نصب اسانسور در اصفهان | 05 اقدام برای نصب اسانسور

نصب اسانسور در اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان نصب اسانسور delsatecco دلساتک


نصب اسانسور در اصفهان  نصب اسانسور

05 اقدام برای نصب اسانسورTitle
Sir Vahid EbrahimiBy
OjshidDepartman
00:10:00Time Of Study
کلمه 1000Number Word

چکیده |

تعریف اسانسور |

اسانسور شیشه ای

بکارگیری اسانسور شیشه ای |

05 اقدام مهم  | پلن یا نقشه

05 اقدام مهم  | نکاتی برای چاهک بالابر

05 اقدام مهم | نکاتی برای جاسازی

شکل 1 نصب اسانسور

شکل 2 نصب اسانسور

چکیده | نصب اسانسور در اصفهان

در این پیش گفتار گفتیم که چه اقداماتی در نصب اسانسور در اصفهان از اهمیت خاصی برخوداراست تا شما خواننده گرامی دلساتک با این موارد از نزدیک آشنا شده و اولویت و درجه اعتبار آنها را مشاهده کنیدپس شما دوست عزیز با ما همراه باشید و تا پایان این نوشته با ما همراه شوید. من وحید ابراهیمی محتوا نویس delsatecco در این نوشتار قصد داریم که از اقداماتی برای شما سخن بگوییم که قبل از نصب اسانسور در اصفهان باید آنها را جدی گرفت. به هر دلیل اگر نادیده گرفته شوند, در نصب اسانسور دچار مشکل خواهد شد. از این که تا پایان با ما همراهید بی نهایت سپاسگذاریم.

تعریف اسانسور

محفظه به سمت بالا یا پایین و در جهت قائم پیمایش می کند و در دو نوع باری و مسافری یا نفربر نصب می گردد. به زبان علمی تر وسیله ای است که در راستای محور y حرکت کرده و صعود به سوی بالا و حرکت به سمت پایین را آسان می کند.(نصب اسانسور ) این سیستم به کمک موتورهای برقی سبب پیمایش قائم اتاقک میگردد.این موتورها دارای سیم های کششی و مکانیزم متعادل سازی وزن هستند که عمل انتقال را عهده دارند و با یک پمپ هیدرولیکی که مایع درون پیستون را هدایت می کند. اکنون که مدتی از ساختن این وسیله گذشته و در دوران اوج قدرت خود به سر می برد. مکان و جای کافی در اپارتمان های امروزی برای نصب یک مسئله اساسی است.  با توجه شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان

شکل 1 نصب اسانسور در اصفهان

اسانسور شیشه ای

در پاراگراف قبل یک تعریف کلی در مورد اسانسورهای دلساتک ارائه دادیم حال شاید خالی از لطف نباشد که در مورد انواع الویتور سخنی به میان آوریم. این بار قصد داریم که گونه های اسانسور را بر اساس ساختار چاه ها دسته بندی کنیم. الف)اسانسورهای شیشه ای ب) بالابرنده پ)هیدرولیک ت) کششی.اکنون به بررسی الویتور شیشه ای پرداخته و آن  را در نصب برای دلساتک مورد ارزیابی قرارخواهیم داد. آبگینه برای نخستین بار در حدود 5000 سال پیش مورد بهره برداری قرار گرفت اما قدمت ابگینه منازل به مراتب کمتری استفاده میشد.دنیای شیشه به زندگی ما جان تازه ای بخشید. از دلایل این که مورد توجه قرار گرفت پیدا کردن راهی برای داخل شدن نور به خانه و حجره ها بود و این تنها ماده در جهان بود که این کار را انجام می دهند.این پروسه همچنان ادامه دارد و امروزه در صنعت نصب اسانسور در اصفهان کاربرد دارد.

بکارگیری اسانسور شیشه ای | نصب اسانسور در اصفهان

در مجتمع های مسکونی و تجاری اداری لوکس و برای بناهایی تا بلندای تا 5 طبقه توصیه می گردد اسانسورهای شیشه ای و معمولا برای مکانهای پر ازدحام استفاده می گردد. اما نکته قابل توجه این که برای این کار از نوع هیدورلیک می باشد.نکته اول بلندی کم این گونه از بالابرها و نکته دوم درونی بودن این گونه از بالابرها ست که اساسا مربوط به تجهیزات درونی است و جلوه دادن و نمای ظاهری آن از اولویت های اساسی است. برای نصب اسانسور در اصفهان آن نکاتی را باید دانست تا در بکارگیری از این وسیله دچار مشکل نشویم.این که گنجایش آن تنها محدود به شش نفر می باشد.دوم آنکه سایز آن بین 0.7 تا 1.4 متر متغییر است.نکته سوم ماکزیمم انتقال تا بلندی 1500 سانتی متری . گونه ای دیگر از بالابر های   که ظرفیت کار گذاشتن دارند.

05 اقدام مهم | پلن یا نقشه

قبل از هر اقدامی نیاز است برای هر عملی یک سری نکات و موارد را در نظر داشته باشیم درباره نصب از شرکت دلساتک هم این نکات حائز اهمیت است که در این پاراگراف بدان اشاراتی خواهیم داشت و شما را با آن موارد آشنا خواهیم کرد. برای نصب آن باید از اوضاع و مکان محل بازدید و همه جا را بازرسی کرد. و مکان را مورد انالیز قرار داد.فنی کاران دلساتک همیشه این ها را مد نظر دارند و به این دلیل دچار مسئله نخواهد شد. یک ساختمان در حال ساخت را در نطر بگیرید که سایز چاهک را در دست نداریم به یک زبان ساده تر قبل از نصب باید پلن ها را بررسی کرد یاریگر ما خواهد بود برای دیزاین و تایم گذاشتن. نقشه طبقات و پارکینگ , سرداب و… در جایی که بالابر قرار است نصب بشود.

با توجه شکل 2 نصب اسانسور

نصب اسانسور در اصفهان

شکل 2 نصب اسانسور

05 اقدام مهم در نصب اسانسور در اصفهان | نکاتی برای چاهک بالابر

باید سایز و مقاطع از چاهک با عنوان کردن سایزها از انتهای گودالک بالابر تا بلندای موتورخانه نکته دوم اینکه نقشه سقف مجتمع در قلمرو گودالک به خاطر وارسی و نصب دلساتک امکانات در اطراف گودالک را باید داشته باشیم.

05 اقدام مهم | نکاتی برای جاسازی

در بناها یا مجتمع هایی که باید بالابر گذاشته شود کارشناسان فنی یا مهندس معمار باید تمامی موارد را در نظر بگیرند برای نصب اسانسور در اصفهان تعداد , کاربرد , گنجایش بالابرهای بنا یا مجتمع در بخش های نخست دیزاین دیتا مورد نیاز را در دسترس داشته باشیم. تعیین کردن جای اسانسور برعهده مهندس معمار می باشد و نکته این که  و در نظر گرفتن موقعیت های اقلیمی هم وظیفه طراح معمار می باشد.

<div class=”schema-faq wp-block-yoast-faq-block”>
<div class=”schema-faq-section”>
<p><strong class=”schema-faq-question”>اصلی ترین مرحله در نصب اسانسور چیست؟ </strong></p>
<p class=”schema-faq-answer”>بررسی محل نصب و تهیه پلن ساختمان</p></div>
<div class=”schema-faq-section”>
<p><strong class=”schema-faq-question”> <strong>تعیین جای اسانسور و شرایط اقلیمی برعهده کیست؟</strong></strong></p>
<p class=”schema-faq-answer”>مهندس و طراح معمار</p>
</div>
<div class=”schema-faq-section”>
<p><strong class=”schema-faq-question”> <strong>مهنس معمار کدام موارد را در نظر بگیرد برای نصب اسانسور؟ </strong></strong></p>
<p class=”schema-faq-answer”>تعیین کردن جای اسانسور برعهده مهندس معمار می باشد و نکته این که و در نظر گرفتن موقعیت های اقلیمی هم وظیفه طراح معمار می باشد</div>
</div>
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آسانسور اصفهانمشکلات نصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانبهترین شرکت نصب اسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور در اصفهانهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *