8مدل موتور آسانسور و ویژگی های آنها | نصب اسانسور در اصفهان

گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت دلساتک

نصب اسانسور در اصفهان  گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت

عنوان

8 مدل موتور آسانسور و ویژگی ها

نویسنده

مهدی جلالی

دپارتمان

اوج شید

زمان مطالعه

10 دقیقه

تعداد کلمات

1060

عنوان

8 مدل موتور آسانسور و ویژگی ها

نویسنده

مهدی جلالی

دپارتمان

اوج شید

زمان مطالعه

10 دقیقه

تعداد کلمات

8مدل موتور آسانسور و ویژگی های آنها:

انواع موتور آسانسور  در نصب اسانسور در اصفهان:

موتور گیرلس و موارد استفاده از آن در نصب اسانسور در اصفهان :

موتور های گیربکس

موتور تک سرعته ی گیربکسی

موتور آسانسور Elemol

موتور MR13 سیکور

موتور آسانسور آلبرتو ساسی ۷٫۳

آسانسور الکمپ ۵/۵ کیلووات

شکل 1نصب اسانسور در اصفهان

شکل 2نصب اسانسور در اصفهان

 

 

 

8مدل موتور آسانسور و ویژگی های آنها:

مثل هر دستگاه دیگری که موتور آن اساسی ترین قسمت آن است . برای نصب اسانسور در اصفهان ، به سایت دلساتک مراجعه کنید .

موتور آسانسور هم وظیفه اصلی ایفا می کند. شور بختانه طبق  تحریم ها بسیاری از شرکت های خدمات دهنده ی آسانسور به موتور های فیک رو آورده اند . که کارکردن با آن ها آسیب های مالی و جانی را شامل میشود.

درمیان قطعات آسانسور، موتور اساسی ترین قطعه ی آن می باشد. موتور ها انواع و قیمت های مختلفی دارند که بسته به مورد مصرفی خود می توانید آن ها را برگزینید.

گروه Delsatecco    دارای گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  میباشد .

انواع موتور آسانسور  در نصب اسانسور در اصفهان:

  • موتور گیرلس
  • موتور گیربکس

موتور گیرلس و موارد استفاده از آن در نصب اسانسور در اصفهان :

 

موتور گیرلس به دلیل نداشتن جعبه دنده ، در کاهش مصرف انرژی موثر هستند . فرم تشکیل دهنده ی آن ها سنکرون آهنربای دائم می باشد. اگر به دنبال نصب اسانسور در اصفهان میگردید ، Delsatecco  به شما کمک خواهد کرد . به دلیل نتیجه گیری خوب از این نوع ، موجب شده است که کاربرد آنها بین ساکنین شهرها زیاد شود.  در شکل 1نصب اسانسور در اصفهان میتوانید مشاهده کنید .

مثلا  بازدهی این نوع موتورها نود درصد است در حالیکه بازدهی موتورهای گیربکس هشتاد و پنج درصد می باشد. همین موضوع موجب کاستن فرایند زیاد در مصرف انرژی شده است. تیم ما دربردارنده گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  می باشد.  زیرا جعبه دنده حذف شده است . در مشاهده های دوره ای به وسیله سرویس کار آسانسور نیاز به مشاهده روغن و تعویض آن وجود ندارد. از دیگر خصوصیت های مثبت این مدل، صدای کم آن هاست.

نصب اسانسور در اصفهان دلساتک

موتور های گیربکس

موتور گیربکس یا همان نیرو محرکه آسانسور در واقع قلب و قسمت اساسی آسانسور است. در این موتور ها جعبه دنده نیرو ر ا گرفته و قدرت آن را زیاد میکند. اگر در نصب اسانسور در اصفهان به مشکلی برخورد کردید ، با ما تماس بگیرید .

که خود دارای چهار قسمت اساسی است: گیربکس، ترمز الکتریکی، موتور الکتریکی و فلکه گیربکس

موتور گیربکس یکی از انواع موتورهای الکتریکی است. که اصولا سرعت چرخش زیاد و قدرت پایینی دارند.  در گروه ما میتوانید گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  را مشاهده نمایید .

 

موتور تک سرعته ی گیربکسی

گیربکس نیرو را به آسانسور منتقل میکند. هنگامی که کابین آسانسور به طبقات مورد نظر می رسد کابین توسط ترمز در طبقه ی مورد نظر می ایستد.

 

موتور دو سرعته ی گیربکسی 

دو سرعت برای این موتور تعبیه شده است . در شروع حرکت دور تند برای موتور تعبیه می شود و در زمان ایستادن دور کند.

 

موتور آسانسور Elemol 

این موتور گیربکس مدل ها، توان ها و ظرفیت های متفاوتی دارند . جهت نصب اسانسور در اصفهان ، گروه دلساتک به شما یاری میرساند . تمام موتور گیربکس های مونتاناری روی گیربکس خود نشانElemol  دارند که نشان دهنده موتور گیربکس باکیفیت و مقاومی است.

گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  برای خدمات اسانسوری لازم میباشد .

 

موتور MR13 سیکور

موتور MR13 سیکور در کشور ایتالیا طراحی و به تولید انبوه رسیده است. این موتور آسانسور گیربکسی است و سال ها ست که در ایران کاربرد دارد. موتور آسانسور سیکور یکی از برند های معتبر موتور گیربکس در سطح جهانی است. در شکل 2نصب اسانسور در اصفهان میتوانید مشاهده کنید .

موتور آسانسور سیکور یکی از بهترین موتور گیربکس های تولید شده در کشور ایتالیا است . که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است . کشور ایتالیا بهترین و مرغوب ترین موتور های آسانسور دنیا را ساخته و به دیگر کشور ها میفرستد. Delsatecco  ، نصب اسانسور در اصفهان  ، به شما کمک خواهد کرد .

دارا بودن گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  ، نشانه ی کیفیت خدمات ماست .

نصب اسانسور در اصفهان دلساتک

موتور آسانسور آلبرتو ساسی ۷٫۳

موتور موتور آسانسور آلبرتو ساسی ۷٫۳ یکی از مرغوب ترین و با اعتبار ترین برندهای موتور گیربکس آسانسور است .  این نوع اسانسور را دارا است. که در بسیاری از ساختمان های لوکس در کشور استفاده شده است. موتور آسانسور آلبرتو ساسی ۷٫۳ ساخت کشور ایتالیا میباشد. که با بازده راندمان بالا به بازار عرضه شده است.از خصوصیت های آشکار این موتور گیربکس آسانسور عملکرد خوب ، نصب راحت و توان تحمل بالاست. این موتور آسانسور بهترین موتور گیربکس آسانسور وارداتی به کشور است.و در پروژه های سنگین کاربرد دارد.

داشتن گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  یک امتیاز به حساب می آید .

آسانسور الکمپ ۵/۵ کیلووات

از نمونه موتور گیربکس های ایتالیایی می توان به موتور آسانسور الکمپ 5/5 کیلووات اشاره نمود. دلساتک ، یکی از بهترین گروه ها برای نصب اسانسور در اصفهان میباشد  .

که با تجربه چندین ساله در کشور ما همچنان در ساختمان های پررفت و آمد کاربرد دارد.

Top of Form

موتور آسانسور الکمپ ایتالیا یکی ازمحصولات شرکت الکمپ (سیکور) است که مثل دیگر موتور های ایتالیایی کیفیت بالایی دارند. همانگونه که می دانید موتور های ایتالیایی به لحاظ کیفیت بالاتر نسبت به دیگر موتور ها طول عمر زیادی دارند. استفاده از موتورهای آسانسور ایتالیایی موجب می شود تا سال ها با فکر راحت از آسانسور استفاده کرد.

قبل از خرید به  گواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعت  دقت کنید .

موتور آسانسور الکمپ ایتالیا(سیکور MR12 ) با قدرت ۵/۵ کیلووات طراحی و ساخته شده است. این موتور آسانسور در مدل های تک سرعته ۳VF و دوسرعته AC2 طراحی و با گنجایش حداکثر ۶ نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه وارد بازار میشوند.

Delsatecco  ، در جهت نصب اسانسور در اصفهان به شما یاری میرساند .

موتور الکمپ ایتالیا بسیار باکیفیت بوده و برای ۵ تا ۶ توقف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول ایتالیایی به عنوان یکی از بهترین موتور گیربکس های وارداتی در کشور نام برده میشود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نصب اسانسور اصفهان

delsateccoخدمات آسانسوردلساتکفروش آسانسورگواهینامه پاراشوت شایان بهرو صنعتمهارت های شغل تعمیرکار آسانسورنصب اسانسور در اصفهاننصب و سرویس آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *