نصب آسانسور در اصفهان | 08 ایتم برای اسانسور ماشین بر

نصب اسانسور در اصفهان

Delsatecco | دلساتک


نصب آسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

16.11.2020Date
8 items of car liftsSubject
OjshidDepartment
00:09:00Timer
0900Counter
Sir Vahid EbrahimiBy

فهرست مطالب

پیش گفتار | اسانسورهای ماشین بر برای مجتمع های مسکونی و اداری!

خصوصیاتی که باید برای نصب اسانسور خودروبر بدانید |

برای اینکه همیشه به هدف خود برسید برترین برندها را گزینش کنید!

انواع اسانسورهای خودروبر و ویژگی و خصوصیات آنها |

بهترین بالابرها برای اتومبیل | آسانسور خودرو بر APlusLift 2!

بهترین بالابرها برای اتومبیل | آسانسور خودرو بر TRIUMPH NSS-8!

فهرست تصاویر

شکل 1 اسانسور APlusLift 2

شکل 2 اسانسور TRIUMPH NSS-8

پیش گفتار | اسانسورهای ماشین بر برای نصب آسانسور در اصفهان!

رویای داشتن یک اتومبیل برای هر فردی می تواند رویایی باشد که شاید به دست آوردن آن کمی طولانی شود. اما گذشته از آن هر فردی که علاقمند به خودرو باشد و توانایی خرید آن را داشته باشد به یقین تمایل به خریدن آسانسور اصفهان ماشین بر یکی از اهداف اوست که دوست دارد آن را برای خود خریداری کند. در این نوشتار در ابتدا به این خصوصیات سازه اشاراتی کرده و پس از آن انواع گوناگونی از این سازه را به شما معرفی خواهیم کرد پس شما همراه همیشگی دلساتک با ما باشید تا شما را با یکی دیگر از سازه ها برای نصب آسانسور در اصفهان آشنا کرده تا برای خرید آن اقدام کنید از همرامیتان سپاسگذاریم.

خصوصیاتی که باید برای نصب اسانسور خودروبر بدانید | نصب آسانسور در اصفهان

اصولی برای خرید این نوع از اسانسورها باید رعایت کرد را در زیر اشاره کرده و با هم میخوانیم

 • برای نصب آسانسور در اصفهان و راه اندازی این نوع از اسانسورها باید این نکته را دانست که این بخشی از کار راه اندازی اسانسور است برای داشتن این گونه از بالابرها باید بوسیله یک شرکت معتبر مانند دلساتک اقدام کنید تا به صورت حرفه ای این کار صورت انجام شود. کارهای زیادی در این زمینه است. باید اسانسور را به درستی نصب کنید. و باید گام به گام انجام شود.
 • پیش از نصب در مورد گنجایش یا خصوصیات شگفت انگیز این نوع اسانسور با شما بحث میکنیم. پیشنهاد دلساتک به شما این است که مینیمم وزن بالابر 1 تن از خودرو شما بیشتر باشد این تا زمانی به نفع شماست که اتومبیل شما وزنش بیشتر از آسانسور اصفهان نباشد که در این صورت باید یا منزلتان یا اسانسورتان را ارتقا دهید.
  نصب اسانسور در اصفهان

  Delsatecco | دلساتک

شکل 1 اسانسور APlusLift 2

برای اینکه همیشه به هدف خود برسید برترین برندها را گزینش کنید!

برای اینکه در این رقابت برنده باشید باید برترین کمپانی را همانند دلساتک را انتخاب کنید هیچگاه پیرو این نباشید که جنسی بخرید که ارزان قیمت باشد. به این نکته اهمیت دهید که یک مدل مرغوب برای آسانسور اصفهان برای بالابر خودرو بر بخرید. اما توصیه ما به شما وفادار بودن به کیفیت است. بها دادن به  کیفیت اجناس همیشه به نفع شماست. اگر لحظه به این فکر کنید که در صورت بکارنبردن جنس با کیفیت چه خسارتی به خودرو شما وارد خواهد کرد به یقین کیفیت و شرکت برتر را گزینش خواهید کرد. در پارگراف بعد به انواع اسانسورهای خودرو بر را به شما معرفی میکنیم تا بیشتر با این گونه از اسانسورها و نصب آسانسور در اصفهان اشنا شویم.

آسانسور اصفهان

Delsatecco | دلساتک

شکل 2 اسانسور TRIUMPH NSS-8

انواع اسانسورهای خودروبر و ویژگی و خصوصیات آنها | نصب آسانسور در اصفهان

الویتور اتومبیل delsatecco یک پلتفرم است که در نوع هیدرولیکی آن تشکیل شده از یک ریل راهنما برای انتقال بالارونده یا پایین رونده اتومبیل شخصی یا تجاری میباشد. در این نوع از آسانسور که برای منتقل کردن خودروها از یک طبقه یا چند طبقه یا برای انتقال و نصب آسانسور در اصفهان تاسیساتی ، حمل و منتقل کردن ابزارها برای برطرف کردن عیوب و پشتیبانی از دستگاهها ، خودروهای سنگین مانند تریلی و کامیون ، پارکینگ های شخصی ، کمپانی های فروش خودرو. اما باید خصوصیات این نوع از آسانسور اصفهان را هم برای شما بازگو کرد. امنیت زیاد ، انتقال دادن با ثبات. اما یک نوع از این اسانسورها mornlift که در درون خانه یا بیرون از آن نصب میگردد.

بهترین بالابرها برای اتومبیل | آسانسور خودرو بر APlusLift 2!

 • عملکرد

نکاتی را برای شما در اینجا یادآوری میکنیم که خصوصیات بارز این اسانسور است. این بالابر تداوم بالایی دارد و از اتحادیه اروپا گواهی CE دارد. این اسانسور خودرو را بسیار ایمن اتنتقال میدهد. شرکت delsatecco برای این نوع اسانسوری را سفارش میدهد که جنس آن از فولاد Q345 باشد به دلیل اینکه استحکام برای نصب آسانسور در اصفهان آن زیادتر و داشتن امنیت بالا برای انتقال خودروها.

 • دیزاین

دیزاین آن ساده است که دارای پست دوبل است و دارای نسخه های متعددی است. صفحه سطح ارتقا پیدا کرده و ستونهای بخاطر استحکام زیادتر از دیزاین دوبل اس بهره میبرند. درذ این نوع از بالابرها امکان این وجود دارد تا بلندا را افزایش دهیم. توجه به  شکل 1 اسانسور APlusLift 2

 • داشتن فقفل امنیتی در هر دو طرف
 • هنگامی که برق آسانسور اصفهان کات میشود بازو متوقف میگردد.
 • موارد پیش بینی شده برای ممانعت از اضافه بار در اسانسور

بهترین بالابرها برای اتومبیل | آسانسور خودرو بر TRIUMPH NSS-8!

 • عملکرد

دارای کارایی فوق العاده ای میباشند. نکته قابل توجه این ااست که باید این گونه از بالابرها در حد وزنی خود باشند به عبارت ساده تر این دسته از بالابرها چون خودرو را به ارامی و با احتیاط انتقال میدهند. به این دلیل یک نمونه قابل اعتماد است بویژه این که شما دو خودرو در منزل داشته باشید.

 • دیزاین

از دید یک طراح delsatecco این نمونه از آسانسور اصفهان تفاوتی خاصی با دیگر نمونه ها ندارد. باند این مدل دارای چهار پایه برای حفاظت از خودرو ماکزیمم 84 اینچ و عرض بین پست ها 93 اینچ میباشد. نگهدارنده در دو سمت هستند تا در موقع انتقال اتومبیل دقیقا در اسانسور کیپ شود در همین راستا پس از نصب آسانسور در اصفهان برای ایمنی بیشتر هر پست دارای کابلی است که در هنگام معیوب شدن اسانسور این امرمانع خسارت دیدن خودرو میشود. با توجه به  شکل 2 اسانسور TRIUMPH NSS-8

در ورودی ۰FT فعال است؟
سوئیچ OVL خراب است؟

اگر کابین آسانسور در طبقه خاصی بایستد و دیگر حرکت نکند عیب کار اینجاست.

شیرهای کنترل ایمنی؟

……………………… جهت جلوگیری از افزایش سرعت آسانسور و متوقف کردن آن در صورتی که در لوله کشی انتقال روغن نقص یا خرابی ایجاد می شود.

LDN?

در تابلوی کنترل آسانسور ترمینال مشترک لامپ های جهت پایین در سیستم COLLECTIVE-SELECTIVE می باشد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *