نصب آسانسور در اصفهان | #04 نکته در مورد $ آناتومی ایران اسانسور!

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

16.12.2020Date
Anatomy of Iran ElevatorSubject
OjshidDepartment
00:08:57Timer
0857Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه ای بر اناتومی ایران اسانسور!

# نکته اول شماتیک مکانیزم اسانسورهای هیدرولیک و کششی!

# نکته دوم اهمیت یک متخصص و مشاور!

# نکته سوم قطعات اسانسور ماشین و شافت ، شیو و موتور!

# نکته چهارم کنترل ، وزنه ، راهنما!

فهرست تصویر

شکل 1 ساختمان قدیمی و اسانسور

شکل 2 شماتیک اسانسور

مقدمه ای بر اناتومی ایران اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان!

باید در مجتمع های امروزی تازه از دو تراز یا بالاتر ضروری است تا برای داشتن آسانسور اصفهان اقدام کرد که این کار توسط شرکت دلساتک و با بروزترین امکانات شکل میگیرد. افراد نیاز دارند. تا برای کارهای روزمره خود از آن استفاده کنند افرلادی که قصد دارند محل سکونت خود را مجددا بازسازی کنند لازم دارن تا از اسانسور در خانه خود استفاده کرده که این خود میتواند یک چالش بسیار دشوار باشد. اما به یاد داشته باشید که در یک مجتمع تازه ساز مکان اسانسور از قبل در نظر گرفته شده که این کار را برای نصب آسانسور در اصفهان را ساده تر کند بنابراین در ساختمانهای قدیمی این کار چالش برانگیز است چرا که به دلیل نیاز به حفر برای چاه اسانسور و مکانی که باید در نظر گرفت کار را پیچیده میکند. که البته هزینه زیادی دارد. شکل 1 ساختمان قدیمی و اسانسور.

# نکته اول شماتیک مکانیزم اسانسورهای هیدرولیک و کششی!

گونه های گوناگونی از ست کردن اسانسور در این صنعت وجود دارد. اغلب هیدرولیک و کششی هستند این دو اسانسور تفاوتهایی با هم دارند که در آسانسور اصفهان بسیار مهم اند. برای نمونه در اسانسور هیدرولیک دارای یک پیستونی هستند که برای رفتن به تراز فوقانی و تحتانی اتاقک بکار میرود. زمانی که بالابر کششی از یک مکانیزم اسانسور که دنده ای یا بی دنده به اضافه وزنه برای هدایت این نوع اسانسور بکار میرود. داشتن آگاهی کامل از سازه اسانسور باعث میشود که بر عملکرد این سیستم و نصب آسانسور در اصفهان دانش کاملی را بدست آوریم. موارد زیادی امکان دارد در شناخت و حل مسئله کمک کنند. بودن یک کارشناس زبده در دلساتک یکی از نکاتی است که این شرکت را از دیگر شرکتها متمایز کرده و به شما این قابلیت را داده که از مسائل پیچیده به راحتی گذر کرده. شکل 2 شماتیک اسانسور

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 ساختمان قدیمی و اسانسور

# نکته دوم اهمیت یک متخصص و مشاور | نصب آسانسور در اصفهان!

صاحب خانه به عنوان شخص اول قرارداد که برای خرید آسانسور از یک شرکت معتبر مانند دلساتک اقدام به خرید می کند باید برای شرکت نصب آسانسور در اصفهان شناخته شده و خوش حساب باشد تا بتواند از این مجموعه خدمات دریافت کند و بتواند قرارداد خوبی با شرکت امضا کند. شرکت متعهد است که با در اختیار قرار دادن یک مشاور کاربلد به خریدار یا مالک از کم و کیف کار او را آگاه کند. این مسئله در بروز حادثه می تواند مهم جلوه کند چرا که با بروز یک حادثه تا حدی با وجود کارشناسان متخصص آسانسور اصفهان  میتوان مقصر بودن مالک را تشخیص داد. اهمیتی ندارد که چه مدت از زمان حادثه و رویداد گذشته است این مهم است که کارشناس متخصص در اسرع وقت تشخیص خود را اعلام کند. این به خریدار این قابلیت را داده تا درک درستی از موقعیت و پوزیشن داشته باشید.

# نکته سوم قطعات اسانسور ماشین و شافت ، شیو و موتور!

اتاقک اسانسور اشخاص و اجسام را در آسانسور اصفهان delsatecco انتقال خواهد داد و در چاه اسانسور گرفتار شده. اسانسور قابلیت این را دارد تا در ابعاد و سایزهای گوناگون مینیمم یک در دارد و با بهره گیری از موتور با مکانیزم هیدرولیکی کار انتقال را انجام میدهد اسانسور موتور پرکاربردترین و برترین اندازه را برای سازه مجتمع ارائه خواهد داد. شافت متشکل از راههایی است و وزنه هایی دارد که کمک به کم کردن نیروی وارد بر موتور می کند. اسانسورهایی که برای نصب آسانسور در اصفهان مدیریت وزن اتاقک اسانسور را با گنجایش 40 درصثد معادل سازی کند تا به کم کردن توان کلی موتور کمک شود. موتور شیار را به سمتی حرکت داده که برای انتقال اتاقک کمک کند.

 آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

 

شکل 2 شماتیک اسانسور

# نکته چهارم کنترل ، وزنه ، راهنما | نصب آسانسور در اصفهان!

یونیت هدایت با موتور و شیار در اتاق هدایت است که اغلب در قسمت فوقانی قرار داشته این پالس را که از هدایت های هر تراز را گرفته و آن را به مسیرهای موتور انتقال مبدل کرده. زمانی که اتاقک delsatecco آسانسور اصفهان به هدف انتقال داده که به اتاقک فرمان ایست داده و مجوز داخل یا بیرون رفتن افراد یا اجسام را از اسانسور خواهد داد. برای نصب آسانسور در اصفهان وزنه تعادل استفاده برای کتر شدن فشار موتور و سبب خواهد شد تا انرژی تثبیت گردد مه قادر است تا برای انتقال یا فرود اتاقک بکار میرود. موتور با بکار بردن وزنه اتاقک  delsateccoرا در هر دو سمت کار انتقال را انجام میدهد. ریل که برای اتاقک اسانسور و وزنه استفاده شده که برای ممانعت از پیچ و تاب زدن مورد استفاده دارد.

FAQ

آیا می توانم وسایل سفارشی آسانسور خود را تهیه کنم؟

آره. نماینده محلی شما می تواند در زمینه وسایل سفارشی آسانسور به شما کمک کند.

آیادلساتک می تواند در خانه ای که من می سازم آسانسور نصب کند؟

برای ساختمانهای تجاری و مسکونی مناسب هستند

از کجا می توانم دفتر دفتر دلساتک خود را پیدا کنم تا در مورد پروژه ساخت و ساز جدید و یا نیازهای محصول فنی خود صحبت کنم؟

دفتر محلی شما می تواند در بحث و گفتگو با شما درباره نیازهای پروژه ساختمانی جدید به شما کمک کند

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *