نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان | ۰۵ قانون حمل بار آسانسور

نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان delsatecco دلساتک


نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

عنوان۰۵ قانون حمل بار آسانسور
نویسندهSir Vahid Ebrahimi
دپارتمانojshid
زمان بندی00:10:00
تعداد کلمات1000

فهرست مطالب

تنوع در گوناگونی بالابرهای حمل بار برای انتقال بار | نصب اسانسور در اصفهان

شیوه کارکرد بالابرهایی که برای انتقال کالا در مجتمع

امتیازاتی که اسانسورهای حمل بار برای انتقال | نصب اسانسور در اصفهان

تنوع اسانسورهای حمل بار برای انتقال کالا در مکانیزم اسانسور

اسانسورهای حمل بار با بالابرهای انتقال افراد | نصب اسانسور در اصفهان

امتیازات و مزایای اسانسورهای باری که برای نصب اسانسور

نکاتی در باب در اسانسورهای باری در آسانسور اصفهان

اتاقک بالابر حمل بار در نصب اسانسورهای با مکانیزم انتقال

فهرست تصاویر

شکل 1 اسانسور حمل بار

شکل 2 اسانسور مسافربری

تنوع در گوناگونی بالابرهای حمل بار | نصب اسانسور در اصفهان

در این گونه از بالابرها که در دلساتک سه بخش تقسیم میشود که به ترتیب از کششی با تک کابین ، کششی بی کابین و هیدرولیکی که هر کدام امتیازاتی را دارا هستند که به اجمال به هر کدام از آنها خواهیم پرداخت. از قطعات مهم این دسته از آسانسور اصفهان می توان با توجه به شکل 1 اسانسور حمل بار به موارد زیر اشاره کرد. که برای نصب اسانسور در اصفهان باید شناخت کاملی از این لوازم داشت. این قطعه ها عبارتند از:

  • استراکچر
  • الکتروموتور
  • گیربکس
  • کلید برق
  • پولی
  • کابل و مکانیزم هایی که ارتباط مستقیم با این کار دارند
  • باکت اسانسور مصالح

شیوه کارکرد بالابرهایی که برای انتقال کالا در مجتمع

دکل های بالابر از قطعه های مهمی تشکیل شده است که تا ارتفاع 200 متری بلندی دارد. برای این کار یک جرثقیل به انتهای کابین ثابت میشود که بلندای آن را کاهش و افزایش میدهد. برای مجتمع هایی که بلندی کمی دارند. برای اول کار دکل را هنگام نصب اسانسور در اصفهان ثابت کرده و کابین را روی آن ثابت میکنند. موردی که باید به آن توجه کرد این است که برای فونداسیون را در انتهای کابین و روی ارت ثابت کرده تا و بعدهای آن با سایز کابین آسانسور اصفهان و بلندایی حدود 30 سانتی داشته باشد. در کابین دلساتک کارگاهی جابجایی 1000 کیلو را با سرعت حدود 50 متر بر دقیقه انتقال خواهد داد. نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که با توجه به توان موتور و کشش گیربکس هرچه بیشتر باشد سرعت انتقال زیادتر خواهد شد.

امتیازاتی که اسانسورهای حمل بار  | نصب اسانسور در اصفهان

برترین و پر اهمیت ترین تنوع بالابرها آسانسورهای TCCH میباشد. دلیل آن هم شاید این باشد که این گونه از بالابرها بازده زیادی در برابر هزینه کمی که برای بالابر بکار میبرند دارند. گنجایش این گونه از بالابرها در نصب اسانسور در اصفهان 1.5 تن تا 2.5 تن است . از امتیازات بعدی این اسانبرها این در آسانسور اصفهان این است که برای رفتن به ارتفاع صدمه ای به گیربکس دلساتک وارد نمیشود به سبب این که این کار به ارامی انجام میگیرد. به همین جهت عمر موتور طولانی تر است.

تنوع اسانسورهای حمل بار برای انتقال کالا در مکانیزم اسانسور

بالابرهای هیدرولیکی از یک جهت پیستونی را در انتهای بالابر ضمانت میکند که این پیستون بالابر را در جهت آن به جلو میراند. که ابن عمل باعث شده که کابین روغن را از پیستون ازاد کند. بلندای آن در مرز 8 طبقه و سرعتش به 200 فوت بر دقیقه می باشد. باید متوجه بود که در انتهای سطح کناری شفت بالابر کابین سیلوهای هیدرولیکی دستگاه است. این اسانبرها دارای قرقره ای است که در ته چاه قرار دارد و هنگام پایین آمدن بالابر هدایت پیستون را برعهده دارد. تنظیمات بعضی از اسانسورها نیازمند پیستون تلسکوپی است که به چاه دومی نیاز دارد به ژرفای کمتر در ته چاه اول. که ماکزیمم بلندای آن 60 فوت می باشد. در بالابرهایی که چاه ندارند پیستونی در دو جهت اتاقک قرار دارد که در پی چاه فیکس شده است و احتیاجی به چاه دوم ندارد. نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان| delsatecco

نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

delsatecco دلساتک

شکل 1 اسانسور حمل بار

اسانسورهای حمل بار با بالابرهای انتقال افراد | نصب اسانسور در اصفهان

ریل ها به صورت برنامه ریزی شده و با دقت بالا در جای خود قرار گرفته اند. به سبب نیروی زیاد بتواند فشار حاصله را تاب آورد. می توان در تعریف این دو نوع اسانسور به سهولت به اختلاف کاربرد این دو پی برد به عنوان نمونه می شود این طور بالابر حمل بار را تعریف کرد که ابن بالابر امکان این را دارد که بتواند اجسام را تا ارتفاع بالا حمل کند و تنها اشخاصی مجوز دسترسی به آن را دارد که مجوز برایشان صادر گردیده باشد. که بر سه نوعند: ترابری عمومی شارژ و دشارژ کردن ماشین باری. نکته این که شاید اختلاف کمی بین این دو بالابر که کارایی متفاوتی دارند وجود داشته باشد. بر اساس توصیف بالابر مسافری  با نگاهی به شکل 2 اسانسور مسافربری افراد برای انتقال حق سوار شدن به آن را دارند نه اجسام سنگین. نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان| دلساتک

امتیازات و مزایای اسانسورهای باری که برای نصب اسانسور

نخستین نکته ای که درباره بالابرهای باری قابل ذکر است گشوده شدن درها از مرکز و در جهت محور ایکس . البته هرچند تبصره ای برای آن وضع نشده و امکان این می باشد که در راستای محور y ها نیز باز شود لذا ممکن است بتوانید آنها را تهیه کنید اما اغلب شیوه خروج و بیرون آمدن و داخل شدن به اتاقک بعد از نصب اسانسور در اصفهان این بالابرها است که در جهت بالا و پایین است. دلیل این کار این می باشد که هنگام داخل شدن عرض این گونه بالابرها می بایستی با سایز خودرو متناسب باشد تا انتقال اجسام ممکن باشد. که این نحوه باز شدن آسانسور اصفهان سبب اتلاف انرژی نخواهد شد. برای ایمن بودن تا زمانی که در باز باشد این بالابر delsatecco حرکت نخواهد کرد.

نکاتی در باب در اسانسورهای باری در آسانسور اصفهان

درهای با جنس چوب زمانی مد بود و هواخواهان زیادی داشت. هرچند هنوز هم در بعضی از ساختمان استفاده میگردد.با این وجود با گسترش فن آوری نصب اسانسور در اصفهان  delsateccoمتریال این بالابر ها هم دچار تحول شده است و از متریال چوبی به فلزی تغییر هویت داده است. می توان گفت این بالابرها نیز می توانند درب هایی با متریال عادی داشته باشند اما کابرد آن با آسانسور اصفهان مسافری در کارهای بزرگ تر است.

نصب اسانسور در اصفهان | آسانسور اصفهان

delsatecco دلساتک

شکل 2 اسانسور مسافربری

اتاقک بالابر حمل بار در نصب اسانسورهای با مکانیزم انتقال

از خصوصیات بعدی اینگونه از اسانسورها که نصب اسانسور در اصفهان بیشتر به آن اهتمام می ورزد این است که این نوع از بالابرها از متریالهای متنوعی ساخته شده که به همراه تزئینات داخلی در درون اتاقک بوده که امکانات زیادی است با پهنای 14 و درب های تقویت شده باید دانست که این اسانسورها برای کارهای بزرگ ساخته شده و برای این استحکام پیدا کرده و دارای متریالی از جنس فولاد سنگین است و دارای کاوری غیر لغزنده است. که تمام این کارها امنیت و مستحکم سازی کابین را در پی دارد. ریل های این بالابر آسانسور اصفهان  delsatecco.comبر خلاف مسافری برنامه ریزی شده ساخته شده اند. تا قشار از روی اسانسور برداشته شود. که نتیجه آن خسارت وارد نشدن به بالابر است.

کنتاکت های مورد استفاده برای مدارات DC
از چه نوعی است؟

DC-13-3

وظیفه CBNو CBL
چیست؟

دور اندازی اجباری کابین در پایین ترین و بالاترین طبقه

تعداد سیم های شستی طبقات با چه فرمولی محاسبه می گردد؟

n+10

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

آسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسوردلساتکقیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب اسانسور اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور دراصفهاننصب و خدمات آسانسورنصب و سرویس آسانسورهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *