستند که در نصب آسانسور در اصفهان کار فرستادن و دریافت را انجام میدهند. و یا یک حسگر آسانسور اصفهان دلساتک که توانایی فرستادن و گرفتن سیگنال فروسرخ را دارد و روبرو آن یک آینه دارد و هنگامی که شئ پالس را کات کند. تابش به فتوترانزیستور دریافت کننده نخواهد رسید. و خاموش خواهد شد. موردی که در باب این حسگر مطابق با شکل 2 سنسور القایی باید اعمال کرد این است که چنانچه ارور داد باید تمیز بودن اینه و درستی سند و ریسیو حسگر را بررسی کرد.۲- خازنی این حسگرها مثل خازن ها عمل میکنند و در هنگام بودن شئ در میدان گنجایش آن افزایش خواهد یافت.

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

دلساتک delsatecco

شکل 1 سنسور مجاورتی

حسگرهای مجاورتی القایی و التراسونیک در صنعت اسانسور

القایی : این حسگرها ارتباط فیزیکی ندارند که فقط برای فلزها واکنش پذیر است و قادر است که دستور بدون واسطه را به رله، شیر برقی، مکانیزم تخمین سایز و مدارات آسانسور اصفهان delsatecco بفرستد. طرز کار آن مثل یک سلف کار میکند. و ویژگی القایی آن جهت پیدا سازی شئ بکار میرود. که ر این زمینه دامنه و بسامد تعیین شده دارد. که در صورتی که شئ پیدا شود فرکانس و دامنه صفر میگردد. نکته این که این حسگرها در نصب آسانسور در اصفهان تنها اشیائی را جستجو میکند و توانایی پیدا کردن شئ وابسته به سایز میدان تولیدی است.۲- التراسونیک: این حسگر از پالس بالاتر از صوت بهره میبرد. که کار مهم آن در سرعت سنج ها و تعیین کردن لول مخازن است. شیوه بدین شکل است که با محاسبات سرعت و اختلاف تایم مابین فرستادن و گرفتن فواصل را تخمین میزند. حسگر به صورت سیگنال کار میکنند.

انواع و ساختار سنسورهای القایی | نصب آسانسور در اصفهان

حسگر القایی دو سیم AC ۲- حسگر القایی سه سیم AC ۳- حسگر القایی نامور: که DC میباشد و یک جریان خاص برای آسانسور اصفهان delsatecco منبع برق در لازم دارد در مکانهایی که خطرات انفجار و حریق دارند. و بخش بندی آن به چهار دسته تقسیم می شود. ۱- سه سیمه NPN ۲- سه سیمه PNP ۳- چهار سیمه NPN ۴- چهار سیمه PNP. ساختارسنسورالقایی از چهار بخش تشکیل شده است ۱-اسیلاتور (OSCILLATOR) ۲- دمدولاتور (DEMODULATOR)۳- تریگر (TRIGGER) ۴- تقویت خروجی (OUTPUT DRIVE که بخش اصلی این سنسور از یک اسیلاتور با بسامد بالا متشکل شد که میتواند بوسیله پدید امدن میدان در قسمت حساس حسگر نصب آسانسور در اصفهان میشود. مجاور شدن یک قطعه ای فلزی سبب جریان های گردایی در قطعه گردیده و این عمل موجب جذب انرژی خواهد شد. در نتیجه دامنه اسیلاتور کم شده از آنجا که طبقه دمولاتور دامنه اسیلاتور است. https://delsatecco.com

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

دلساتک delsatecco

شکل 2 سنسور القایی

در ترمینال تابلو کنترل ،چه نوع ترمینال هایی برگشت سری استپ کابین و برگشت دور انداز اجباری پایین می باشد؟1

CB1-TP4

در ترمینال تابلو کنترل ،چه نوع ترمینال هایی برای سنسور توقف و برای تحریک سخن گو است؟

TR- LEF

در ترمینال تابلو کنترل چه نوع ترمینال هایی برای میکرو سوئیچ و برای برق دائم روی کابین می باشد؟

CPL – OPL

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهاندلساتکنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *