نصب آسانسور در اصفهان | # 04 نکته $ نصب آسانسورهیدرولیکی و برقی اصفهان!

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

20.01.2021Date
Installation of hydraulic and electric elevators in IsfahanSubject
OjshidDepartment
00:10:44Timer
1044Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه نصب اسانسور هیدرولیک و برقی در ساختمان!

# نکته 01 ایمنی و امنیت مهم ترین بخش اصلی در نصب اسانسور!

# نکته 02 قیاس اسانسورهای هیدرولیک و برقی!

# 04 مزایا برای اسانسورهای برقی و در مجتمع های اداری و مسکونی!

# نکته 03 یافتن شرکت معتبر برای نصب!

# نکته 04 بهره وری  در اسانسورهای هیدرولیک و سرعت بالا در برقی!

فهرست تصاویر

شکل 1 ایمنی اسانسورها

شکل 2 اسانسور هیدرولیک و برقی

مقدمه نصب اسانسور هیدرولیک و برقی در ساختمان | نصب آسانسور در اصفهان!

در هنگام بهره بردن از مکانیزم های مسیرهای عمودی همچو آسانسور اصفهان دلساتک نکته مهم این خواهد بود که برای این که از سیستم بهره مند شوید باید بدانید کدامیک از این اسانسورها برای مجتمع شما مفید خواهد بود. هرکدام از این اسانسورها خصوصیات دارند که باید در موقع نصب آسانسور در اصفهان آنها را شناخت و کارکرد آنها را برای بودن در ساختمان بررسی کرد. به شکل اخص این نکته را باید مد نظر قرار داد که اسانسورهای هیدرولیک برای مجتمع های با بلندای تا 06 طبقه سازگارترند و اسانسورهای کششی برای بالاتر از 06 طبقه اسانسورهای کششی به کار خواهند رفت. در این صنعت اصلی ترین رکن ایمنی و امنیت است که برای این کار طبق شکل 1 ایمنی اسانسورها که شامل امنیت افراد و اجسام برای انتقال و ایمنی تکنسین های نصاب و پشتیبانی است. نکته مورد بررسی در این خصوص بررسی جزئیات است.

# نکته 01 ایمنی و امنیت مهم ترین بخش اصلی در نصب اسانسور!

امنیت آسانسور اصفهان در این راستا سه رکن دارد که عبارتند از:

 • امنیت اجرایی که امنیت مسافران را پیش از سوار و پیاده شدن برقرار کند.
 • امنیت برای رها سازی و نجات که چه روندی را برای موقع اضطراری پیش رو داریم.
 • امنیت متخصص فنی که برای پشتیبانی از طرف شرکت دلساتک برای آسانسوراصفهان تعیین میشود.

در این مجموعه فعالیت های دستی استاندارد و مالی به روشنی برای خرید یک اسانسور مطلوب موجود است. برای داشتن عهدی که برای خریدار در این شرکت موجود میباشد باید این را در نظر گرفت که رسالت این مجموعه برای نصب آسانسور در اصفهان تماما به نفع خریدار است بنابراین این شرکت خود را ملزم به این دانسته است که ایمنی و امنیت در اسانسور نقش مهمی را ایفا میکند و باید امنیت و ایمنی را به گونه ای در اسانسور پیاده سازی کرد که هیچ حادثه ای پیش نیاید.

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 ایمنی اسانسورها

# نکته 02 قیاس اسانسورهای هیدرولیک و برقی | نصب آسانسور در اصفهان!

این نوع از اسانسورهای دلساتک که هیدرولیک و برقی هستند. انواع گوناگونی از متنوع ترین انتخابهایی است که برای آسانسور اصفهان بکار میرود. آگاهی از شناخت مکانیزم این دو نوع اسانسور این قابلیت را به ما میدهد تا گزینش درستی از اسانسور داشته باشیم با توجه به شکل 2 اسانسور هیدرولیک و برقی را صحیح انتخاب کنیم. هیدرولیک برای مکانهای اداری و بیزینسی سازگارتر است و این نکته را باید در نظر گرفت که ماکزیمم بلندی آنها دارای 06 تراز میباشند و در قیاس با اسانسورهای دیگر به ملزومات زیادی نیاز ندارد نصب آسانسور در اصفهان برای هیدرولیک بایستی مواردی را رعایت کرد:

 1. نصب مناسب مجتمع های 06 طبقه
 2. از دیدگاه دیزاین منعطف بالایی دارد.
 3. امکان انتقال افراد و اشیا را دارد.
 4. از هر سمت قابلیت سوار شدن را دارد.
 5. درایو قابلیت این را دارد تا بدون ایجاد روزنه نصب شود.

# 04 مزایا برای اسانسورهای برقی و در مجتمع های اداری و مسکونی!

اما اسانسورهای برقی سرعت بالاتری از رقبای هیدرولیکی delsatecco خود دارد و این سبب میشود که دو نوع مشکل ایجاد شود که اولین چالش وزنه تعادل و دومین چالش استفاده زیاد از باتری است. ضمن اینکه برای انتقال از ریسمان و طناب برای حرکت استفاده میکند. این تکنولوژی خصوصیاتی دارد که از قرار زیرند:

 • سرعت بالایی دارد
 • دارای اتاق ماشین و این سبب افزایش فضا برای نصب آسانسور در اصفهان است
 • این نوع از آسانسور اصفهان راندمان بیشتری دارد و به نسبت هزینه بالاتری دارد
 • دارای ریسمان های غیر ثابت در عوض پیستون در اسانسورهای هیدرولیک است.

# نکته 03 یافتن شرکت معتبر برای نصب | نصب آسانسور در اصفهان!

همه ما آگاهیم که امروزه ضرورت نصب آسانسور در اصفهان برای ساختمان و مجتمع های اداری و مسکونی یکی از ملزوماتی است که بدون داشتن آن ساختمان شما اصولی نیست و باید روندی را که برای داشتن یک ساختمان اصولی طی شود را رعایت کنید نصب آسانسور اصفهان یکی از این موارد است که در صورت نداشتن آن به شما مجوز ساخت را اعطا نمیکنند اما نکته ای که باید درنظر گرفت این است که حتی برای داشتن اسانسور نیاز به یک شرکت معتبر داریم که دراین زمینه  delsateccoبهترین و برترین گزینه در این زمینه است که با دارا بودن نیروهای زبده چه در نصب و چه در سرویس و خدمات ماهر و مهارت کافی دارند که سبب میشود تا خسارت به صفر برسد. برای این که در این مجموعه امنیت و ایمنی آسانسور در ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به تعهدات خود پایند است.

آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسور هیدرولیک و برقی

# نکته 04 بهره وری  در اسانسورهای هیدرولیک و سرعت بالا در برقی!

بهای انرژی در جهان رو به افزایش است و راندمان بالای اسانسورهای هیدرولیک delsatecco باعث شده تا این اسانسورها در صنعت آسانسور اصفهان از طرفداران زیادی برخوردار باشد. اسانسورهای هیدرولیک که از جاذبه برا انتقال افراد و اشیا بهره میبرد در اسانسورهای برقی نیز که دارای فناوریهای جدید هستند در مصرف انرژی بهینه هستند هرچند در حال حاضر نیز اسانسورهای برقی از نمونه های هیدرولیکی خود عقب نیستند. اما در نصب آسانسور در اصفهان یکی از بزرگترین امتیازاتی که در اسانسورهای برقی وجود دارد سرعت بالای این اسانسورها که رکن اصلی در این اسانسورها است هرچند نصب اسانسورهای برقی را بسیاری از شرکتها برای نصب در ساختمان توصیه میشود اما هیدرولیکی نیز امتیازات خاص خود را دارد. اما باید دانست که اسانسورهای هیدرولیک برای فرود و فراز از نرمش خاصی برخوردارند اما اسانسورهای برقی برای مجتمع های با ارتفاع بالاتر سازگارترند.

FAQ & Feedback

آیا آسانسورهای مسکونی ایمن هستند؟

بله

آیا چیزی به عنوان آسانسور “سبز” وجود دارد؟

بله

آیا آسانسورهای مسکونی انواع مختلفی دارند؟

بله

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *