نصب اسانسور دراصفهان |‌ اسانسور اصفهان | دلساتک | delsatec | خدمات اسانسور اصفهان

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

نصب اسانسور دراصفهان delsatec


نصب اسانسور دراصفهان | اسانسور اصفهان

 

عنوان۶ نکته مهم در زمان نصب آسانسور
نویسندهامیرمحمد لطفی
دپارتماناوج شید
زمان مطالعه۹ دقیقه
تعداد کلمات۸۱۶

 

شش نکته مهم در زمان نصب اسانسور – دلساتک  

نصب آسانسور دراصفهان 

مهیا  کردن کف چاله آسانسور

آهن کشی چاه آسانسور 

دیوار کشی اطراف چاه 

احداث موتور خانه (delsatec) 

دور چینی درب طبقات    

کابل کشی و نصب تابلو برق سه فاز (اسانسور اصفهان) 

شکل 1نصب اسانسور دراصفهان

شکل 2نصب اسانسور دراصفهان

 

شش نکته مهم در زمان نصب اسانسور – دلساتک

می توان در این مقاله نصب اسانسور اصفهان به عناوین زیر اشاره نمود:

اموزش سرویس و خدمات اسانسور | نصب آسانسور دراصفهان

حضور در کلاس یادگیری راه اندازی و تعمیر آسانسور عامل کسب مهارت لازم در پیاده سازی هرکدام از مراحل است. در راه اندازی هر گونه آسانسوری همه این مراحل باید با دقت زیاد و با توجه به قوانین رعایت شوند.

ایجاد نقشه و مکان نما آسانسور

اولین مرحله در نصب آسانسور اصفهان  و راه اندازی آسانسور ایجاد نقشه ابتدایی مناسب با مکان و شرایط آن مکان می باشد. در ایجاد نقشه آسانسور باید به پلن راهنما طبقات مکان دقت شود . پلن راهنما که شامل زیرزمین، پارکینگ ، همکف و دیگر طبقه ها می گردد دقت شود. همچنین در نصب آسانسور دراصفهان (delsatec) واندازه  و مکان دقیق چاهک آسانسور نیز باید معین شود. از همان نخست باید تعداد و گونه آسانسور و همچنین ظرفیت هر آسانسور توسط متخصص معماری مشخص گردد. مشخص کردن ارتفاع و اندازه آسانسور از موارد دیگری است که در این استپ باید تایین شود.

مهیا  کردن کف چاله آسانسور | نصب اسانسور دراصفهان

لایه رویی تمام شده اولین ایست آسانسور باید کماکم ۱۵۰ سانتی متر از سطح کفی چاهک آسانسور فاصله داشته باشد. از این فاصله برای ساخت پله های ضربه گیر و جان پناه استفاده می شود. دلیل از ساخت جانپناه ایجاد فضایی برای تعمیرات آسانسور بدون افتادن آن است. برای ساخت پله های ضربه گیر می شود از ساختمان های بتنی یا فلزی استفاده نمود.شکل 2نصب اسانسور دراصفهان

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

شکل 1نصب اسانسور دراصفهلن

آهن کشی چاه آسانسور

یکی دیگر از استپ های مهم در نصب آسانسور دراصفهان  و آموزش راه اندازی و تعمیر آسانسور ; آهن کشی می باشد. آهن کشی چاه آسانسور باعث می شود که مکان قرار گیری ریل های اتاقک و ریل های وزنه مشخص شود. همچنین این قطعه ها بطور صحیح در مکان اصلی خود جای گیرند. آهن کشی شامل استپ تهیه پلن اجرایی، ساخت لیست آهن آلات و قطعه های واجب است . همچنان راه اندازی داربست، ضد زنگ زدن به وسایل آهنی مورد استفاده و..  شامل می گردد.

این شرکت تمامی خدمات آسانسور اصفهان را ارايه میکند.

 

دیوار کشی اطراف چاه |‌ نصب اسانسور دراصفهان

باید به کمک قطعه های طلاقی دهنده سه سمت چاه آسانسور از اطراف آسانسور تفکیک شوند. همچنین در نصب آسانسور دراصفهان (دلساتک)لایه داخلی هر یک این دیوارها کاملا صاف و صیقلی گردد. این کار باید از کف سطح نخستین ایست تا مکان موتور خانه آسانسور که در بام جای دارد انجام شود. دیوار کشی ها باید مناسب با محیط ساختمان باشد. همچنان اکثرا برای صاف کردن لایه داخلی این دیوارها از سیمان یا گچ استفاده می کنند.

احداث موتور خانه (delsatec)

موارد مرتبط به موتور خانه یا همان قلب اصلی آسانسور از دیگر استپهای اسانسور اصفهان است . این مورد آموزش ارزش زیادی داشته و احتیاج به تخصص و تجربه بالایی دارد است. موتور خانه باید بر طبق اندازه مشخص شده در نقشه نخستین ساخته شود. کمترین ارتفاع موتورخانه باید ۲ متر باشد . فضای بین کف نخستین ایست تا زیر سقف موتور خانه باید زیادتر از ۶ متر باشد.  اندازه موتور خانه باید بطور کامل بر طبق استانداردهای ساخت و راه اندازی آسانسور باشد. همچنین دلساتک دارای گواهینامه پاراشوت ایمن سازان کهن  میباشد.شکل 2نصب اسانسور دراصفهان

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

شکل 2نصب اسانسور دراصفهان

دور چینی درب طبقات

پس از طی استپ های گفته شده و انجام  قوانین بنا آسانسور فرصت به دورچینی درب پلکان می رسد. برای این کار از آجر، بلوک یا فلز کار گرفته میشود. این سطح و دور چینی ایجاد شده باید کاملا همسطح با چهار چوب لبه درب پلکان ساختمان باشد.  به هیچ وجه نباید به لبه درونی درب ها برسد.

کابل کشی و نصب تابلو برق سه فاز (اسانسور اصفهان)

به نقل (delsatec)این استپ در آخرین استپ در نصب آسانسور دراصفهان راه اندازی آسانسور می باشد که در یادگیری راه اندازی و تعمیر آسانسور از ارزش زیادی برخوردار است. چون در صورتی که سیم کشی ها و کابل کشی به درستی شکل نگیرند شانس آتش سوزی و برق گرفتگی هست  و ضرر زیادی را عواقب دارد. به همین دلیل این استپ باید با صبر و دقت صورت گردد. این استپ در برگیرنده راه اندازی سیم  برق سه فاز از کنتور تا موتور خانه است.

مشخص کردن طول سیم  برحسب فاصله کنتور تا مکان راه اندازی تابلو برق سه فاز، تامین نور موتور خانه باشد. توجه کنید که تمامی استپ های باید تماما بر پایه استانداردهای ساخت آسانسور باشند.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سرویس و خدمات آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانخدمات آسانسور در اصفهاندلساتکسرویس و خدمات آسانسورسرویس و خدمات آسانسور در اصفهاننصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *