نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | استعلام قیمت آسانسور در اصفهان

“Merry Christmas and , New Happy Year 2021”

30.12.2020Date
What is the price of the elevatorSubject
OjshidDepartment
00:11:08Timer
1068Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

# مقدمه ای برای قیمت اسانسور در ساختمان!

# 01 بررسی هزینه و قیمت اسانسور در مجتمع اداری و مسکونی!

# 02 خصوصیات ، قیمت و طراحی اسانسور!

# 03 مهمترین نکته قیمت گذاری متریال اسانسورهای اداری و مسکونی در ساختمان!

# 04 گنجایش ، اندازه ، توقف  اسانسور!

# 05 نصب اسانسور متناسب با هزینه متعارف!

فهرست تصاویر

شکل 1 انواع اسانسور

شکل 2 قیمت اسانسور

 #مقدمه ای برای قیمت اسانسور در ساختمان | نصب آسانسور در اصفهان!

اسانسور امکانی است برای راحت تر کردن انتقال مسافران و اجسام در درون مجتمع تجاری و مسکونی در میان ترازهای بالا و پایین مجتمع که افراد در آن تراکم دارند و اسانسورهای دلساتک دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند که هرکدام بسته به شرایط خود دارای قیمت ها و هزینه ها و سایزهای مجتلفی اند. از موانعی که باعث شده که نصب آسانسور در اصفهان در ساختمان به تعویق افتد کهنه بودن و نوساز نبودن ساختمان است مشکل دیگر اینکه اغلب مالکان به دلیل اینکه هزینه های این کار به نظر آنها بالاست این کار را به تعویق انداخته اما طبق مقررات آنها موظفند تا با گرفتن استعلام قیمت آسانسور در اصفهان به این کار اقدام کنند همانند شکل 1 انواع اسانسور که مشاهده میکنید. نکته اینکه بازسازی این ساختمان ها که ویلایی ساخته شده که خانه های لوکس مدرن هستند با داشتن اسانسور ارزش بالایی پیدا کرده است.

# 01 بررسی هزینه و قیمت اسانسور در مجتمع اداری و مسکونی!

اسانسورهای دلساتک اجزایی مانند موتور ، ریل ، در ، کابین اسانسور تابلو ، پنل و… که اغلب این اجزا دارای هزینه های بالایی دارد که این شرکت تلاش دارد که اجزایی را برای فروش در اختیار خریدار بگذارد که هم از نظر کیفیت و قیمت درجه یک باشند اما نکته ای که باید به آن توجه کرد مواردی است که این نوع از قطعات بر اساس آنها نرخ گذاری میشود استعلام قیمت آسانسور در اصفهان در این مجموعه از بهترین و منصفانه ترین قیمت گذاری ها در سطح کشور است. خریدار باید از برترین قطعه ها استفاده کرده تا برای مدت زیادی بتوانید از آن استفاده کنید و ضمنا قیمت پرداختی ارزش قطعه را داشته باشد. از آنجایی که قیمت در نصب آسانسور در اصفهان نکته مهمی است که خریداران متاسفانه بیشتر به آن توجه میکنند تا کیفیت به همین دلیل در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

# 02 خصوصیات ، قیمت و طراحی اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان!

خصوصیات یک اسانسور دلساتک  برای ساختمان های تجاری و مسکونی که قرار است در مجتمع شما نصب شود. عبارتند از:

 • دارای سرعت متناسب با عملکرد
 • راندمان بالا و بازده زیاد
 • مکانیزم برق در زمان رفتن برق
 • قطعه های درجه یک
 • امکان نصب آسانسور در اصفهان در هر نقطه ای از مجتمع
 • عمر مفید قطعات
 • احتباج نداشتن به حصارکشی و دیوارکشی در پیرامون اسانسور

عوامل موثر در استعلام قیمت آسانسور در اصفهان و قیمت گذاری اسانسور خانگی و تجاری عبارتند از :

 1. متریال اتاقک
 2. سایز اتاقک
 3. مکان نصب
 4. انتخاب مکانیزم
 5. توان موتور
 6. گزینش اسانسور
 7. انتخاب موتور

اما نکته دیگر در اسانسور طراحی منحصر به فرد آن است که اگر عالی باشد خریداران زیادی دارد.

 • تنوع مجتمع ها
 • بلندای ساختمان
 • اجزای اسانسور
 • موتور اسانسور
 • اتاقک اسانسور
 • تابلو
 • ریل

قیمت گذاری مطابق شکل 2 قیمت اسانسور بستگی به نوع قطعات و کیفیت آنها و شرکت اسانسوری دارد.

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 انواع اسانسور

  # 03 مهمترین نکته قیمت گذاری متریال اسانسورهای اداری و مسکونی در ساختمان!

گونه های مختلفی از اسانسور delsatecco موجود میباشد که تنوع گوناگونی دارند که انتخاب آن بستگی به عملکرد آن در ساختمان دارد که چه انتظاری از اسانسور دارید یکی از این اسانسورها که هیدرولیک است و برای مجتمع های 02 الی 08 طبقه متناسبند. موتورخانه در اسانسور در کف و کنار چاهک اسانسور موجود است که به دو نوع چاهک و بدون چاهک بخش بندی شده است. در نصب آسانسور در اصفهان و اسانسورهای کششی که بواسطه کابل به دور چرخ فلکه موتور در قسمت فوقانی چاهک جا سازی شده و عمل انتقال را انجام داده این گونه از اسانسورها برای مجتمع هایی با بلندای متوسط و با ارتفاع بالا سازگار بوده و در قیاس با گونه هیدرولیکی سریع تر است و استعلام قیمت آسانسور در اصفهان آن با نوع هیدرولیکی متفاوت است که به سه دسته گیربکس ، کششی گیرلس ، و بدون موتورخانه بخشبندی میشود.

# 04 گنجایش ، اندازه ، توقف  اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان!

گنجایش یکی از عوامل مهمی است که قابلیت این را دارد که قیمت اسانسور delsatecco را افزایش یا کاهش دهد. طبیعتا هر چه ظرفیت آن افزایش یابد به مراتب قیمت آن بیشتر شده و گنجایش آنرا باید بر طبق مجتمع و شمارش اشخاص استفاده کننده دارد. بدیهی است که در یک ساختمان اداری تعداد استفاده کنندگان بسیار بیشتر از مجتمع های مسکونی است به دلیل افزایش تراکم جمعیت در این گونه از مجتمع ها استعلام قیمت آسانسور در اصفهان بالاتری نسبت به منازل داشته باشند. اتاقک اسانسور نیز در افزایش اسانسور نقش به سزایی دارد چراکه اسانسورها با کابین های بزرگ تر بدیهی است که گرانتر و هزینه بیشتری دارند و نصب آسانسور در اصفهان با این کابین های بزرگ به مراتب سخت تر و دشوار تر از نوع کوچکتر آن است. اسانسور هرچه از نوع هوشمند آن باشد یا بطور کلی از نظر تکنولوژی پیشرفته باشد گرانتر است

# 05 نصب اسانسور متناسب با هزینه متعارف!

نرخ اسانسورها به نسبت کارکرد ، سایز بزرگی و کوچکی شان در  delsateccoهزینه های متفاوتی برای نصب در آسانسور در اصفهان دارد طبعا هرچه کیفیت بالاتر باشد نرخ اسانسور بالاتر و عمر بالاتر و راندمان بیشتری دارد بنابراین توصیه این خواهد بود با توجه به نیازتان اسانسورتان را تهیه کنید و برای ظاهر سازی پول زیادتری هزینه نکنید برای همین برای اسن کار استعلام قیمت آسانسور در اصفهان را از شرکت دلساتک دریافت کرده و برای اینکه هزینه زیادی پرداخت نکنید متناسب با شرایط و بودجه خود اسانسور را نصب کنید. اسانسورهای پنوماتیک بهترین گزینه برای نصب در ساختمان اداری و مسکونی است چراکه به چاه و موتورخانه نیازی ندارد و نسبت به کارایی هزینه مناسبی دارد. بنابراین اگر میتوانید از اسانسورهای پنوماتیک استفاده کنید.

استعلام قیمت در آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 قیمت اسانسور

گارانتی از چه زمانی آغاز می شود؟

محصولات ما دارای ضمانت کالا و ضمانت کار هستند. هنگامی که کالا از کارخانه حمل می شود ، ضمانت کالا آغاز می شود.

گارانتی شامل چه مواردی می شود؟

ضمانت ما ارائه می دهد تعمیر یا تعویض قطعات خراب به دلیل مواد معیوب و یا کار. در مورد طول ضمانت نامه های ما ، در سراسر کشور آسانسورها از رقابت برتر هستند.

نوسازی آسانسور چیست؟

نوسازی آسانسور فرآیند تغییر آسانسور قدیمی است به گونه ای که مطابق با کدها و استانداردهای ایمنی مدرن باشد. مدل های جدید آسانسور ایمن تر ، سریع تر و کارآمدتر هستند. ما می توانیم آسانسور قدیمی شما را مدرن کرده و تنظیمات مورد نیاز برای مطابقت با این استانداردها را انجام دهیم.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

استعلام قیمت آسانسور در اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهاناستعلام قیمت آسانسور در اصفهاناستعلام قیمت اسانسور در اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسورتعرفه آسانسور اصفهانتعرفه آسانسور در اصفهاندلساتکفروش آسانسورقیمت آسانسورقیمت آسانسور اصفهانقیمت آسانسور در اصفهانقیمت نصب آسانسورنصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهانهزینه آسانسور اصفهانهزینه آسانسور در اصفهانهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *