نصب آسانسور در اصفهان | # 05 نکته از $ قیمت انواع آسانسور!

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

“Merry Christmas and , New Happy Year 2021”

31.12.2020Date
Prices of elevatorsSubject
OjshidDepartment
00:10:30Study Time
0930Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه ای بر قیمت انواع اسانسور ساختمان!

# نکته 01 ظرفیت و اندازه اسانسور عامل تعیین کننده در قیمت اسانسور!

# نکته 02 تاثیر نوع اسانسور در نرخگذاری!

# نکته 03 قیمت اسانسور هیدرولیک در برابر اسانسور کششی!

# نکته 04 قیمت اسانسور مغناطیسی و کارگاهی!

نکته 05 اسانسورهای خانگی امتیازات و قیمت در اسانسور خانگی!

فهرست تصاویر

شکل 1 کابین اسانسور

شکل 2 فریم وزنه

مقدمه ای بر قیمت انواع اسانسور ساختمان | نصب آسانسور در اصفهان!

اسانسورها دارای انواع قطعاتی است که قیمت و نرخ آن را در شرکت دلساتک متفاوت کرده و هر آسانسوری برای کارکرد خاصی ساخته شده که دارای عملکردهای متفاوتی است و به طبع نرخ های گوناگونی دارد که در نصب اسانسور اصفهان موثر است و هرچند در نگاه اول کارکرد اسانسورها با هم یکی است اما در عمل پیچیدگی ها خاص خود را دارد. در حال حاضر به سبب ازدیاد آسمان خراش ها تلاش برای نصب اسانسور زیاد شده که این سبب پر طرفدار شدن این وسیله در بین خریداران شده است اما با روند رو به رشد نرخ اسانسور شاید تمایل به داشتن و نصب آسانسور در اصفهان کمتر از قبل شده که این خود می تواند باعث نگرانی و استرس مشتریان برای خرید شده است اما نکته حائز اهمیت این است که شاید خواندن این نوشته سبب آن شود که با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید.

# نکته 01 ظرفیت و اندازه اسانسور عامل تعیین کننده در قیمت اسانسور!

گنجایش اسانسور قادر است تا در هزینه موثر است به این فرم که هر چه تعداد ظرفیت آن افزایش یابد مشخصا نرخ آن افزایش خواهد یافت هزینه اسانسور برحسب تعداد نفراتی که از آن استفاده میکنند تعیین میگردد که نصب اسانسور اصفهان و برای شرکت دلساتک مشخص شده که باید طبق آن خریداری شود در صورتی که برای تعیین قیمت حتی اداری و تجاری بودن آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است نکته این که در اسانسورهای اداری تعداد ظرفیت از اسانسورهای مسکونی بیشتر است. نکته دیگر این که اتاقک اسانسور از مواردی است که تعیین کننده در قیمت نصب آسانسور در اصفهان است چرا که در اسانسورهای بزرگ با کابین های بزرگتر مطابق شکل 1 کابین اسانسور نرخ و هزینه بالاتری دارد. و در اسانسورهای کوچکتر هزینه کمتر است.اسانسور کوچکتر از نظر بار مالی به صرفه تر است و مکان کمتری برای نصب نیاز دارد.

# نکته 02 تاثیر نوع اسانسور در نرخگذاری | نصب آسانسور در اصفهان!

اسانسورهای کششی delsatecco در این دسته از اسانسورها که به کششی معروفند از یک موتور برقی که اغلب در قسمت فوقانی چاه اسانسور و در پاره ای از دیزاین ها در قسمت انتهایی مجاور چاهک و در مجاور چاه و در مکانی مانند موتورخانه نصب اسانسور اصفهان قرار میگیرد. بر روی فلکه این موتور کابل های زیادی است که از سویی به اتاقک اسانسور و از سویی به وزنه که داخل فریمی با متریال فلزی که فریم وزنه با توجه به شکل 2 فریم وزنه توجه فرمایید متریال این از بتن یا چدن است. وزن این وزنه ها بستگی به سایز اتاقک وابسته است این وزنه‌ها معمولاً از چدن یا بتن است. که وزن این وزنه ها به سایز و وزن اتاقک اسانسور بستگی دارد که این به اضافه نیمی از وزنه گنجایش اتاقک است. نبود این وزنه ها در نصب آسانسور در اصفهان باعث افزایش قیمت اسانسور میشود.

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 کابین اسانسور

# نکته 03 قیمت اسانسور هیدرولیک در برابر اسانسور کششی!

در مقابل اسانسورهای کششی نوعی دیگر از اسانسورها وجود دارند که به اسانسورهای هیدرولیک معروفند در این نوع از اسانسورهای دلساتک  که از نظر قیمت نصب اسانسور اصفهان بسیار مناسب تر از اسانسورهای کششی هستند. از امتیازات خاصی برخوردارند که میتوان در این پاراگراف به آن اشاراتی مستقیم داشت برای مثال داشتن استارت بدون شک در آغاز حرکت ابتدایی ، تعمیر و نوسازی و تازه سازی به سهولت ، مستهلک شدن کمتر اسانسور ، ساده سازی در بر طرف کردن عیوب ، ایجاد نماهای دیدنی از این اسانسورها در کشورهای متمدن بیش از 80 درصد از اسانسورهای پایین پنج طبقه از اسانسور هیدرولیک استفاده و نصب آسانسور در اصفهان را راحت تر کرده به نحوی که هم هزینه را کم کرده و هم کاربر در نهایت سادگی بتواند از آن استفاده کند این سبب آن میشود که این اسانسور در رسته پر طرفدارترین اسانسورهای نصبی در ایران باشد.

# نکته 04 قیمت اسانسور مغناطیسی و کارگاهی | نصب آسانسور در اصفهان!

اسانسورهای delsatecco ریل و امکانات مرتبط روی چاه با مغناطیس بالا و همیشگی رل استاتور موتور و اتاقک بالابر رل روتور را بازی میکند. با ارتباط الکتریکی به استاتور میدان فراهم شده در مراکزی کات و با القای مدار الکتریکی جریان حرکت اسانسور که نصب اسانسور اصفهان را سبب شده که دارای قطعاتی مانند وزنه ، کابل ، موتورخانه و… دارای هزینه است که مرتبط با عملکرد شما که چه انتظاری از اسانسور دارید و چه میخواهید بنابراین باید در هنگام نصب آسانسور در اصفهان با مشورت با تکنسین ها و کارکنان این مجموعه به آنچه خواهید دانست دست خواهید یافت و این نکته را در خواید یافت که در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد. اسانسورهای کارگاهی نیز یکی دیگر از اسانسورهای تجاری در برج هاست که تکمیل و سرعت دهنده که قابلیت از آغاز کار بواسطه اینکه خودشان مونتاژ و با ارتفاع سازه اوج گیرند.

نکته 05 اسانسورهای خانگی امتیازات و قیمت در اسانسور خانگی!

امتیازات اسانسورهای خانگی برای نصب اسانسور اصفهان delsatecco به صورت زیر خواهد بود که عبارتنداز:

 • نداشتن موتورخانه
 • قابل استفاده در تمامی مکانها
 • نداشتن دیوار کشی
 • حرکت ساده و نرم بدون شک
 • امنیت بالا نسبت به دیگر اسانسورها
 • نداشتن چاه
 • بهینه بودن مصرف برق
 • تعرفه پایین پشتیبانی
 • کاهش تولید سازه
 • نداشتن هزینه سه فاز نصب آسانسور در اصفهان
  نصب اسانسور اصفهان

  Delsatecco | دلساتک

شکل 2 فریم وزنه

آیا ریموت وجود دارد؟

بله ، هر یک از آسانسورهای خانگی ما دارای یک ریموت است که ظاهری کاملاً مشابه با وسیله نقلیه شما دارد.

چند طبقه می تواند رفت و آمد کند؟

برای خانه هایی با سه طبقه ، مانند یک خانه شهر یا یک ملک بزرگ ، واحد دوم اتصال طبقات دوم و سوم ممکن است یک گزینه باشد

آیا می توان به صورت دستی آن را اداره کرد؟

آره. آسانسور 100٪ باتری کار می کند. در صورت قطع کامل برق ، آسانسور هشت تا 10 بار (شاید حتی بیشتر) به بالا و پایین می رود.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *