نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی اصفهان شرکت delsatecco

نصب اسانسور در اصفهان دلساتک

نصب اسانسور در اصفهان دلساتک


  نصب اسانسور در اصفهان

عنواننصب آسانسور در ساختمان های قدیمی
نویسندهمریم نجف پور
دپارتماناوج شید
مدت مطالعه11 دقیقه
تعداد کلمات1187 کلمه

 

فهرست مطالب

 نصب اسانسور در اصفهان

مقایسه اسانسور ها از نظر کیفیت

نکات مهم در راه اندازی اسانسور در ساختمان قدیمی

ادامه ی نکات راه اندازی اسانسور| نصب اسانسور در اصفهان

محاسبه ی وزن قابل حمل اسانسور

قواعد مورد برای نصب اسانسور در اصفهان

مراحل کارگذاری  آسانسور در بناهای  قدیمی | نصب اسانسور در اصفهان

فهرست شکل

شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان

شکل 2 نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

مقدمه  نصب اسانسور در اصفهان

وصل اسانسور در یک بنای کهنه  و بیشتر از دو طبقه  که اسانسور ندارند سبب  تغیرات چشم گیری شده است.

که امنیت و آرامش رای برای افراد ناتوان و مسن  به وجود آورده است. میتوان گفت بعلت مانع شدن از ضررهای فیزیکی افراد کم سن و سال آن را فراهم کرده است.هنگام بالا رفتن قدمت بنا مبلغ فروش را تا دو برار مبلغی که پرداخته اند به آن ها برمیگردانند.

که در سایت delsatecco نمایش داده شده است.

در سالهای قبل درخواست برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی افزایش زیادی داشته است. وبا توسعه ی فناوری در بنا و منزل های کهنه ای که قبلا این امکان وصل کردن فراهم نبوده است. اکنون میتوانند برای راه اندازی اسانسور درخواست دهند.

مقایسه اسانسور ها از نظر کیفیت

اسانسورهایی  که با فشار روغن کار می کند در برابر اسانسور های کششی به نسبت ریسک کمتری دارند. اگر اجزاء سانسوری دستگاهی که با فشار روغن کار می کند را با اسانسور کششی مقایسه کنیم. اسانسور کششی قیمت بالاتری پیدا میکند. اما اگر قیمت خرپشته و سازه ی مورد نیاز برای اسانسور کششی را در نصب اسانسور در اصفهان افزایش دهیم. اسانسوری که با دستگاهی با فشار روغن کار می کند. به نسبت از اسانسور های کششی مقرون به صرفه تر که برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی کاربردی است. بصورت تخمینی با در نظر گرفتن مدل استفاده شده از تابلوی برق، جنس اسانسور، تجهیزاتی که در بنا  و دلساتک موجود است. قیمت اسانسوری که دارای دستگاهی است که با فشار روغن کار می کند و در آن از جک هیدرولیک استفاده میشود بالا است.که در نصب اسانسور در اصفهان کاربرد ویژه ای دارد. شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان دلساتک

شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان

نکات مهم در راه اندازی اسانسور در ساختمان قدیمی

از جمله نکته ی ضروری راه اندازی اسانسوردر خانه های قدیمی همبستگی و هم عقیده بودن همسایه ها این است. که در برخی از بناها و یا کسانی که در طبقه های 1و2 ساکن هستند، کسی هزینه ای پرداخت نکند. حتی دارای این باور هستند که منزلشان از امنیت کمتری برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی  برخوردار خواهد بود. با ارائه ی حسگر هایی که در، درب های منزل بکار برده میشوند،میتوان از ورود افراد ناشناس به خانه جلوگیری کرد. با توجه به عقیده ی شهرداری و گرفتن مبلغی برای کم شدن محلی که  اسانسور در آن قرار میگیرد. و همچنین تایید کردن آن مکان به شما مجوز پایان کار میدهند. که قبل از نصب اسانسور در اصفهان مهم است. نحوه ی گرفتن مجوز در سایت delsatecco مشخص شده است.
با تخمین صحیح و به موجود آوردن یک گودال کارآمد میتوان به وسیله ی یک اسانسور هیدرولیکی امکان رفتن به طبقه ی آخر را به وجود آورد بدون آنکه از تراز سقف اخر ساختمان بالاتر رفت. به استهزار میرساند که  دستگاه جک هیدرولیک برای خانه ای که دارای 5 وقفه میباشد کارآمد است.

ادامه ی نکات راه اندازی اسانسور| نصب اسانسور در اصفهان

همچنین باید هنگام نصب هر مدلی از اسانسور باید از وضعیت بنای خود آگاه باشیم. نکات زیادی را باید در گزینش دستگاه اسانسور

مورد نظر برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی رعایت کنیم. همچنین توجه به نکات زیر قابل ذکر میباشد:

سرعت دستگاه

طبقه ها

اندازه ی مکان مورد نیاز که کارکرد مستقیمی در سطح مفید اتاقک،گنجایش اتاقک و از همه مهم تر طرحی که قرار است انجام شود، دارد.

نصب درب به شکل عمومی و خصوصی

 

 

محاسبه ی وزن قابل حمل اسانسور

برای حساب کردن سنگینی که به سیم های کششی یا جک دستگاهی که با فشار روغن کار می کند. باید از تاریخچه ی حرکتی اسانسور یا نمودار سرعت-زمان،شتاب زمان و مکان-زمان در رفت و برگشت بین دو طبقه استفاده کرد. با قراردادن یک حسگر روی اسانسوری که درحال استخراج است، این نمودارها قابل مشاهده هستند. هنگام حسابات مهندسی، اسانسوری دارای  دستگاه drive میباشد که دارای بالاترین سرعت متغیر است. و به شکل مثبت و منفی در حرکت روبه بالا و روبه پایین اسانسور ،پایین 7درصد سرعت سنگینی آن میباشد. در نتیجه در درون اسانسور ترازویی قرار گرفت بالاترین نوسان وزن همین درصد میباشد.به عنوان مثال اگر کسی با وزن  kg100 بالاترین نوسان وزنش بین 93 تاkg  107 میباشد. به شرط اینکه از استاندارهای حرکتش بالاتر نرود. باید حد وسط سرعت حرکت ش برای راه اندازی یک اسانسور خانگی 0.4 بر ثانیه باشد. که باید این نکته را درنصب اسانسور در ساختمان های قدیمی رعایت کرد. باتوجه به شکل 2 نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی دلساتک

شکل 2 نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

قواعد مورد برای نصب اسانسور در اصفهان

قوانین  مشاوران و مهندسان دلساتک بعد از دیدن سازمان ها ،خانه ها و بناهای فرسوده  برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی به این شکل است.که در اولین مرحله به بررسی و مکان جا مناسب برای قرار گرفتن اسانسور اقدام کند. اگر صاحب کار مایل باشد و شرایط کنونی بتواند پاسخگو باشد. در این صورت میتواند در نمودار سازی خود پایداری و ثبات بنای خود را در آن قرار دهد. سپس انتخاب اسانسور را بر پایه ی محلی مناسب گزینش کرده و افدام به آماده سازی آن میکنیم. همچنین با در نظر گرفتن قوانین و قواعد شهرداری عملیات لازم را برای آماده سازی در آن لحاظ میکند.

مراحل کارگذاری  آسانسور در بناهای  قدیمی | نصب اسانسور در اصفهان

 

1-فراهم کردن نقشه ی لازم جهت مورد قبول واقع شدن موسسه ی نظام مهندسی برای انجام پروژه

2-امکان فراهم کردن نقشه  منزل به شرط موجود نبودن نقشه ی منزل

3-کارگذاری و آماده کردن اسانسور بطور کامل

4- قرار دادن یک محفظه ی زیبا مانند شیشه،اهن،استفاده از برگه ی پلی کربنات دور اسانسور

5-خراب کردن محلی به منظور قرار دادن اسانسور برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی

6- ایجاد اسکلت و آهنکشی سازه که میتوانید  در دلساتک مشاهده کنید.

7-دوباره سازی محل کارگذاری اسانسور مناسب

8-امکان انتقال  لوله های کنتور به محلی مناسب

گزینش مکانی که خیلی کاربردی نیست و همچنین عمل کردن به نکات ایمنی به وسیله ی متخصصان حرفه ای و فنی میباشد. از نکات مهم در انتخاب محلی کارآمد برای جاسازی نصب اسانسور در اصفهان در سایت delsatecco میباشد. قرار دادن اسانسور به شرط داشتن وضعیت مطلوب در خارج از نمای بنا برای نصب اسانسور در ساختمان های قدیمی میباشد. یا در بین پله ها  به شکل اتاقک شیشه ای با سازه ی شیشه مانند هم میتواند نصب شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور ها از نظر کیفیت چه تفاوتی دارندبرای نصب اسانسور چه مراحلی را طی کنیمدلساتکنحوه ی محاسبه ی وزن قابل حمل اسانسورنصب آسانسور در ساختمان های قدیمینصب اسانسور در اصفهاننکات مهم در راه اندازی اسانسور های قدیمی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *