نصب اسانسور در اصفهان | نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان

نصب اسانسور در اصفهان

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان نصب اسانسور در اصفهان دلساتک


نصب اسانسور در اصفهان

چکیده | نصب اسانسور اصفهان

تعریف اسانسور

تعریف اسانسور هیدرولیک | نصب اسانسور اصفهان

انواع اسانسور بر اساس طراحی مکانیسم چاه

انواع اسانسورهای هیدرولیک

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی  اصفهان | نصب اسانسور اصفهان

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهان

 

شکل 1 اشنایی با اسانسور هیدرولیک

شکل 2 مکانیسم چاه

 

TITLEنصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان
BYSir Vahid Ebrahem
DEPARTMANOjShid
TIME10 min
Number of words800

 

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهان

چکیده | نصب اسانسور در اصفهان

نوشتار این بار دلساتک به این عنوان پرداخته که نحوه نصب اسانسور در اصفهان برای اسانسورهای هیدرولیکی به چه نحو صورت میگیرد.ابتدا به تعریفی از اسانسورها پرداختیم و انواع آن سپس به تفاوت ها و در نهایت مقاله را با تشریح نحوه نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهان ادامه دادیم.از این که با ما همراهید تشکر.

پیش گفتار

سلام من وحید ابراهیمی محتوانویس دلساتک قصد دارم این بار نیز به مباحث در رابطه با نصب اسانسور اصفهان مطالب مفیدی را برای شما عزیزان بازگو کنیم که شما کم و بیش درباره آن شنیده اید. اما به نظر می رسد که مباحث زیادی در جهان هستند که نیاز به مرور دوباره دارند. با ما همراه باشید.

تعریف اسانسور

به راستی اسانسور را چگونه باید تعریف کرد؟ تعاریف گوناگونی از آن می توان ارائه داد. اما می توان بطور ساده این طور بیان کرد که وسیله حمل و نقلی است که به صورت عمودی در حرکت است به طور اجمالی می توان  این طور معرفی کرد که سیسنمی است مکانیزه که در مجتمع های اداری و مسکونی که به صورت عمودی به بالا یا پائین حرکت می کند و در حمل بار و مسافر در طبقات مختلف در حرکت است. تشکیل شده از فضایی به شکل مکعب مستطیل یا مکعب که به ظرفیت و گنجایش محدود ساخته می شود.این کابین در یک تونل عمودی که به نام چاه معروف است و در طول مسییر بین دو لاین پیمایش می کند.نصب اسانسور اصفهان

تعریف اسانسور هیدرولیک | نصب اسانسور در اصفهان

این الویتورها بر اساس فشار روغن عمل می کنند و نیرو خود را در اثر فشار روغن تآمین می کنند. پس در اصل قدرت و توان این اسانسورها از یک جک و موتور نشآت می گیرد. که باعث حرکت بالا و پایین رفتن کابین بالابر می شود. (نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان)

با توجه به شکل 1 اشنایی با اسانسور هیدرولیک

نصب اسانسور در اصفهان

شکل 1 اشنایی با اسانسور هیدرولیک

انواع اسانسور بر اساس طراحی مکانیسم چاه

می توان گفت اسانسورها از نظر طراحی به ۵ دسته تقسیم می شود سیستم چاه ,ارتفاع و گونه بنا,  مکان آن ساخته شده اما در سیستم چاه انها به چهار دسته تقسیم بندی شده که عبارتند از: اسانسور کششی,  اسانسور هیدرولیک , اسانسور بالارونده , بالابر شیشه ای. که در ادامه و برحسب زمان اینبار به معرفی هیدرولیک پرداخته و نحوه نصب اسانسور در اصفهان می پردازیم. اگر بخوهیم در کل یک معرفی کامل از اسانسور هیدرولیک داشته باشیم می توان گفت که این گونه از الویتورها دارای پیستونی هستند که در انتهای بالابر قرار دارد و در جهت عکس یعنی بالا حرکت داده می شود اما نکته قابل توجه این که اسانسورهای هیرولیک برای بناهای با طبقات ۲ تا ۸ استفاده دارد. و سرعتی در حدود 200 foot/min است. نکته قابل توجه این است موتورخانه در انتهای لول کنار چاله الویتور قرار دارد. دسته های اسانسور دو گونه اند.

با توجه به شکل 2 مکانیسم چاه

نصب اسانسور در اصفهان

شکل 2 مکانیسم چاه

انواع اسانسورهای هیدرولیک

گونه های اسانسورهای هیدرولیک به دو صورت دارای چاله و بدون چاله تقسیم بندی می شود که دسته دارای چاله برخوردار از یک کابل با یک قرقره در انتهای چاله الویتور است که در حین رسیدن الویتور به کف پیستون فشرده شده. در گونه ای از این اسانسور یک پیستون تلسکوپی است. اما در نوع بدون چاله که در دو سمت اتاقک دو پیستون قرار دارد. و دارای سه گونه است تلسکوپی : در این نوع , پیستون ثابت شده و به کابل و قرقره نیازی نیست و این نوع دارای ۲ یا سه لوازم می باشد. (نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهان)

۲- بدون تلسکوپ: تک پیستونی است و ارتفاعی حداکثر برابر 20 foot/min داراست.

۳–هیدرولیکی طنابی : تشکیل شده از طناب و پیستونی برای حرکت در مسیر طراحی شده است.

(نصب اسانسور اصفهان)

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان | نصب اسانسور در اصفهان

در این پاراگراف قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان اسانسور هیدرولیک را در آپارتمان نصب اسانسور در اصفهان را انجام داد.ابتدا باهم عملکرد آنرا بررسی کرده. در این گونه از بالابرها گردش موتور تلمبه را وادار می کند که روغن را از مخزن به سیلندر مکش می کند و با رسیدن به نهایت گنجایش نیروی فشار اتاقک و جک را به طرف بالا حرکت داده و با رسیدن به نقطه مورد نظر دستگاه سنترال هدایت الویتور به موتور پیامی ارسال کرده که باعث می شود مکش روغن کات گردد با این شیوه اتاقک متوقف شده برای عکس کردن حرکت دستگاه سنترال پیامی را فرستاده که باز شدن آن را سبب شده و روغن به داخل سیستم وارد شده

نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهان

وزن زیاد سبب جمع شدن پیستون شده و فشار را روی سیلندر وارد کرده و روغن به داخل مخزن وارد شده.برای توقف سیستم هدایت گر دستور بسته شدن را فرستاده و ورود روغن متوقف شده و اتاقک به سمت مقصد می ایستد. نکته این که برای گرانروی روغن در درجات مختلف باید حرارت روغن ثابت گردد که از مهم ترین نکات می باشد.که این نکته در فصل سرما اختلالاتی را سبب می شود. که توصیه کردند دما تا 35 درجه متغیر باشد. (نصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان)

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

نصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکنصب اسانسور هیدرولیکی اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکی در اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهان

قیمت نصب آسانسورنصب آسانسورنصب آسانسور اصفهاننصب آسانسور در اصفهاننصب اسانسور در اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکینصب اسانسور هیدرولیکی در اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکی و برقی اصفهاننصب اسانسور هیدرولیکی و برقی در اصفهاننصب و سرویس آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *