نصب آسانسور در اصفهان | 3 راه نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نصب آسانسور در اصفهان دلساتک

نصب آسانسور در اصفهان delsatecco


نصب آسانسور در اصفهان  | 3 راه  نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نام عنواننصب آسانسور در ساختمان های قدیمی
نام نویسندهبهتام آدینه
دپارتمانمجموعه اوج شید
زمان11 دقیقه
تعداد کلمات1190 کلمه

نصب آسانسور در آپارتمان قدیمی

مراحل ابتدائی قبل از نصب آسانسورها   | نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نصب آسانسور درفضای بیرون آپارتمان

نصب آسانسور در اصفهان | نصب آسانسور در داخل خانه‌ها

شکل 1نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

شکل 2نصب آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور در ساختمان‌هایی که نوساز نیستند عملیات ساده ای نیست. در این مواقع عواملی که باید قابل بررسی قرار گیرند، دارای تفاوت هستند.

شرایط بافت ساختمانها، یا قدمت آنها‌ در زمان نصب باید قابل توجه قرارگیرد. این کار در این نوع ساختمان‌ها می‌تواند دشوار باشد. میتوان گفت در ساختمان‌هایی با قدمت بیش از ۵۵ سال شرایط برای نصب آسانسور پیشبینی نشده است. قابل توجه است که تا قبل از آن، نصب و اجرا دشوار و پر هزینه بوده است. با این شرایط  بهترین تکنولو ژی‌هایی که در سال‌های اخیر مورد بازبینی قرار گرفته‌اند، این فعالیت را بطور قابل توجهی مشخص می‌کند.

نصب آسانسور در آپارتمان قدیمی

ساختمان‌ها با قدمت زیاد که به نصب بالابر نیاز دارند از راه حل‌های زیادی برخوردارند. با این حال انتخاب مناسب‌ترین راه حل باید توسط مهندسین مجرب، و پس از بررسی کامل ویژگیها صورت گیرد. علاوه براین مجموعه ساکنین باید از شرایط آگاه باشند و آن‌ها را تصویب نمایند. دلساتک با نصب آسانسور در اصفهان خدمات خوبی به شما ارائه خواهد داد.

چهار راه حل ذکر شده به دنبال انطباق، تا حد ممکن با شرایط منحصر به فرد هر یک از موارد هستند. در نتیجه، منازلی که دارای پاسیوی نورگیر هستند، این فضا را برای نصب دارند. اگر در نصب فضای باز ممکن نبود، تغییر کلی یا جزئی راه پله یا بازسازی آن مسئله ای است که باید در نظر گرفته شود. نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی را به ما بسپارید.

نصب آسانسور در اصفهان | آسانسورهای خانگی

یکی از عیوب بزرگ ساختمانهای قدیمی فاقد آسانسور بودن آن است، که هم باعث عدم رضایت افراد ساکن است و هم در زمان واگذاری ، به مشکل بر می خورند و یا حتی برای ساخت آپارتمان های شکیل با تعداد طبقات کم، یک آسانسور شکیل و امن می تواند نقش مهمی در ساخت ساختمان داشته باشد. Delsatec خدمات و پیشنهادات خوبی برای شما دارد. با توجه به شکل 1نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نصب آسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

مراحل ابتدائی قبل از نصب آسانسورها   | نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نخستین مرحله قبل از نصب و راه اندازی، مطالعه فنی است. هر ساختمان خصوصیات خاص خود را دارد، مخصوصا بناهای با قدمت بالا. بنابراین بسیار مهم است که تجزیه و تحلیل وضعیت ملک، و ویژگی‌های آن به جهت در نظر گرفتن بودجه قبل از شروع انجام شود. در گزارشی که توسط افراد متخصص آماده می‌شود، مکان مناسب مقررمی‌گردد و متناسب با آن، نوع آسانسور و تمام متریال آن برای نصب تهیه می‌گردد.نخستین گام کلیدی است، چرا که روند آتی کل نصب به آن بستگی دارد. با دلساتک نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی را به ما بسپارید.

مکان مناسب برای نصب آسانسور

محیط نصب بزرگترین چالشی است که نصاب آسانسور در یک ساختمان فاقد آسانسور با آن روبرو میشود. اگر چه راهکارهای مختلفی هم در داخل، هم در خارج وجود دارد که با هر شرایطی سازگار می‌باشد که هر یک به منظور حل مشکل هستند. کاربردی ترین نکته ی این نوشته عبارت است از: نصب در پاگرد آپارتمان، در نمای بیرونی، پله و نصب در داخل خانه.

نصب آسانسور در اصفهان | نصب درفضای حیاط

این فضا در اکثر ساختمان‌ها برای نصب آسانسور مناسب میباشد. این قسمت محیط مورد نیاز برای انجام کار بدون ایراد، را آماده میسازد و زیبایی خارج آپارتمان را از بین نمیبرد. زمانی که فضا در داخل ساختمان وجود ندارد، یک ایده ی متفاوت بسیار کاربردی است. دلایل مختلفی برای این کار وجود دارد: کمبود محیط داخلی، نبود فضا برای تعویض جای راه پله‌ها و یا بصرفه نبودن  از نظر مالی. نصب آسانسور در اصفهان را به چه کسی میسپارید؟

نصب آسانسور در اصفهان ‌| نصب آسانسور درفضای بیرون آپارتمان

برای نصب در فضای بیرون نکاتی باید مورد توجه قرار بگیرد.با توجه بهشکل 2نصب آسانسور در اصفهان

لازم است بدانیم که آیا فضا مشاع است یا خیر. درخواست مجوز مربوطه از اداره ی مربوط. نکته ی بعدی، باید توجه بخصوصی به وجود چاله آسانسور در طبقه نخست داشته باشد. آسانسور در فضای بیرون قرار میگیرد، و کابین آسانسور از ساختمان خارج می‌شود، و ممکن است بخشی از مسیر عمومی را به عنوان مورد احتمالی اشغال کند. این ۱ انتخاب است که اجازه می‌دهد تا نصب سریع انجام شود، که در داخل آپارتمان در زمان تأثیر نمی‌گذارد. Delsatec خدمات و پیشنهادات خوبی برای شما دارد. دلساتک را میشناسید؟

نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی دلساتک

شکل 2نصب آسانسور در اصفهان

نصب آسانسور با جابجایی راه پله  | نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

با این وجود فضا برای قرار دادن آن حداقل در بهترین حالت وجود دارد، اما نیاز است که بعضی از عناصر معماری و ساختار آپارتمان مطابقت داشته باشد. دراین رابطه ریلهای موجود اصلاح و فضای داخلی برای ایجاد کابین آسانسور در طراحی میشود. در بعضی از موارد ضروری است که راه پله حذف گردد، و مجددا طبق ساختار جدید بازسازی و ورودی دسترسی اختصاصی به آسانسور را دارا باشد. بنابراین برای افرادی که نیاز به استفاده بیشتری دارند مشکلی ایجاد نخواهد شد. این یک گزینه پرهزینه است که می‌تواند تأسیسات آب و گازرا تحت تأثیر قراردهد، اما در برخی موارد تنها گزینه مورد قبول است.

علاوه بر این، برتری مهم این است که بالابر از ابتدا در آپارتمان اجرا شده و در نتیجه، بیشترین دسترسی ایجاد شده و هیچ تغییری در نمای ساختمان بوجود نمی آید، با این وجود امکان بروز اختلاف با خانه‌ها، که ممکن است بخشی از فضای خود را از دست بدهند، و همچنین نقد برخی از همسایگان وجود خواهد داشت. نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی را به ما بسپارید.

نصب آسانسور در اصفهان | نصب آسانسور در داخل خانه‌ها

این گزینه زمانی که همه ی گزینه‌های دیگر غیر قابل اجرا باشد، و در مواردی که فقط در یک طبقه تنها یک خانه باشد استفاده می‌شود.

یکی از مزایای برتر این است که هرهمسایه دسترسی شخصی به کابین دارد. این کار از طریق ۱ کلید انجام می‌شود، بنابراین هر گونه مشکل

در خصوص حریم خصوصی یا امنیت حل می‌شود. آیا با نصب آسانسور در اصفهان آشنا هستید؟

قانون تقسیم هزینه نصب آسانسور  | نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

موافقت ساکنین همیشه برای نصب آسانسور واجب میباشد اما بیشترین رأی ملاک اجراست.

معمولا تقسیم‌ طوری است که واحدهای بالاتر موظف اند سهم بیشتری نسبت به طبقات پایینی بپردازند، زیرا بر ارزش واحدهای طبقات بالاتر افزوده خواهد شد. Delsatec خدمات و پیشنهادات خوبی برای شما دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب آسانسور در اصفهان

delsateccoآسانسور در ساختمان های قدیمیآیا میتوان در ساختمان های قدیمی آسانسور نصب کردچگونه در ساختمان های قدیمی آسانسور نصب کنیمدلساتکمراحل ابتدایی قبل از نصب آسانسورنصب آسانسور در اصفهاننصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *