نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان | دلساتک

نصب اسانسور در اصفهان | دلساتک

نصب اسانسور در اصفهان | delsatec


نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

عنوان۸ مدل حرکت آسانسور
نویسندهجمشیدی
دپارتماناوج شید
زمان00:10:00
تعداد کلمات1099

 

فهرست مطالب

نصب اسانسور برای اصفهان | تاریخچه و مفهومی از وجود پیدایش آسانسور

# نوع عملکرد آسانسورهای اولیه یا همان آسانسور های هیدرولیک

پیشرفت تکنولوژی و سرعت در صنعت آسانسور سازی | delsatecc

3 نکته ی اساسی و مهم در کنترل آسانسور ها

2 نکته ی مهم در مدیریت برنامه ریزی زمان بندی آسانسور

3 نکته ی مهم در تعمیرات و نگهداری آسانسور ها

3 نکته ی مهم دیگری که در تعمیرات و نگهداری آسانسور ها حائز اهمیت میباشد!

 

فهرست اشکال

شکل 1 نصب اسانسور برای اصفهان

شکل 2  آسانسور ها ‌‌‌اصفهان

 

نصب اسانسور در اصفهان | تاریخچه و مفهومی از وجود پیدایش آسانسور

نصب اسانسور در اصفهان میگوید آسانسورهایی در طول تاریخ ساخته شده اند. اولین آسانسورهای مسافربری مدرن بیش از حدود 150 سال پیش توسعه یافته اند. آسانسورهای بخار و هیدرولیک قبلاً در سال 1852 معرفی شده اند. که در این راستا اختراعاتی شد که کمک زیادی به صنعت آسانسوری شد. آسانسور اصفهان میگوید اوتیس یکی از مهمترین اختراعات آسانسورکلاچ را ساخت که از سقوط آسانسور جلوگیری کرد. در سال 1857 ، اولین آسانسور مسافری دریکی از فروشگاه نیویورک نصب شد. با ظهور ساختمان های مرتفع، تاریخچه آسانسور تغییر کرد. هنگامی که برج ایفل 321 متر ارتفاع در پاریس ساخته شد. نصب اسانسور در اصفهان میگوید در برج ایفل آسانسورهای هیدرولیک دو طبقه ساخته شد. دلساتک میگوید آسانسورهای هیدرولیک اولیه با بخار آب کار میکردند. همانطوری که در شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان مشخص شده است.

# نوع عملکرد آسانسورهای اولیه یا همان آسانسور های هیدرولیک

همانطور که بیان شد آسانسور های اولیه با بخار آب کار میکردند. آسانسور اصفهان میگویدکه از لوله های آب شهری یا توسط موتورهای بخار تأمین میشد. ماشین آسانسور به پیستونی بلند وصل بود که هنگام پمپاژ آب به سمت بالا حرکت میکرد. Delsatecc میگوید آب توسط دریچه هیدرولیکی آزاد  میشد. در سال 1880 Werner vonSiemens استفاده از انرژی الکتریکی را معرفی کرد. بعد از آن، آسانسورهای چرخ دنده ای جایگزین آسانسورهای هیدرولیک شروع به کارکرد. نصب اسانسور در اصفهان میگوید توسعه آسانسور و استفاده از برق انگیزه ساخت سازهای مرتفع را ایجاد کرد. که در شکل 2  آسانسور اصفهان نمونه ای از آن آورده شده است.

پیشرفت تکنولوژی و سرعت در صنعت آسانسور سازی | delsatecc

آسانسور اصفهان میگوید در فنلاند آسانسورها برای اولین بار توسط استرابرگ توزیع شد. و شرکت KONE در سال 1910 به ثبت رسانید. در سال 1918 شروع به طراحی آسانسورهای خاص خود کرد.  و چهار آسانسور طراحی کرد. اولین آسانسورهای دنده دستی از KONE در سال 1928 به فروشگاه Stockmanndepcase تحویل داده شد. KONE شروع به طراحی موتورهای AC و DC کرد. و در دهه 1930 تقریباً تمام اجزای آسانسور در داخل کشور تولید می شدند. نصب اسانسور در اصفهان میگوید بعد از اواسط این قرن آسانسورهای هیدرولیک اقدام بازگشت به بازار کردند زیرا ارزانتر بودند. آسانسورهای هیدرولیک مدرن با روغن کار می کنند. که با نیروی الکتریکی پمپ می شود. از آنجا که سرعت آسانسورهای هیدرولیک کم است. بویژه ساختمانهای مسکونی و جاهایی که بارهای سنگین در آنها حمل میشد محبوبیت پیدا کردند.

نصب اسانسور در اصفهان | دلساتک

3 نکته ی اساسی و مهم در کنترل آسانسور ها

آسانسور اصفهان میگوید در یک سیستم آسانسور  تقریبا کنترل آسانسور همه تجهیزات را کنترل می کند. دلساتک میگوید در دهه 1970 میلادی اصول تجهیزات رله برای کنترل های الکترونیکی اعمال می شد. در KONE ، اولین سیستم کنترل مبتنی بر ریزپردازنده در ابتدای دهه 1980 ارائه داده شد.  و اولین بار با یک شبیه ساز ترافیک ترکیبی مورد آزمایش قرار گرفت. نصب اسانسور در اصفهان میگوید هدف دیگر کار رساندن مسافر به برنامه ریزی آسانسور است. هنگام پیکربندی گروه های آسانسور برای سطح خدمات مسافر تنظیماتی اعمال میشود. کافی بودن ظرفیت ایجاد شرایط مناسب ترافیکی در طول روز یا پیک های ترافیکی و … . در شرایط اوج میانگین زمان لازم برای آسانسور برای تماس با ماشین. و برگشت به لابی، یعنی زمان سفر، با استفاده از تئوری احتمال محاسبه می شود.

2 نکته ی مهم در مدیریت برنامه ریزی زمان بندی آسانسور

آسانسور اصفهان میگوید در برنامه ریز معمولی، ظرفیت و فاصله زمانی آسانسور ها محاسبه میشود. آسانسور ها با استفاده از ظرفیت استاندارد دستی و مقادیر فاصله بین انواع متفاوت ساختمانها انتخاب میشود. در یک ساختمان واقعی، مسافران به طور همزمان به چند طبقه می رسند. پس از آن کنترل گروهی تأثیر زیادی در زمان خدمات مسافر دارد. نصب اسانسور در اصفهان میگوید تأثیر تصمیمات گروه کنترل در زمان سرویس مسافر است. Delsatecc میگویدکه در موقعیت های مختلف ترافیکی نمی تواند به صورت تحلیلی محاسبه شود. زمان سرویس مسافر را میتوان با شبیه سازی بین ترافیک مسافر و عملکرد آسانسور تعیین کرد.

نصب آسانسور اصفهان | دلساتک

3 نکته ی مهم در تعمیرات و نگهداری آسانسور ها

#1 هزینه نگهداری آسانسور:  آسانسور اصفهان میگوید. هزینه خدمات آسانسور بخش قابل توجهی از بودجه عملیاتی ساختمان است. اطمینان از داشتن یک بازار با قیمت مناسب بسیار مهم است. بنابراین اولین بحث در مورد هزینه های نگهداری آسانسور خواهد بود. برای تعمیر آسانسور چقدر باید هزینه کنید؟ باید سعی کنیم داده ها را بر اساس موقعیت مکانی، نوع پوشش و نوع ساختمان سازماندهی کنیم. نصب اسانسور در اصفهان میگویدتا محاسبه سریع هزینه تعمیر ونگهداری آسانسور در ساختمان انجام شود.#2 زبان خاتمه قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور: قبل از شروع قرارداد جدید همیشه باید در نظر بگیرید. که چگونه این کار به پایان می رسد. در پایان قرارداد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آسانسور اصفهان میگوید چه اتفاقی می افتد اگر کسی به شرایط قرارداد عمل نکند؟#3 تعمیر آسانسور: قیمت خدمات ماهانه تعیین شده که پیشنهاد آسانسور است که استراتژی خوب است.

3 نکته ی مهم دیگری که در تعمیرات و نگهداری آسانسور ها حائز اهمیت میباشد!

  • شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور ها : در حالی که داشتن قرارداد آسانسور مناسب ضروری است. داشتن شرکت آسانسور مناسب برای اطمینان از آسانسور بسیار مهم است. نصب اسانسور در اصفهان میگوید بهترین تجهیزات آسانسور را چگونه انتخاب می کنید؟
  • جلوگیری از تعمیرات و نگهدرای ضعیف ساختمان: اکثر ساختمانها پس از خرابی متوجه عدم نگهداری میشوند. یا بعد از اینکه یک بازرس استعلام می کند. دلساتک میگوید بنابراین باید در نظر داشته باشید که ممیزی های منظم را انجام داده. این ترتیب می توانید قبل از خرابی را تشخیص دهید. چه معیارهای اضافی را باید ردیابی کنید؟
  • لیست های مربوط به تعمیر و نگهداری آسانسور و ضبط: دانستن برنامه در حال انجام ارائه دهنده. آسانسور اصفهان میگوید تعمیر و نگهداری آسانسور سابقه کار آنها به قابلیت اطمینان کمک می کند.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهان

delsateccoاستعلام قیمت اسانسور در اصفهانبرای نصب اسانسور باید چی کار کنیمبهترین شرکت نصب اسانسور در اصفهان!تعمیرکار آسانسور در اصفهاندلساتکقیمت آسانسور در اصفهاننصب اسانسور اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *