نصب آسانسور در اصفهان | # 05 نکته $ نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی!

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

21.01.2021Date
Installation of elevators in old buildingsSubject
OjshidDepartment
00:11:24Timer
1084Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

مقدمه ای بر نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی !

# نکته 01 اولین مرحله برای نصب اسانسور شرایط مالی افراد در ساختمان!

# نکته 02 عوامل مانع شدن نصب اسانسور!

# نکته 03 پیش نیاز مقاوم سازی مجتمع های قدیمی برای نصب اسانسور!

# 04 پیش نیاز مقاوم سازی مجتمع های قدیمی برای نصب اسانسور!

# 05 تنوع گوناگون در اسانسور ساختمان!

فهرست تصاویر

شکل 1 نصب اسانسور در سختمان های قدیمی

شکل 2 شرایط ساختمان

مقدمه ای بر نصب آسانسور در ساختمان | نصب آسانسور در اصفهان!

در مورد آسانسور اصفهان باید این گونه بود که برای تمام ساختمان های موجود در کشور باید چاره ای اندیشید تا همه آنها دارای اسانسور باشند اما این روند در ساختمان های قدیمی با کمی تفاوت همراه است که در این نوشتار قصد داریم تا شما را با این نوع از نصب در شرکت دلساتک آشنا کنیم و این عزیزان را نیز ذر نظر بگیریم اما نکته هایی راباید در این مورد همانند شکل 1 نصب اسانسور در سختمان های قدیمی هم فراهم شده و در این مجتمع ها هم به راحتی رفت و آمد صورت گیرد آنچه در این مورد اهمیت دارد جمعیت های بالا در این گونه از مجتمع ها است که به دلیل پایین بودن قیمت این نوع از خانه ها نسبت به خانه های جدید به دلیل فناوری های موجود در این نوع از خانه نیاز به اسانسور احساس شده و باید چاره ای اندیشید.

# نکته 01 اولین مرحله برای نصب اسانسور شرایط مالی افراد در ساختمان!

این یک استاندارد مهم دلساتک برای ساختمان های قدیمی است برای رفاه حال افرادی که ساکن در این مکان ها هستند. اما نکته اساسی برا نصب آسانسور در اصفهان در این گونه از ساختمان ها کدام است باهم این مرحله را بررسی خواهیم کرد اولین نکته شرایط مالی این افراد سکن در این ساختمان هاست. همانند شکل 2 شرایط ساختمان به سبب بالا رفتن سن افراد در کشورها که سازمان امار و ارقام جهانی اعلام کرده تا سال 2025 افراد بالای 70 سال بیشتر خواهد شد و نکته اینجاست که تمامی این عزیزان به سبب دارا بودن شرایط خاص خود نیاز به این وسیله دارد. که به خاطر دشوار بودن رفتن از پلکان مجتمع برای این قشر از افراد جامعه این یک نیاز فوری برای آنها است. هر چند بعضی از آنها قادرند به ساختمان های بهتر نقل مکان کنند اما بسیاری از انها این امکان را ندارند.

# نکته 02 عوامل مانع شدن نصب اسانسور | نصب آسانسور در اصفهان!

همه برای داشتن یک زندگی راحت در این دنیا تلاش زیادی دارند و سعی خواهند کرد به محض این که به خانه رسید احساس آرامش کند و این با رسیدن به در ورودی مجتمع احساس خواهد شد. اما مشکلاتی در سر داشتن آسانسور اصفهان وجود دارد یکی از این عوامل تخصیص بودجه و هزینه برای این کار خواهد بود که با توجه به شرایط کنونی خیلی از افراد قادر به تامین هزینه برای این کار نیستند و نیاز به حمایت زیادی دارند اما شرایط متعارف بودن قیمت و هزینه های دلساتک بی شک تمام اشخاص را مجاب به خرید از این شرکت میکند. اما مانع دوم موافقت برای این کار خیلی راحت و ساده نیست از آنجایی که خیلی از این افرادی که در این مکانها سکونت می کنند به زندگی بدون اسانسور عادت کردند تمایل چندانی به نصب آن ندارند تا جایی که لزوم داشتن آن رااحساس کنند.

نصب آسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 1 نصب اسانسور در سختمان های قدیمی

  # نکته 03 پیش نیاز مقاوم سازی مجتمع های قدیمی برای نصب اسانسور!

با توجه به این که اسانسور تا یک دهه مانده با هزاره سوم متداول و معمول شد بنابراین به جرات می توان در حال حاضر آن را یکی از عوامل مهم در اسانسور به حساب آورد. البته برای داشتن یک اسانسور باید شرایطی را مهیا کرد تا بتوان به راحتی از این وسیله استفاده کرد. یکی از این شرایط وجود یک مکان مناسب برای نصب آسانسور در اصفهان میباشد. اما نکته ای که باید در این باره اشاره کرد مقاوم سازی است که باید به آن اشاره کرد اما در این رابطه باید به مواردی اشاره کرد که قبل از مقاوم سازی باید انجام داد.آتیه ساختمان : باید در نظر گرفت که تعداد واحدها و تراز ساختمان شما تا چه تعدادی است و هزینه آن را محاسبه کرده و اقدام به نصب برای اسانسور delsatecco اقدام کنید.نکته دوم اینکه با افزایش سن نیاز به این وسیله احساس میشود.

# 04 پیش نیاز مقاوم سازی مجتمع های قدیمی برای نصب اسانسور!

  • زمان نصب و تولید: این نکته به این وابسته است که این آسانسور اصفهان برای نصب چه ساختاری دارد و چگونه نصب میشود. و دارای جدول زمان بندی گوناگونی است که توانایی این را دارد که از توالی چند روز تا چندین هفته باشد.
  • مکان یابی: پلنی که قرار است اسانسور در ان قرار گیرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و چون قرار است از یک تراز به تراز دیگر برود ، لازم دارید تا تمام موجودیت و محدودیت های خود را بررسی کنید.
  • قابلیت برق رسانی: باید برای این که در مجتمع خود دارای اسانسور باشید باید بتوانید انرژی برق آن را تامین کنید.
  • تامین هزینه: پیش از این که اقدام به نصب اسانسور نمایید باید طبق نیاز و هزینه خود برای خرید آن اقدام کنید. Delsatecco با داشتم مشاورین کار بلد به شما مشاوره عالی خواهد داد.

# 05 تنوع گوناگون در اسانسور ساختمان | نصب آسانسور در اصفهان !

این اسانسور های هیدرولیک  delsateccoکه توانایی زیادی برای این کار برخوردار است که برای مجتمع در اندازه های تا 06 تراز استفاده میشود. که سرعت متعادلی دارد. این گونه از اسانسورها معمولا دارای پیستونی است که با حرکت روغن و توان آن صعود یا نزول میکند. با بهره مندی از یک پمپ و توسط نیروی زمین به سمت پایین حرکت کرده و بواسطه یک فلکه برای نصب آسانسور در اصفهان هدایت میگردد. اسانسور طبل در دورانی که محبوب بودن اما در دروران کنونی با الگوریتم های خاصی محدود شده اند ارتباط با کابل و درام سیم پیچ که بواسطه یک موتور برقی کمتر شده حرکت کرده و بسته به سایز درام میتواند توان بیشتری از اسانسور هیدرولیک داشته باشد. اسانسور کششی که دارای سه نوع دنده ای و بدون دنده ای و بدون اتاق بدون ماشین که مابین کابل اسانسور و شیار درایو برای انتقال دادن بهره میبرد.

آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 شرایط ساختمان

نصب آسانسور خانگی چه مدت طول می کشد؟

آسانسور خانگی خود می تواند ظرف چند روز پس از رسیدن به محل نصب شود. اگر سایت آماده است – یعنی درهای بالابر آویزان شده اند و برق دائمی در دسترس است

ساخت آسانسور خانگی چه مدت طول می کشد؟

ساخت اکثر آسانسورها به 4-8 هفته زمان نیاز دارد. این زمان از مرحله قاب بندی کار شروع می شود

آسانسور منزل شما می تواند چند طبقه را سرویس دهی کند؟

حداکثر 5 طبقه قابل سرویس دهی است. 50 ′ سفر حداکثر برای آسانسور مسکونی است

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور اصفهاناسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور دراصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *