نصب اسانسور دراصفهان | گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

نصب اسانسور دراصفهان delsatecco


پاراشوت چیست؟

عملکرد پاراشوت (چتر نجات اسانسور)

پاراشوت استاندارد (نصب اسانسور دراصفهان)

پاراشوت یا سیستم ایمنی لحظه ای

پاراشوت با سیستم ضربه گیر

پاراشوت با عملکرد تدریجی

معایب سیستم ترمز پاراشوت

گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

شکل 1 گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

شکل 2 نصب اسانسور در اصفهان

 

پاراشوت چیست؟

 

مهم ترین بخش اسانسور ترمز ایمنی آن یا همان پاراشوت است. این وسیله دارای دو فک می باشد که قادر است اسانسور را روی ریل ها نگه دارد. وقتی سرعت اسانسور بیش از اندازه شود این سیستم به صورت خودکار وارد عمل شده و سرعت اطاقک را کاهش می دهد. گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت را از ما دلساتک شرکت نصب اسانسور دراصفهان بخواهید.

فک های پارشوت به چتر نجات معروف هستند. این سیستم موقعی که کابل پاره شود بیشتر خود را نشان می دهد که قادر است جان مسافران را نجات دهد. این به طور خاص به واحد یا دستگاه توسعه یافته مربوط می شود که به آسانسور اجازه می دهد تا هنگام حرکت هم به سمت بالا و هم به سمت پایین ترمز کند. چتر نجات به گونه ای طراحی شده است که از تعدادی گیره، اعم از ثابت و سیار تشکیل شده و از قرقره ای با سطح بیرونی پیچیده تشکیل شده است. به گونه ای که هنگام بروز ترمز آسانسور، گیره متحرک به سمت ثابت حرکت می کند. و به کمک آن قرقره، فشار بر روی راه آهن پشتیبانی آسانسور اعمال می شود و در نتیجه آسانسور متوقف می شود. در شکل 1 گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت را میتوانید مشاهده کنید.  Delsatecco

بنابراین این اختراع در سیستم ترمز آسانسور، که به عنوان چتر نجات آسانسور نیز شناخته می شود. و به طور خاص در چتر نجات های دو طرفه حک شده است.

 

عملکرد پاراشوت (چتر نجات اسانسور)

 

چتر نجات آسانسور دو طرفه که امکان ترمز در هر دو جهت، از بالا و پایین را شامل می شود. که شامل یک گیره متحرک، یک بست گیره متحرک و بین این مجموعه ای از غلتک ها است. که به آنها امکان حرکت بدون اصطکاک و همچنین دارای سیستم لنگرگیری جعبه و شاسی است. که از مجموعه ای از کلاه ها تشکیل شده است که امکان بازی بین جعبه و شاسی را می دهد. دلساتک شرکت نصب اسانسور دراصفهان می باشد.

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

شکل 1 گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

و همچنین دارای یک زیر واحد درایو، متشکل از یک اهرم و یک میله اتصال درایوکه به منظور انتقال نیروی درایو و مسدود کردن هرگونه انسداد خود به خودی است. که ممکن است در حین کار در جهت رو به بالا رخ دهد. علاوه بر این یک قرقره حلقوی با شافت و همچنین یک گیره مسطح و پشتیبانی آن فراهم شده است.

 

پاراشوت استاندارد (نصب اسانسور دراصفهان)

 

پاراشوت های ما دارای گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت هستند. نحوه عمل کردن Parachute بسیار ساده است. زمانی که سرعت اسانسور به هر دلیلی بیش از اندازه تعریف شده شود سیم بکسل گاورنر سیستم ایمنی را تحریک و فعال می کند.

وقتی سیستم ایمنی فعال شد فک های آن با ایجاد اصطکاک زیاد سرعت کابین را کاهش داده و نگه می دارند. ترمز اسانسور شامل پاراشوت، گاورنر، سیم بکسل، فلکه ته چاه و کنتاکت های ایمنی است. به طور کلی سه نوع پاراشوت در گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت وجو دارد که آن ها بررسی می کنیم. در شکل 2 نصب اسانسور در اصفهان delsatecco قابل مشاهده می باشد.

 

پاراشوت یا سیستم ایمنی لحظه ای

 

شکل این نوع ترمز غلتکی است که از اسم آن پیدا است هنگام افزایش سرعت اسانسور به صورت آنی فک ها با ریل برخورد کرده و سرعت کابین را کاهش می دهد. این برود کاملا در کابین احساس می شود و حتی ممکن است به صورت شک به مسافران انتقال پیدا کند.

 

پاراشوت با سیستم ضربه گیر

 

این نوع در شکل عملکرد به صورت آنی می باشد اما با این تفاوت که دارای ضربه گیر مستهلک می باشد. که همین امر باعث خنثی شدن ضربه وارده می باشد و فشار کمتری بر کابین و افراد داخل آن وارد می شود.

 

پاراشوت با عملکرد تدریجی

 

در این مدل گیریفیک هایی وجود دارد که روی ریل خیلی آرام و دقیق قرار می گیرند. در این نوع ترمز متوقف شدن کابین بیشتر زمان می برد چرا که مقدار نبروی وارد شده حساب شده تر و آرام تر است.

گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت دلساتک

شکل 2 نصب اسانسور دراصفهان

 

معایب سیستم ترمز پاراشوت

 

تاکنون در نصب اسانسور دراصفهان سیستم ترمز برای آسانسور دارای معایبی بوده است. که به طور رضایت بخشی برطرف نشده است. به عنوان مثال این سیستم های ترمز نمی توانند از دو جهت کار کنند. سیستم های موجود همچنین از بی تحرکی کابین استفاده نمی کنند، این امر باعث تسهیل حرکت جانبی در جعبه و در نتیجه مهار آن می شود. و علاوه بر این امکان باز کردن قرقره از ریل با تلاش کمتر و بدون اعمال فشار بر روی ریل را فراهم می کند. علاوه بر این، در صورت حرکت اسانسور به سمت بالا یا پایین، نیروی متفاوتی که باید اعمال شود مورد توجه قرار گرفته است. Delsatecco

بنابراین، و با توجه به مشکلات در معرض فوق الذکر ارائه شده توسط سیستم هایی که هم اکنون در بازار هستند. هدف از این اختلال غلبه بر مشکلات فوق است، سیستمی را فراهم می کند که سیستم ترمز را در هر دو جهت امکان پذیر کند. تطبیقی ​​از شاسی به گونه ای که از اینرسی کابین استفاده می شود، باعث می شود حرکت با حرکت جانبی در صندوق جعبه ایجاد شود. و بدون فشار وارده به ریل به راحتی قفل آن باز شود. به همین ترتیب، بسته به اینکه آیا ترمز به سمت بالا یا پایین حل شده است، باید نیروی مختلفی اعمال شود.

 

گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

 

شرکت دلساتک نصب اسانسور دراصفهان در تمامی اسانسور های خود از این نوع با گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت استفاده می کند. شما عزیزان می توانید با اطمینان کامل از ایمن بود خدمات ارائه شده از ما سفارش بگیرید.

استاندارد پاراشوت های شما چیست؟

ما از گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت استفاده می کنیم.

برای اسانسورهای که روی پارکینگ قرار دارند و بدون چاله هستند چه روشی انجام می دهید؟

برای آنها به جز پاراشوت بدنه در زیر قاب وزنه هم پراشوت نصب می شود.

بهترین شرکت نصب اسانسور؟

دلساتک ارائه دهنده خدمات نصب اسانسور و سرویس و نگهداری اسانسور دراصفهان می باشد.

 

عنوان مقالهپاراشوت چیست
نام و نام خانوادگیعلی رشیدی
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه8 دقیقه
تعداد کلمات009
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهاناستعلام قیمت اسانسور در اصفهانپاراشوتتکنسین آسانسورخدمات آسانسورسرویس آسانسور در اصفهانگواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *