نصب اسانسور در اصفهان | دوره بازدید سالانه در آسانسور چه زمانی است؟

نصب اسانسور در اصفهان | نصب آسانسور اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان | نصب آسانسور اصفهان | دلساتک delsatecco


نصب اسانسور در اصفهان | نصب آسانسور اصفهان

Date4.11.2020
TitleWhen is the 4th annual visit period in the elevator?
BySir Vahid Ebrahimi
DepartmanOjshid
Counterword1200
Timer00:12:00

فهرست مطالب

پشتیبانی و نگهداری بالابر در اصفهان |

تنوع عملکرد در پشتیبانی ، سرویس و خدمات اسانسور در اصفهان

چالش های بازبینی وزنه و کادر آن در پشتیبانی و خدمات اسانسور

موارد مهم در قبال یوک اتاقک در پشتیبانی | نصب اسانسور در اصفهان

خصوصیات و موارد مهم در ارتباط با شرکت خدماتی

خصوصیت فنی کاران شرکت پشتیبانی و خدمات اسانسور اصفهان

اولویت در آموزش و فراگیری پشتیبانی برای اسانسور| نصب اسانسور در اصفهان

در زیر برخی ازعلل مشکلات بالابر در ساختمان اداری و مسکونی

فهرست تصاویر

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

شکل 2  یوک اسانسور

پشتیبانی و نگهداری بالابر در اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

بالابر امکانی است برای انتقال قایم بین طبقات در جهت بالا و پایین حرکت میکند. همانند هر مکانیزمی نیاز به پشتیبانی دارد. کمترین مسیر انتقال در مجنمع های مسکونی برای کردن بالابر نسبتا دو هزار سانتی متر است. و در اسمان خراش ها به 6000 سانتی متر و بیشتر افزایش می یابد. پیشامدهای در این رنج می تواند پشیمانی به دنبال داشته باشد. دقت کردن به شرایط افراد یکی از مهمترین وظایف مدیر ساختمان و شرکت دلساتک برای نصب آسانسور اصفهان می باشد. به دلیل اینکه این وسیله در یک فریم در حرکت است به نام چاه. گفتنی است نصب اسانسور در اصفهان که به خاطر اینکه ا با جان افراد در ارتباط است باید قابل اطمینان باشد. عملکرد بالابر در سه گام انجام میگردد. که در ادامه به تفصیل شرح خواهیم داد. گام نخست دیزاین و ساخت سازه. دومین گام طراحی سازه اسمبل کردن. گام سوم سرویس و خدمات.

تنوع عملکرد در پشتیبانی ، سرویس و خدمات اسانسور در اصفهان

چک کردن از بالابر در یک زمان بندی هماهنگ شده توسط کمپانی دلساتک و مدیر ساختمان اماده میگردد تا بررسی گردد آیا نیاز به خدمات و بازبینی دارد یا نه. نکته این که بازبینی امکان دارد با چشم عادی یا بواسطه سایز کردن برخی خصوصیات جسمی ماشین هاست. خدمات برای زمانی که نیاز باشد و احتیاج به پشتیبانی برای بخشهای الکتریکی و مکانیکی انجام میگردد. این کار باید مطابق زمان بندی و 30 روز یکبار پس از اینکه نصب آسانسور اصفهان فراهم شد صورت میگیرد. عیب یابی جلوگیری کننده: این مورد در مواقعی است که هنوز قطعات بکار رفته در نصب اسانسور در اصفهان دچار استهلاک نشده و قصد از گام مطابق شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور می تواند این باشد که که معیوب شدن قطعات در اسانسور به تعویق افتد. پاراگرافهای پسین شما را با نکاتی در باب بازبینی برخی از قطعات آشنا خواهیم کرد.

چالش های بازبینی وزنه و کادر آن در پشتیبانی و خدمات اسانسور

وزنه متعادل سازی که در اسانسور وظیفه متعادل کردن محور را برعهده دارد. رکن اصلی را در این عرصه بر عهده دارد. کادر وزنه باید دارای اصولی باشد. در مدت عمر مفید بالابر بایستی بازبینی شود.فهرستی از مواردی که دلساتک در اختیار شما قرار داده و پیش روی شما است با هم آنها را وارسی کرده و مطالعه خواهیم کرد که باید چک کرد. وارسی کابلهای ارتباط داده شده به وزنه و پاکیزگی آن. بازبینی اشپیل ، فنر نصب آسانسور اصفهان ، مهرهای سر کابل ، بادامک ها سر کابل ، شکل کابل ، گریپ و شیوه اسمبل کردن آنها. نصب اسانسور در اصفهان بازبینی کفشک ها و آچارکشی آنها و وارسی شکل بیرونی وزنه. چک کردن وزنه و ارتباطات و اتصالهای آنها. بازبینی وضعیت روغن روی چهارچوب وزنه. بازبینی محکم بودن وزنه و بدون صدا کارکردن. بازبینی از نظر فاصله و ایمن بودن قطعات انتقال دهنده وارسی گردد.

موارد مهم در قبال یوک اتاقک در پشتیبانی | نصب اسانسور در اصفهان

از قسمتهای مهم در بالابر یوک اتاقک در سرویس و خدمات است. در این قسمت لوازمی باید مورد چک کردن قرار گیرد. کلیه قطعات وابسته به یوک می باید چک گردد. یکی از مواردی که باید مورد دقت قرار گیرد کفشک اتاقک چک گشته و بالانس شده و اندازه لنگر اتاقک وارسی گردد تا چالش ها کاهش یافته. لنت کفشک ها را چک کرده و پاکیزه کرده در زیر فهرستی آورده شده که به چند موردی به توصیه نصب آسانسور اصفهان delsatecco مد نظر قرار داد را با هم مشاهده خواهیم کرد. وارسی کابل در مکان ارتباط داشتن با یوک. نصب اسانسور در اصفهان چک کردن موقعیت فنرها کابل دو پیچ درقسمت انتهایی کابل و اشپیل در بخش تحتانی پیچ ها. بررسی شفت محور کابل و اشپیل. چک کردن کرپی کابل. بررسی چگونگی ارتباط ، نمای بیرونی منحنی غیر ثابت لیمیت سوییچ غلطکی. شکل 2  یوک اسانسور

خصوصیات و موارد مهم در ارتباط با شرکت خدماتی

کمپانی های سرویس و خدماتی بالابر همانند delsatecco با ارائه دادن خدمات و پشتیبانی غالبا به فرم ماهیانه و ست کردن تنظیمات قرارداد برای پشتیبانی بالابر که به شکل سالیانه است. این مجموعه ها با داشتن افراد کارآمد و متخصص و دارا بودن تجربه فراوان به رفع و رجوع کردن عیوب بالابر می پردازند این افراد رکن اساسی را در ایمن کردن این وسیله برعهده دارند. به این خاطر که عملکرد اسانسور با ماهی یکبار سرویس پس از نصب آسانسور اصفهان به درستی کار خواهد کرد. دا رای یک اکیپ کارآمد و ورزیده ای است که از دانش کافی در نصب اسانسور در اصفهان و قوای جسمانی در جهت رفع نیازهای خریداران برخوردار است. نکته قابل ملاحظه اینست که این شرکت ملزم به داشتن برترین امکانات و تجهیزات لازم و به روز باشد. ضمن اینکه استفاده از قطعات درجه یک میتواند زمان معیوب شد را به عقب بیاندازد.

نصب اسانسور در اصفهان | نصب آسانسور اصفهان

دلساتک delsatecco

شکل 1 سرویس و خدمات اسانسور

خصوصیت فنی کاران شرکت پشتیبانی و خدمات اسانسور اصفهان

فنی کاران delsatecco لازم است که سابقه مناسب در پشتیبانی را داشته باشند. دانش کافی در این زمینه باعث خواهد شد تا در هنگام مواجه شدن با چالشی در اسانسور به موقع و قبل از قوع حادثه از مانع از خسارت احتمالی شود. این نکته لازم است که گفته شود که ضروری نیست که با مکانیزم تمام بالابرها آشنایی کامل داشته باشد. این امکان وجود خواهد داشت که افرادی که دانش خود را تکمیل میکنند برای بالابر بعد نصب آسانسور اصفهان بتوانند تسلط یابند. بنابراین برای هر اسانسوری تعمیرکار و فنی کار آن را دعوت به همکاری کنید. یقینا فنی کاران با تجربه نصب اسانسور در اصفهان زمانبندی کار شما را کوتاه تر و رفع عیب را ماهرانه تر رفع خواهد کرد.

اولویت در آموزش و فراگیری پشتیبانی برای اسانسور| نصب اسانسور در اصفهان

این دانش از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل اینکه در عرصه صنعت اسانسور رقبای فراوانی وجود دارند بنابراین شرکت delsatecco برحسب وظیفه ای که بر دوش خود احساس میکند ملزم به اموزش افرادی است که استعداد و توانایی در عرصه پشتیبانی دارند این افراد با برخورداری از دانش بروز و مدرن و پیشرفته ای که این مجموعه در اختیارشان قرار خواهد داد نیروهای کارکشته و با دانشی خواهند شد که این فرایند آموزشی باعث خواهد شد که نصب آسانسور اصفهان تمام کارکنان و فنی کاران این شرکت در تمام خدماتی که برای خریدارن ارایه میدهند رضایت مندی آنان را نصب اسانسور در اصفهان جلب کرده و آنها را راضی نگه دارد.

در زیر برخی ازعلل مشکلات بالابر در ساختمان اداری و مسکونی

  • دقت نکردن گنجایش بالابر
  • بکارگیری نابخردانه از شاسی بالابر و پوش کردن زیاد تر حد
  • ان شدن بی جهت فن اتاقک بالابر
  • نبودن فتوسل عینی در بالابر
  • از باز کردن در پیش از تراز شدن
  • دقت نکردن به پشتیبانی
  • ضربه زدن به در و شاسی
  • گوش ندادن به فرامین تکنسین پشتیبانی
  • بی جهت و نابخردانه تابلو فرمان اسانسور و تابلو سه فاز را دست زدن
  • هرگونه بی دقتی به صداهای نابهنجار و آگاهی ندادن به شرکت اسانسور comنصب آسانسور اصفهان

مجمنوعه فنی این شرکت با دارا بودن مجوز دیزاین و اسمبل کردن و تولید کلیه اسانسورها و با دانش نصب سانسور در اصفهان عضویت در سندیکای اسانسور و با داشتن نیروهای مجرب و توانمند و با بروز رسانی کردن کلیه امکانات در عرصه رقابت با دیگر شرکتها پیروز میدان این عرصه بوده است.

نصب اسانسور در اصفهان | نصب آسانسور اصفهان

دلساتک delsatecco

شکل 2  یوک اسانسور

سیم بکسل جبرانی

برای سرعتهای بالاتر از ۲ و ۵ متر بر ثانیه از آن استفاده میشود

گاورنر

۸) بکسل هایی که توسط کلیپس محکم میشود

۸ رشته و ۱۹ عدد تک سیم

معنای سیم بکسل با شماره(۱/۹/۱۹)*۸

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهاندلساتکنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *