پنج تفاوت برند های موتور اسانسور | نصب اسانسور دراصفهان

اسانسور اصفهان دلساتک

نصب اسانسور دراصفهان | اسانسور اصفهان

عنوانپنج تفاوت برند های موتور اسانور
نویسندهمهدی جلالی
دپارتماناوج شید
زمان مطالعه9دقیقه
تعداد کلمه880 کلمه

پنج تفاوت برند های موتور اسانسور

کیفیت اسانسور

برندهای موتور گیربکس داخلی

معروف ترین موتورهای اسانسور در بازار ایران :

شکل 1نصب اسانسور دراصفهان

شکل 2نصب اسانسور دراصفهان

 پنج تفاوت برند های موتور اسانسور

در زمان برگزیدن مرغوب ترین نوع آسانسور در نصب اسانسور دراصفهان ، حتما به فاکتورهای زیادی را دقت کنید. آسانسور عنصری مهم در زندگی روتین است که نباید اهمیت برگزیدن یکی از میان انواع متفاوت را چشم پوشی کنیم. یکی از این فاکتورهای اساسیا  اسانسور اصفهان موتور است که در گروه تراکتورسازی قرار می گیرد. موتور آسانسور فاکتوری است که مسئول ایجاد انرژی لازم برای راه اندازی آسانسور و ایستادن آن را بر عهده دارد. موتور در کارکرد آینده آسانسور و مقدار بودجه مخصوص برای تهیه آن اثر دارد. . هدف ما آشنا کردن شما با انواع موتورهای آسانسور می باشد.

بررسی

ما مسئله دیگری را به بررسی تفاوت های بین دو دستگاه مهم کار آسانسورها، برق و هیدرولیک اختصاص داده ایم. همچنین، درDelsateco  نصب اسانسور دراصفهان  خواهیم دید  که نظام کشش هیدرولیکی چه ویژگی هایی دارد. هر چند، نصب آسانسورهای هیدرولیک در ساختمانهای کمتر از 5 طبقه و با ترافیک کم پیشنهاد میشود. در عوض، در ساختمانهای بالای 7 طبقه و ساختمان هایی با ازدحام زیاد، آسانسورهای برقی مناسب ترین گزینه خواهند بود.  در این روزها در بازار اسانسور اصفهان برقی، دو دستگاه موتوری غالب موجود هستند.چالش تعداد زیادی از سازندگان ساختمان برگزیدن مناسب ترین  موتور آسانسور ایرانی است. در شکل 1نصب اسانسور دراصفهان مشاهده کنید .

کیفیت اسانسور

تعداد زیادی از متخصصان در زمینه آسانسور و بسیاری از تولید کنندگان موتور آسانسور سعی در بهبود بهره وری و کیفیت موتور گیربکس دارند.این شرکت ها سعی می کنند مرغوب ترین موتور آسانسور ایرانی را تولید نمایند. برای نصب اسانسور دراصفهان  ، به سایت دلساتک مراجعه کنید . همانطور که می دانید، انواع موتور آسانسور در بازار فعلي وجود دارد كه هر كدام عیبها و ویژگیهایی دارند.میشود گفت سرعت بهبود تولیدات داخلی در زمینه موتور گیربکس آسانسور تا حدی اتکا است.

نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

سنجش کیفیت

اما اگر بخواهیم با سطح پیشرفت تکنولوژی در زمینه  اسانسور اصفهان آن را بسنجیم دارای نقاط ضعف زیادی هستیم.می توان  همه موتورهای ساخت داخل تا حدودی خوب هستند . برخی که پیشتر وارد بازار شده اند و درحقیقت امتحان خود را پس دادند در معرض دید بیشتری هستند.یکی از نکاتی که در زمیبنه موتورهای آسانسور ایرانی باید دقت داشت هزینه مناسب این موتورهای گیربکس است.

اگر بخواهیم از لحاظ هزینه موتورهای گیربکس داخلی و وارداتی را بررسی کنیم:

موتورهای داخلی حدودا نصف قیمت برندهای مطرح موتورهای گیربکس وارداتی را دارند.

در زمینه نصب اسانسور دراصفهان  ، گروه ما به شما کمک خواهد کرد .

برخی از برندهای سرشناس موتورهای گیربکس وارداتی شامل موتور آسانسور آلبرتو ساسی ،موتور گیربکس سیکور ایتالیا ،موتور آسانسور مونتاناری ،موتور گیربکس ایتال ، موتور اسانسور اصفهان جم و سایر موارد است.

برندهای موتور گیربکس داخلی

موتورهای آسانسور بهران ،یاران ،پرگاس ،الکو ،الکمپ و سایر موارد میتوان گفت . باید این نکته را دقت داشت که یکی از اساسی ترین انتخاب ها در قطعات آسانسور برگزیدن موتور آسانسور مناسب است.در حقیقت موتور آسانسور از قطعات اساسی آسانسور می باشد و یکی از مولفه های مهم هر آسانسور می باشد.

در صورت نصب اسانسور دراصفهان ، دلساتک به شما کمک خواهد کرد

در شکل 2نصب اسانسور دراصفهان مشادهد کنید .

انواع موتور آسانسورکه در بازار کنونی وجود دارد كه هر كدام دارای نواقع و ویژگیهایی هستند. با توجه به اينكه موتور هاي موجود وارداتي هستند .هر محصولی که سریعتر وارد بازار شده باشند در واقع در افکار جای بیشتری برای خود اختصاص میدهند . بهترین شرکت  اسانسور اصفهان ، دلساتک است .. ضمن اینکه حتما دقت کنیم  كه موتور آسانسور بر اساس موارد مختلفی برگزیده می شود:

 • ترافیک
 • ظرفیت
 • تعداد طبقات
 • شكل نصب آسانسور
نصب اسانسور دراصفهان دلساتک

موتور آلبرتو

همانطور كه موتور آلبرتو ساسي با تنوع انواع مدل ها و ظرفيت ها در بازار موجود است جزو اولين ها است.از نظر كيفيت هم بسيار خوب است. براي آسانسور هاي درايو دار جم ايتاليا هم خوب است بسیار نرم حركت مي كند . ولي براي آسانسور ها دو دور  در هنگام حركت و ايست دارای شوک و لرزش می باشد.  Delsatecco بهترین در اسانسور اصفهان .

برای نصب آسانسور در اصفهان ما به شما یاری میرسانیم  .

قائدتا در بازار ایران موتورهای آسانسور انواع متفاوتی دارند که این موتورهای آسانسور به وسیله شرکت‌های متفاوتی تولید شده اند. و دارای مشخصات و قدرت‌های متفاوتی بوده و در بازار ایران وجود دارند. اساسی ترین دلایل انتقال موتور آسانسور ظرفیت کابین آسانسور و طول مسیر حركت کابین آسانسور  اسانسور اصفهان می باشد البته اینکه گیربکسی باید یا گیرلس بستگی به مقدار قیمتی دارد که کارفرما میخواهد قبول کند.

 

معروف ترین موتورهای اسانسور در بازار ایران :

 

 • موتور آسانسور ترکیه ای جم
 • موتور آسانسور ترکیه ای آکار
 • موتور آسانسور ایتالیایی ایتال
 • موتور آسانسور ایتالیایی ساسی یا آلبرتو ساسی
 • موتور آسانسور ایتالیایی مونتاناری
 • موتور آسانسور ایتالیایی سیکور
 • موتور آسانسور ایتالیایی الکمپ
 • موتور آسانسور اسپانیایی شیندلر
 • موتور آسانسور اسپانیایی اورونا
 • موتور آسانسور آلمانی تیسن
 • موتور آسانسور ترکیه ای مونتانا
 • موتور آسانسور چینی اتک
 • موتور آسانسور چینی تورین

برای نصب آسانسور دراصفهان ، به Delsatecco مراجعه کنید .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب آسانسور در اصفهان

delsateccoاسانسور اصفهانپشتیبانی و نگهداری آسانسورتعمیرکار آسانسور اصفهاندلساتکقیمت آسانسورنصب اسانسور دراصفهانهزینه نصب آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *